X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Happy Hostel

Kurzgasse 2, Vídeň, Austria

mapa a cestovní pokyny


65%Hodnocení

  • 68%Hodnota za peníze
  • 72%Zabezpečení
  • 71%Umístění
  • 71%Zaměstnanci
  • 54%Atmosféra
  • 57%Čistota
  • 62%Zařízení

Přeloženo: Google Jak si najít HappyHostel?

Když přijedete vlakem na západní nádraží (Westbahnhof), vidíte před ulici "Gürtel". Cross ji a pak zase pravou ruku a sledovat jej na asi 200 metrů až do vysoké budovy Hotel Ibis. Těsně před hotelem se dáte doleva do Kurzgasse. Následujte ho asi 50 metrů a můžete vidět na levé HappyHostel (dům č. 2, roh Aegidigasse).

Dočasné některé z mezinárodních vlaků dorazí na nádraží Meidling. Vezměte podzemí č. 6 směr Floridsdorf, 4. zastávka je Westbahnhof.

Pokud přijedete vlakem na hlavní vlakové nádraží (Hauptbahnhof), vzít tramvaj 18 na přední straně - směr Urban-Loritz-Platz - a jít do zastávky Marihilfer Gürtel. Přes silnici a sledovat Kurzgasse na levé straně hotelu Ibis asi 50 metes až do domu č. 2.

Pokud přijedete autem, postupujte podle označení "Gürtel", "Gürtel Západ" a Westbahnhof ". Na Mariahilfer Gürtel směrem západním nádraží odbočit na pravé straně po hotelu Ibis těsně před hotelu Leonardo. Přijdete do Aegidigasse a na dalším rohu pravé ruce vidíte Kurzgasse.

Pozor: K dispozici je placené parkoviště přímo před budovou a v celém okrese (pracovní dny od 9 do 10 hodin). Soboty, neděle a státní svátky jsou zdarma.

Apollo garáž je jen 10 minut chůze od hotelu.

Pokud přijedete letadlem na vídeňské letiště Schwechat mít transfer z letiště autobusem na západní nádraží (Westbahnhof) a pak postupujte podle návodu výše.

Pokud přijedete letadlem na letiště Bratislava mít shuttle bus do Vídně / Erdberg a jet metrem U3 na Westbahnhof a postupujte podle návodu výše.

Pokud přijedete mezinárodní busstation Vídni Erdberg, vzít U3 na Westbahnhof a pak postupujte podle návodu výše.