X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hi 5 Party Hostel

Nagymezo utca 27, Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 92%Atmosféra
  • 78%Čistota
  • 86%Zařízení

Přeloženo: Google Příjezd:

Vzduchu:
Od Liszt Ferenc Terminálu 2 jeďte autobusem 200 nebo 200E stanice metra Kobonya-Kispest. Pak se metrem na Arany János utca. Chodit ven, přes hlavní silnici a projít dva bloky až Ó utca (vede pryč od hlavní silnice, naproti stanici metra) a aby odešel na Nagymező utca. Hi 5 je okamžitě na pravé straně.

Rail:
- Z Nyugati stanice tramvají 4 nebo 6 do Oktogonu (1 zastávka). Najděte Burger King na rohu nebo hlavní křižovatky, a zase dolů Andrassy utca vedle ní. Pak se druhý vpravo na Nagymező utca, chodit asi 150m a Hi 5 je na pravé straně.

- Od Keleti nádraží metrem na Blaha Lujza (1 zastávka), pak tramvají 4 nebo 6 do Oktogonu (3 zastávky, Režie: Szell Kalman TER). Najděte Burger King, zahnout za roh vedle Burger King, pěšky dolů Andrássy út, a pak se na druhé právo na Nagymező utca a Hi 5 je na pravé straně asi 150 metrů dolů.

Nebo

Vezměte trolejbus # 78 od Garay utca (za rohem od hlavního vchodu Keleti Vlakové nádraží je), jděte 9 zastávek ve směru Kossuth Lajos ter a vystupte na Zichy Jenő utca. Otočte se a jděte asi 30m zpátky nahoru, jak přijel autobus, a zjistíte, Hi 5 na levé straně.

Bus:
Od Népliget metrem do do Arany János utca. Chodit ven, přes hlavní silnici a projít dva bloky až Ó utca (vede pryč od hlavní silnice, naproti stanici metra) a aby odešel na Nagymező utca. Hi 5 je okamžitě na pravé straně.


Pokud máte nějaké otázky o tom, jak se dostat sem, prosím váhat zavolat nebo nám napište.