Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Hello Chengdu International Youth Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 8.6
 • Zabezpečení 8.6
 • Umístění 8.2
 • Zaměstnanci 8.1
 • Atmosféra 8.5
 • Čistota 8.2
 • Zařízení 8.3

Umístění

No.211, North Section 4, First Ring Road

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
--from North Railway StationOption 1: autobus číslo 34 (2RMB každý), prosím jděte rovně až se dostanete na první malé silnici, když jdete ven na vlakové nádraží. Odbočit vpravo pěšky asi 150 metrů, pak uvidíte Autobus na pravé side.Take č 34, vystupte na YiHuanLu BeiSiDuan (一环路 北 四段) autobusovou zastávku (4. zastávka). Když se dostanete pryč, hledá se prosím na rozcestí, které je 20 m cesta zpět a budete najít čerpací stanici na protější straně ulice. Jsme na stejné straně s hlídkovou stanici podél prvního okruhu. Prosím, přes ulici do benzinu straně stanice a chodit dopředu, aby západ asi 150 metrů, najdete nás (velký čínský styl dřevěné bráně a lucerna).
Varianta 2: E-mail nebo nám zavolejte na službu pick-up (prosím, než domluvil alespoň jeden den, pokud jste e-mail, budeme odpovědět na potvrzení): Poplatek za službu je 20RMB pro mini van.
Vlakové nádraží --from Chengdu Dong (Východní nádraží)
Možnost 1:. Vezměte městský autobus č.2 (2RMB) a vystupte na Liang Jia Xiang (梁 家巷) kolem 30 minut jízdy, se na to přestat dívat se na čerpací stanici na protější straně ulice Sim to je ! asi 200 metrů od této čerpací stanice (na jedné straně) na západ (Jak na Yihuanlu (一环路)) Prosím, zavolejte nám, pokud nemůžete nás najdete Tel: 028-83355322
Varianta 2: Taxi: Cena je kolem 35RMB (kolem 30 min). Můžete se zeptat taxikáře, aby nás kontaktovat pro směr je. Jen v případě, doporučujeme, aby se dohodly na ceně, než odejdete, vždy požádat, aby byl přístroj použit a získat potvrzení (pokud jste měli nechat něco v taxíku, příjem by byl váš ověření)
Varianta 3: E-mail nebo nám zavolejte na službu pick-up (prosím, než domluvil alespoň jeden den, pokud jste e-mail, budeme odpovědět na potvrzení): Poplatek za službu je 40RMB pro mini van.
Autobusové nádraží --Form Xin Nan Men (cestovní ruch autobusové centrum) autobusem č.28 a vystupte na první Ring Rd. North, 4. část (一环路 北 四段), a chodit dopředu (na západ), asi 20 metrů a najdete nás (obrovský čínský styl dřevěnou branku a lucerna) na pravé straně.
--from Shuang liu mezinárodní letiště
Varianta 1: autobus na letiště není 303 do centra města a vzít městský autobus nebo si vzít taxi
Když vyjdete z letištní budovy, letiště Bus 303 je přímo před vámi. Take tento autobus do centra města, a vystupte na poslední zastávce, který je na Renmin South Road 2. § = RenMinNanLu ErDuan. Uvidíte Minshan hotelu (4-hvězdičkový hotel vysoká budova) a tam je autobusová zastávka přímo před hotelem.
Prosím, jeďte autobusem No.99 tam a vystupte z autobusu na LiangJiaXiang (梁 家巷), autobusové zastávky, která přichází hned po velké křižovatce. Když se dostanete pryč, jít zpátky trochu velké křižovatce (na jih) a zahněte doleva (na západ). Tam je Pearl International Hotel v tomto rohu (na levé straně). Pak se po chůzi asi 1 km, se k nám (obrovský čínský styl dřevěné bráně a lucerna) naleznete na levé straně.
Nebo si můžete vzít taxi z centra města, a, a to stálo asi Y12 do našeho hostelu.
Varianta 2: Pokud plánujete vzít si taxi z letiště, můžeme také zajistit auto k vyzvednutí vás. Díky tomu bude pro vás jednodušší najít náš hostel a také nemusíte obávat, že podváděl.
 • Hodnota za peníze 8.6
 • Zabezpečení 8.6
 • Umístění 8.2
 • Zaměstnanci 8.1
 • Atmosféra 8.5
 • Čistota 8.2
 • Zařízení 8.3
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×