X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hayesthorpe Hotel

48-52 St Augustines Avenue, South Croydon, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Instrukce

Z letiště Gatwick:
Nechte letišti děje na sever M23 k Londýnu. Pokračovat na M23 přes M25 po označení vůči Croydon. M23 se stává A23. Pokračovat na A23 přes Coulsdon ještě následující příznaky pro Croydon. V supermarketu Tesco v Purley rovně přes křižovatku na Brighton Road (A235). Následující značky směr jižní Croydon. Jdi 1,4 km. Po absolvování druhého čerpací stanici na levé straně silnice (celkem), se na druhé odbočce vlevo, která je St Augustines Avenue. Jděte do kopce 0,2 míle. Hayesthorpe Hotel se nachází na pravé straně po ohybu.

Od M25:
Nechte M25 na výjezdu 7 a postupujte A23 a značky směr Croydon. Pokračovat na A23 přes Coulsdon ještě následující příznaky pro Croydon. V supermarketu Tesco v Purley, rovně přes křižovatku na Brighton Road (A235) po označení směrem k jihu Croydon. Jdi 1,4 km. Po absolvování dvou čerpacích stanic na levé straně, druhá odbočka vlevo je sv Augustines Avenue. Jděte do kopce 0,2 míle. Hayesthorpe Hotel se nachází na pravé straně. Je-li po A22, pokračovat přes Kenley až supermarket Tesco v Purley, odbočit vpravo na Brighton Road (A235) v návaznosti na znamení směrem k jihu Croydon pak --- (jak je uvedeno výše kurzívou)

Z centrálního Londýna:
Vezměte A23 na Croydon.Go jih těchto značek na letiště Gatwick. Pojedete kolem Wing Yip (čínština supermarketu), showroom automobilů Toyota a Ford showroom (Dees Croydon) - to vše na pravé straně, a když se dostanete do Croydon Airport (již v provozu) na Purley Way, odbočit vlevo na hotelu Hilton do Waddon Way. Na dalším kruhovém objezdu (je to mini kolotoč), odbočit vpravo do Pampisford Rd. Po cca 250 metrů, se první doleva do St Augustines Avenue. Hayesthorpe Hotel se nachází na levé straně po zatáčce asi 200 yardů na.

* Nejbližší dálnice nebo hlavní silnice, M25, A23, A235
* Junction č.7 (do A23) - 6 mil
* Junction č.6 (do A22) - 5 mil
* Letiště, Londýn - Gatwick - 12 mil
* Nejbližší vlakové nádraží Major, East Croydon - 1,5 mil
* Nejbližší místní vlakové nádraží, Purley, Purley Oaks a Sanderstead - 0,5 mil
* Nejbližší stanice metra, Morden, Balham, Tooting, Wimbledon a Brixton - 6 mil
* Nejbližší Coach / Autobusové nádraží, Victoria - 11 mil
* Taxi Taxi služby - 08000 28 38 47 (New Century) nebo 0800 281 034 (stanice Cars)

MHD:
Vystoupit na nádraží East Croydon, přes tramvajové zastávky a autobusové nádraží a přes silnici, aby se dospělo na příslušné autobusové zastávky. Vezměte autobusovou linku 466 jít na Purley a požádat řidiče, aby označují Red Deer (to je hospoda) zastavit na vás. Přejdeme silnici a vystopovat několik yardů v opačném směru od místa, kde jste mířili na autobus - nebo můžete vystoupit na South Croydon Bus Garage, pokračovat po silnici na několik metrů a pak přes silnici na křižovatce pelikán. Pokračujte až na asi 30 metrů a odbočíte vpravo. St Augustines Avenue je hned po Londis potravinami (před ním, pokud míří od autobusové garáže). Pokračujte podél St Augustines Avenue a hotel je na pravé straně po ohybu - asi 200 yardů.
Případně, pokud jste náhodou, aby autobusovou linku 455, vystoupit na St Giles (školy) zastavit a St Augustines Avenue se nachází přímo naproti to. Hayesthorpe Hotel se nachází na levé straně po ohybu - asi 200 yardů.

Sanderstead Station (British Rail) je asi 0,5 km od hotelu; ale nejsou tam žádné autobusy, které přicházejí dolů k Brighton Road. Pokud jsou na cestě z Londýna, přes pěší mimoúrovňové most, aby se na druhou stranu a vyjít na Sanderstead silnici, kde odbočíte vpravo. Pokračujte dolů, aby se na Brighton Road - uvidíte Pub Red Deer na levé straně - přes silnici, aby se sv Augustines Avenue, která je těsně po Londis obchod s potravinami. Pokračujte podél St Augustines Avenue a hotel je na pravé straně po ohybu - asi 200 yardů.