X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hello Chengdu International Youth Hostel

No.211, Section 4, First Ring Road North, Chengdu, Čína

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 79%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 86%Atmosféra
  • 84%Čistota
  • 91%Zařízení

Přeloženo: Google - Od severního vlakového StationOption 1: autobus č. 34 (2RMB každý) Prosím, jděte rovně, až se dostanete na první malé silnici, když jdete ven z nádraží. Odbočit vpravo pěšky asi 150m, pak uvidíte městského autobusu na pravé side.Take č. 34, vystoupit na YiHuanLu BeiSiDuan (一环路 北 四段) Autobusová zastávka (4. zastávka). Když vystoupíte, prosím, hledá rozcestí, které je 20 m cesta zpět a najdete čerpací stanici na protější straně ulice. Jsme na stejné straně s hlídkové stanice po prvním okruhu. Prosím, přes ulici na stranu čerpací stanice a jít dopředu, aby západ asi 150 metrů, najdete nás (obrovský čínský styl dřevěné bráně a svítilna).
Varianta 2: E-mail nebo nám zavolejte na pick-up servis (prosím zařiď to nejméně jeden den před, pokud e-mail, budeme-li odpovědět na potvrzení): poplatek za služby se 20RMB pro mini van.
- Z Čcheng-tu Dong nádraží (Východní nádraží)
Varianta 1: Vezměte městský autobus č.2 (2RMB) a vystupte na Liang Jia Xiang (梁 家巷) asi 30 minut cesty, u této zastávky pozor na čerpací stanici na protější straně ulice SIM je. asi 200 metrů od této čerpací stanice (na jedné straně) na západ (Jak na Yihuanlu (一环路)) Prosím, zavolejte nám, pokud nemůžete najít nás! Tel :028-83355322
Varianta 2: Taxi: cena se pohybuje kolem 35RMB (cca 30 min). Můžete požádat taxikáře, aby nás kontaktovat pro směr je. Jen v případě, doporučujeme vám, aby se dohodly na ceně, než odejdete, vždy požádat, aby přístroj používat a získat potvrzení o přijetí (pokud byste měli nechat něco v taxíku by být váš příjem ověření)
Varianta 3: E-mail nebo nám zavolejte na pick-up servis (prosím zařiď to nejméně jeden den před, pokud e-mail, budeme-li odpovědět na potvrzení): poplatek za služby se 40RMB pro mini van.
- Formulář Xin Nan Men autobusové nádraží (autobus turistické centrum), autobusem č.28 a vystupte na první Ring Rd. Severní šířky, 4. část (一环路 北 四段), a chodit dopředu (ve směru západ) asi 20 metrů a najdete nás (obrovský čínský styl dřevěné bráně a svítilna) na pravé straně.
- Z Shuang liu mezinárodního letiště
Varianta 1: Kyvadlová doprava z letiště autobusem č. 303 do centra města a vzít městský autobus nebo si vzít taxi
Když vyšel z budovy letiště, letiště autobusem 303 přímo před vámi. Take tento autobus do centra a vystupte na poslední zastávce, která je na Renmin South Road 2. sekce = RenMinNanLu ErDuan. Uvidíte Hotel Minshan tam (4-hvězdičkový hotel výšková budova), a tam je autobusová zastávka přímo před hotelem.
Prosím, jet autobusem No.99 a dostat z autobusu na LiangJiaXiang (梁 家巷) autobusová zastávka, která hned po velké křižovatce. Když vystoupíte, jděte zpět trochu velké křižovatce (ve směru jih) a otočte doleva (směr západ). Tam je Pearl International Hotel v tomto rohu (na levé straně). Pak se po chůzi asi 1 km, najdete nás (rozsáhlý čínský styl dřevěnou branku a svítilna) na levé straně.
Nebo můžete vzít taxi z centra města a a stálo asi Y12 do našeho hostelu.
Možnost 2: Pokud plánujete vzít si taxi z letiště, můžeme také zajistit auto vyzvednout. Díky tomu bude pro vás jednodušší najít náš hostel a také nemusíte obávat, že podváděl.