X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hipster Hostel

Baross Utca 3., Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


95%Hodnocení

  • 97%Hodnota za peníze
  • 97%Zabezpečení
  • 95%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 93%Atmosféra
  • 96%Čistota
  • 95%Zařízení

Přeloženo: Google Veřejná doprava je super-jednoduchý způsob, jak se dostat k nám. Jak?

Z letiště:
Buď jste se dostali na letiště Ference Liszta 1., Nebo Liszt Ferenc letiště 2., Budete muset jet autobusem n.. 200E a přestup na metro linky 3 (modrá metra) v Kőbánya Kispest (Směr Ujpest Varoskozpont). Budete chodit do Kalvin ter stanice. V podchodu, podívejte se na sjezdu s názvem Baross utca. Jděte 100 metrů a najdete Hipster Hostel na pravé straně.

Od Západního nádraží (Nyugati pályaudvar, Nyugati Pu.): Take metro 3 (modrá Směr metra Kőbánya Kispest) a vystupte na Kalvin ter stanice. V podchodu, podívejte se na sjezdu s názvem Baross utca. Jděte 100 metrů a najdete Hipster Hostel na pravé straně.

Z východního vlakového nádraží (Keleti pályaudvar, Keleti Pu.): Take metro 2 (červená metro Směr Deli Palyaudvar) a změnit na metro 3 (modrá metro směr Kőbánya Kispest) na Deák Ferenc ter. Vystupte na Kalvin ter stanice. V podchodu, podívejte se na sjezdu s názvem Baross utca. Jděte 100 metrů a najdete Hipster Hostel na pravé straně.

Z autobusového nádraží Népliget: Jeďte linkou metra 3 (modrá směr metro Ujpest Varoskozpont) a vystupte na Kalvin ter stanice. V podchodu, podívejte se na sjezdu s názvem Baross utca. Jděte 100 metrů a najdete Hipster Hostel na pravé straně.