X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Happy Hostel

Kurzgasse 2, Vídeň, Austria

mapa a cestovní pokyny


78%Hodnocení

  • 79%Hodnota za peníze
  • 83%Zabezpečení
  • 85%Umístění
  • 81%Zaměstnanci
  • 69%Atmosféra
  • 73%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google Jak si najít HappyHostel?

Když přijedete vlakem na západní nádraží (Westbahnhof), vidíte před ulicí "Grtel". Kříž a pak zase pravou ruku a sledovat jej asi 200 metrů až do vysoké budovy Hotel IBIS. Těsně před hotelem odbočíte vlevo do Kurzgasse. Následujte ho asi 50 metrů a je vidět na levé HappyHostel (dům nr. 2, roh na Aegidigasse).

Dočasné spousta mezinárodních vlaků dorazí na nádraží Meidling. Vezměte v podzemí ne. 6 směr Floridsdorf, 4. zastávka Westbahnhof.

Pokud přijedete vlakem na jižním nádraží (nové: Hauptbahnhof), se tramvaj 18 na přední straně - směr Urban-Loritz-Platz - a jít do zastávky Marihilfer Grtel. Přejdeme silnici a po Kurzgasse v levé části hotelu Ibis asi 50 metes až do n 2.

Pokud přijedete autem, postupujte podle "Grtel" označení, "Grtel West" a Westbahnhof ". Na Mariahilfer Grtel směru západ nádraží se obrátit na pravé straně po hotelu Ibis těsně před Hotel Leonardo. Můžete přijít v Aegidigasse a na dalším rohu pravé straně uvidíte Kurzgasse.

Pozor: K dispozici je placené parkoviště před budovou a v celé čtvrti (pracovní dny od 9 do 10 hodin). Soboty, neděle a státní svátky jsou zdarma.

Apollo garáž se nachází jen 10 minut chůze od hotelu.

Pokud přijedete letadlem na letišti Vídeň Schwechat se na autobusový transfer z letiště na západní nádraží (Westbahnhof) a pak postupujte podle návodu výše.

Pokud přijedete letadlem na letiště Bratislava vzít shuttle bus do Vídně / Erdberg a jet metrem U3 na Westbahnhof a postupujte podle návodu výše.

Pokud přijedete Mezinárodní Autobusové nádraží ve Vídni Erdberg, vzít U3 na Westbahnhof a pak postupujte podle návodu výše.