X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Hanoi Serenity Hotel

1B Cua Dong St., Hoan Kiem Dist, Hanoi, Vietnam

54%Hodnocení

  • 60%Hodnota za peníze
  • 20%Zabezpečení
  • 60%Umístění
  • 60%Zaměstnanci
  • 60%Atmosféra
  • 60%Čistota
  • 60%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Serenity Hotel je nový kooperativní vietnamské a americký projekt, navržen tak, aby obstarávat náročnější cestovatele, kteří chtějí moderní dotek na své vietnamské zkušenosti. Vedení a zaměstnanci pracovali, aby tuto historickou budovu otevřená pro všechny cestující ze všech koutů světa, při zachování původní chuť tradičního Hanoji.

Naše Serenity Hotel se nachází v horním rohu historické Staré čtvrti (viz mapa), těsně podél okraje Citadely a podél prosperující venkovní trhu jen pár kroků od našich předních dveří. Podél naší ulici pojmenované Cua Dong, což znamená, že východní brána, můžete najít lékárnu, kavárny, oceněné lázně a různé obchody a obchody nošení oblečení, ruční práce, a dalších úžasných nálezy! Naše poloha umožňuje návštěvníkům k práci svou cestu na jih bludištěm Old Quarter ulicích, skončí u slavného Hoan Kiem Lake, nejvíce fotografované místo v Hanoji. Můžete snadno sledovat Lonely Planet Vycházka z našich dveří, nebo si můžete zvolit odvážnější cesta méně cestoval a putovat na vlastní pěst.

Hanoj ​​Ubytování že dělá budete cítit jako doma: Zaručujeme Neposkvrněného, ​​klidné a příjemné prostředí. Naše 25 pokoj boutique hotel nabízí on-site jídelní kout, s bezplatnou snídani formou bufetu každé ráno. Naše pokoje všechny mají vlastní koupelnu, moderní klimatizace, počítače s bezplatným připojením na internet a pohodlné postele. Kromě toho, Serenity Hotel se může pochlubit některými z nejlepších pohledů k dispozici v hotelu v Hanoji! Naše šesti patrová budova nabízí většinu pokojů s neuvěřitelným výhledem na Staré čtvrti.

Režie: Hanoi Hlavní nádraží (cca 0,5 km JZ.) Údržba severu na jih. Gia Lam Bus Terminal (Hanoj) (cca. 2,5 km SV). Giap Bat Bus Terminal (Hanoj) (cca. 6 km SW).

V Hanoji být opatrný s motorky, Taxi, a Van řidičů. Někdy hrají malou hru s turisty: dotazem, zda chcete počkat na vozidle, zatímco oni zjistit hotel pro vás. Pokud se hlásit žádná volná místa po návratu, nevěřím jim - chtějí si hotel, zaplatit jim provizi pro podání jim hosté!

Hledat dostupnost


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Hanoi Serenity Hotel Located at 1B Cua Dong St., Hoan Kiem Dist, Hanoi.
Hanoi Serenity Hotel
Vietnam
Hanoi Hanoi 10000 1B Cua Dong St., Hoan Kiem Dist
54% 56
21.0342987 105.8467054
Hanoi Serenity Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 6 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc