X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Hanoi Serenity Hotel

1B Cua Dong St., Hoan Kiem Dist, Hanoi, Vietnam

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Serenity Hotel je nový kooperativní Vietnamci a americký projekt, navrženy tak, aby splňovaly náročné cestovatele, kteří chtějí moderní nádech své zkušenosti ve Vietnamu. Vedení a zaměstnanci pracovali, aby se to historická budova otevřená pro všechny cestovatele ze všech koutů světa, a přitom zachovat původní chuť tradičních Hanoji.

Naše Serenity Hotel se nachází v pravém horním rohu historického čtvrtletí (viz mapa), jen podél okraje Citadely a vedle prosperující venkovní trhu jen pár kroků od našich předních dveří. Podél naší ulici pojmenované Cua Dong, což znamená, že východní brány, můžete si najít lékárnu, kavárny, oceněné lázně a různé obchody a sklady vykonávající oblečení, řemeslné a další úžasné najde! Naše poloha umožňuje návštěvníkům, aby jejich cestu na jih bludištěm uliček staré čtvrti a končí u slavného Hoan Kiem Lake, nejvíce fotografovaných webu v Hanoji. Můžete snadno sledovat Lonely Planet Walking Tour od našich dveří, nebo si můžete vybrat dobrodružnější cestu méně cestoval a toulat na vlastní pěst.

Hanoi ubytování, které cítíte jako doma: Zaručujeme bezvadný, klidné a příjemné prostředí. Náš pokoj 25 butikový hotel nabízí on-site jídelní kout s bezplatnou snídani formou bufetu každé ráno. Naše pokoje mají vlastní koupelnu, moderní klimatizace, počítače s bezplatným připojením na internet a pohodlné postele. Kromě toho, Serenity Hotel se může pochlubit některými z nejlepších pohledů k dispozici v hotelu v Hanoji! Naše šesti patrová budova nabízí většinu pokojů s neuvěřitelným výhledem na Staré čtvrti.

Režie: Hanoi Hlavní vlakové nádraží (cca 0,5 km SW) Servis severu na jih. Gia Lam Bus Terminal (Hanoj) (cca 2,5 km SV). Giap Bat Bus Terminal (Hanoj) (cca 6 km JZ).

V Hanoji pozor motorka, Taxi a Van řidičů. Oni někdy zahrát malou hru s turisty: dotazem, zda chcete čekat na vozidle, zatímco oni zjistit hotel pro vás. Pokud se hlásit žádná volná místa po návratu, nevěřím jim - chtějí si hotel, zaplatit jim provizi pro podání jim hosta!

Hledat dostupnost


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Hanoi Serenity Hotel Located at 1B Cua Dong St., Hoan Kiem Dist, Hanoi.
Hanoi Serenity Hotel
Vietnam
Hanoi Hanoi 10000 1B Cua Dong St., Hoan Kiem Dist
0% 50
21.0342987 105.8467054
Hanoi Serenity Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 6 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc