X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Happy Hostel

Kurzgasse 2, Vídeň, Austria

mapa a cestovní pokyny


76%Hodnocení

  • 74%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 85%Umístění
  • 86%Zaměstnanci
  • 67%Atmosféra
  • 65%Čistota
  • 73%Zařízení

Přeloženo: Google Jak si najít HappyHostel?

Když přijedete vlakem na západní nádraží (Westbahnhof), vidíte před ulicí "Grtel". Kříž a pak zase pravou ruku a sledovat jej asi 200 metrů až do vysoké budovy Hotel IBIS. Těsně před hotelem odbočíte vlevo do Kurzgasse. Následujte ho asi 50 metrů a je vidět na levé HappyHostel (dům nr. 2, roh na Aegidigasse).

Dočasné spousta mezinárodních vlaků dorazí na nádraží Meidling. Vezměte v podzemí ne. 6 směr Floridsdorf, 4. zastávka Westbahnhof.

Pokud přijedete vlakem na jižním nádraží (nové: Hauptbahnhof), se tramvaj 18 na přední straně - směr Urban-Loritz-Platz - a jít do zastávky Marihilfer Grtel. Přejdeme silnici a po Kurzgasse v levé části hotelu Ibis asi 50 metes až do n 2.

Pokud přijedete autem, postupujte podle "Grtel" označení, "Grtel West" a Westbahnhof ". Na Mariahilfer Grtel směru západ nádraží se obrátit na pravé straně po hotelu Ibis těsně před Hotel Leonardo. Můžete přijít v Aegidigasse a na dalším rohu pravé straně uvidíte Kurzgasse.

Pozor: K dispozici je placené parkoviště před budovou a v celé čtvrti (pracovní dny od 9 do 10 hodin). Soboty, neděle a státní svátky jsou zdarma.

Apollo garáž se nachází jen 10 minut chůze od hotelu.

Pokud přijedete letadlem na letišti Vídeň Schwechat se na autobusový transfer z letiště na západní nádraží (Westbahnhof) a pak postupujte podle návodu výše.

Pokud přijedete letadlem na letiště Bratislava vzít shuttle bus do Vídně / Erdberg a jet metrem U3 na Westbahnhof a postupujte podle návodu výše.

Pokud přijedete Mezinárodní Autobusové nádraží ve Vídni Erdberg, vzít U3 na Westbahnhof a pak postupujte podle návodu výše.