X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Happy Dragon Courtyard

No51,Dongsi Jiutiao, Dongcheng District, Beijing, Čína

mapa a cestovní pokyny


87%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 88%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 84%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google Adresa: No51, Dongsi Jiutiao, Dongcheng okres, Peking.
Adresa v čínštině: 北京市 东城区东四 九 条 51 号

Ze stanice metra Zhangzizhonglu linky 5, odejít jihovýchodní exit brány C a potom chodit, hned za rohem na hlavní silnici Dongsibeidajie až do vstupu pouze na levé straně do značené Dongsi JiuTiao Hutong. Projděte rovně dále na asi 3 minuty (minete další ubytovny, a také, těsně před naším vstupem na levé straně ulice, vintage černý sedan sedan auto, památka z komunistické éry), a uvidíte náš znak a red vstupní přední dveře se dvěma zdobenými kamenní lvi hrdě stojí na stráži venku. Pokud se dostaví pozdě v noci / časných ranních hodinách, prosím, zazvonit na zvonek.

AIRPORT - Z letiště taxi bude stát kolem 100 až 130 RMB. Případně můžete využít Letištní kyvadlová vlakem do Dongzhimen metro, pak metro trasa 2 jedna stanice na západ až k Yonghegong Lama Temple stanice, pak se změní na linku 5 a cestovat na jih dvě zastávky na výstupu na Zhangzizhonglu stanici. To bude stát 28RMB.

PEKING STATION - Z Pekingu hlavního nádraží si můžete vzít metro linky 2 jedna zastávka na západ až k Chongwenmen nádraží a poté se změní na linku 5 a na sever 4 zastávky k zastávce Zhangzizhonglu (vstupenky jsou 3 RMB). Dále postupujte podle návodu výše.

WEST NÁDRAŽÍ - Z Pekingu West stanice je nejjednodušší vzít si taxi asi 50 RMB. Nebo si můžete vzít metro trasa 7 cestovat na východ osm zastávek na Ciqikou stanici, poté transfer na linku 5 cestovat na sever 5 zastávek na Zhangzizhonglu stanici (vstupenky jsou 5 RMB), a pak sledovat směr jak je uvedeno výše

PEKING SOUTH STATION - vzít metro linky 4 stanice metra Xidan, pak se změní na linku 1 cestovat na východ 4 zastávky na Dongdan stanice, poté převod do vedení 5 cestovat na sever 3 zastávky na Zhangzizhonglu stanici (vstupenky jsou 4 RMB), postupujte směry jak je uvedeno výše.

(Pokud se nám to najít, prosím, zavolejte nám.)