X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hobo Bear Hostel

Andrije Medulica 4, Zagreb, Chorvatsko

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 96%Hodnota za peníze
  • 93%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 91%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 95%Zařízení

Přeloženo: Google Z hlavního vlakového nádraží (GLAVNI kolodvor):

Když ukončíte nádraží uvidíte tramvajovou zastávku, která je přímo před nádražím. Nastupte na tramvaj číslo 6, směr "Črnomerec" (jde doleva, pokud hledáte z nádraží) po dobu 3 zastávky. Můžete si koupit lístek na tramvaj na prodej tisku (u nádraží), cena je 8 kun (cca 1 Euro). Na třetí zastávce (Frankopanska ulice) opustit tramvaj, pokračovat pěšky ve stejném směru po dobu cca 100m odbočte doprava do Meduliceva (Andrije Medulica) ulici, jsme v počtu 4.

Můžete také chodit, to trvá asi 15 minut. Když opustíte stanici, přes tramvajové koleje a pokračovat pěšky rovně, dokud se nedostanete na hlavním náměstí (Trg bana Jelacica). Pak zahněte doleva, přes náměstí, na ulici Ilica - chodit rovně asi 500m a odbočit vlevo na Meduliceva (Andrije Medulica) ulici, jsme v počtu 4.

Z hlavního autobusového nádraží (Autobusni kolodvor):

Když ukončíte autobusové nádraží uvidíte tramvajovou zastávku, která je přímo před nádražím. Nastupte na tramvaj číslo 6, směr "Črnomerec" (jde doleva, pokud hledáte z nádraží) po dobu 6 zastávek. Můžete si koupit lístek na tramvaj na prodej tisku (na autobusovém nádraží), cena je 8 kun (cca 1 Euro). Na šestém doraz (Frankopanska ulice) opustit tramvaj, pokračovat pěšky ve stejném směru po dobu cca 100m odbočte doprava do Meduliceva (Andrije Medulica) ulici, jsme v počtu 4.

Z letiště:

Tam je autobus, který jezdí každých 30 minut od záhřebského letiště a na hlavní autobusové nádraží (Autobusni kolodvor). To stojí 30 kun (cca 4 Euro). Odtud postupujte podle návodu výše. Pokud užíváte taxi očekávat, že zaplatí o 200 kun (cca 28 EUR, 20% navíc v noci av neděli). Ujistěte se, že se zeptat taxikáře na cenu dopředu.