X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hi 5 Hostel

Nagymezo utca 27, Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


80%Hodnocení

  • 84%Hodnota za peníze
  • 75%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 86%Zaměstnanci
  • 84%Atmosféra
  • 68%Čistota
  • 74%Zařízení

Přeloženo: Google Příjezd:

Vzduchu:
Od Liszt Ferenc Terminálu 2 jeďte autobusem 200 nebo 200E stanice metra Kobonya-Kispest. Pak se metrem na Arany János utca. Chodit ven, přes hlavní silnici a projít dva bloky až Ó utca (vede pryč od hlavní silnice, naproti stanici metra) a aby odešel na Nagymező utca. Hi 5 je okamžitě na pravé straně.

Rail:
- Z Nyugati stanice tramvají 4 nebo 6 do Oktogonu (1 zastávka). Najděte Burger King na rohu nebo hlavní křižovatky, a zase dolů Andrassy utca vedle ní. Pak se druhý vpravo na Nagymező utca, chodit asi 150m a Hi 5 je na pravé straně.

- Od Keleti nádraží metrem na Blaha Lujza (1 zastávka), pak tramvají 4 nebo 6 do Oktogonu (3 zastávky, Režie: Szell Kalman TER). Najděte Burger King, zahnout za roh vedle Burger King, pěšky dolů Andrássy út, a pak se na druhé právo na Nagymező utca a Hi 5 je na pravé straně asi 150 metrů dolů.

Nebo

Vezměte trolejbus # 78 od Garay utca (za rohem od hlavního vchodu Keleti Vlakové nádraží je), jděte 9 zastávek ve směru Kossuth Lajos ter a vystupte na Zichy Jenő utca. Otočte se a jděte asi 30m zpátky nahoru, jak přijel autobus, a zjistíte, Hi 5 na levé straně.

Bus:
Od Népliget metrem do do Arany János utca. Chodit ven, přes hlavní silnici a projít dva bloky až Ó utca (vede pryč od hlavní silnice, naproti stanici metra) a aby odešel na Nagymező utca. Hi 5 je okamžitě na pravé straně.


Pokud máte nějaké otázky o tom, jak se dostat sem, prosím váhat zavolat nebo nám napište.