X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Hanoi Serenity Hotel

1B Cua Dong St., Hoan Kiem Dist, Hanoi, Vietnam

94%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 80%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Serenity Hotel je nový kooperativní Vietnamců a americký projekt, jehož účelem je uspokojit náročné cestovatele, kteří chtějí moderní dotek na své vietnamské zkušenosti. Vedení a zaměstnanci pracovali, aby tuto historickou budovu otevřená pro všechny cestovatele ze všech koutů světa, při zachování autentické chuť tradiční Hanoji.

Naše Serenity Hotel se nachází v pravém horním rohu historické Staré čtvrti (viz mapa), jen podél okraje citadely a vedle prosperující venkovní trhu jen pár kroků od našich předních dveří. Podél naší ulici jménem Cua Dong, což znamená, Východní brána, můžete si najít lékárnu, kavárny, oceněné lázně a různé obchody a prodejny nesoucí oblečení, ruční práce, a další úžasné objevy! Naše poloha umožňuje návštěvníkům, aby jejich cestu na jih bludištěm staré čtvrti ulice, skončí u slavného Hoan Kiem Lake, nejvíce fotografovaného místa v Hanoji. Můžete snadno sledovat Lonely Planet Vycházka z našich dveří, nebo můžete zvolit odvážnější cesta méně cestoval a toulat na vlastní pěst.

Hanoi ubytování, které cítíte jako doma: Zaručujeme Neposkvrněné, klidné a příjemné prostředí. Naše 25 pokoj boutique hotel nabízí on-site jídelní kout, s bezplatnou snídani formou bufetu každé ráno. Naše pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, moderní klimatizace, počítače s bezplatným připojením na internet a pohodlné postele. Kromě toho, Serenity Hotel se může pochlubit některými z nejlepších pohledů k dispozici v hotelu v Hanoji! Naše šesti patrová budova nabízí většinu pokojů s neuvěřitelným výhledem na Staré čtvrti.

Režie: Hanoi Hlavní nádraží (cca 0,5 km JZ.) Údržba severu na jih. Gia Lam Bus Terminal (Hanoj) (cca. 2,5 km NE). Giap Bat Bus Terminal (Hanoj) (cca. 6 km SW).

V Hanoji pozor na motorce taxi a řidiči Van. Někdy hrát malou hru s turisty: dotazem, zda chcete počkat na vozidle, zatímco oni zjistit hotel pro vás. Pokud se nehlásí žádné volná pracovní místa po návratu, nevěřím jim - chtějí hotel zaplatit jim provizi pro podání jim hosta!

Hledat dostupnost


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Hanoi Serenity Hotel Located at 1B Cua Dong St., Hoan Kiem Dist, Hanoi.
Hanoi Serenity Hotel
Vietnam
Hanoi Hanoi 10000 1B Cua Dong St., Hoan Kiem Dist
94% 51
21.0342987 105.8467054
Hanoi Serenity Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 6 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc