X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Hanoi Serenity Hotel

1B Cua Dong St., Hoan Kiem Dist, Hanoi, Vietnam

83%Hodnocení

  • 85%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 60%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 80%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Serenity Hotel je nový kooperativní vietnamské a americký projekt, uzpůsobených náročné hosty, kteří chtějí moderní dotek na své vietnamské zkušenosti. Vedení a zaměstnanci pracovali, aby se této historické budovy otevřená pro všechny cestující ze všech koutů světa, při zachování původní chuť tradičního Hanoje.

Náš Serenity Hotel se nachází v horním rohu historické Staré čtvrti (viz mapa), jen podél okraje citadely a vedle prosperující venkovní trhu jen pár kroků od našich předních dveří. Podél naší ulici s názvem Cua Dong, což znamená, že východní brány, můžete si najít lékárnu, kavárny, oceněné lázně a různé obchody a obchody nošení oblečení, ruční práce, a další úžasné objevy! Naše poloha umožňuje návštěvníkům pracovat svou cestu na jih bludištěm staré čtvrti ulic, skončí u slavného jezera Hoan Kiem, nejvíce fotografovaného místa v Hanoji. Můžete snadno sledovat Lonely Planet Vycházka z našich dveří, nebo si můžete vybrat odvážnější cestu méně cestoval a putovat na vlastní pěst.

Hanoi Ubytování, že se cítíte jako doma: Zaručujeme Neposkvrněné, klidné a příjemné prostředí. Náš 25 pokoj boutique hotel nabízí on-site jídelní kout, s bezplatnou snídani formou bufetu každé ráno. Naše pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, moderní klimatizace, počítače s bezplatným připojením na internet a pohodlné postele. Kromě toho, Serenity Hotel se může pochlubit některými z nejlepších pohledů k dispozici v hotelu v Hanoji! Naše šesti patrová budova nabízí většinu pokojů s neuvěřitelným výhledem na Staré čtvrti.

Režie: Hanoi Hlavní nádraží (cca 0,5 km JZ). Servis severu na jih. Gia Lam Bus Terminal (Hanoi) (cca. 2,5 km SV). Giap Bat Bus Terminal (Hanoi) (cca. 6 km SW).

V Hanoji pozor na motorky, Taxi a řidiči Van. Někdy hrají malou hru s turisty: dotazem, zda chcete počkat na vozidle v době, kdy kontrolovat hotel pro vás. Pokud se nehlásí žádné nabídky po návratu, nevěřím, že je - chtějí hotel zaplatit jim provizi pro podání jim hosté!

Hledat dostupnost


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Hanoi Serenity Hotel Located at 1B Cua Dong St., Hoan Kiem Dist, Hanoi.
Hanoi Serenity Hotel
Vietnam
Hanoi Hanoi 10000 1B Cua Dong St., Hoan Kiem Dist
83% 55
21.0342987 105.8467054
Hanoi Serenity Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 6 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc