X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Han Tang Inn Hostel

NO.7 Nan Chang Xiang, South of Xincheng Square, Xi'an, Čína

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 89%Zařízení

Přeloženo: Google Jsme velmi výhodnou polohu.
Číňan adresa: 西安市 新城 广场 南侧 南 新 街 南 长 巷 7 号
Angličtina adresa: No.7 Nanchang Xiang (Alley) XINCHENG Guang Chang (náměstí) Nan Xin Jie (ulice)

Uvědomte si, že jsou dvě vlakové zastávky, ačkoli většina dorazí na nádraží Xian, některé (obvykle vlaky High Speed), dostanete na nádraží Xian Severní

Od Xian železniční stanice: přes silnici a autobusem č.603, vystoupíte na 3. zastávce (XING Cheng GUANG CHANG 新城 广场). Přes silnici na náměstí, pokračovat přes náměstí a ulicí označeny NAN XING Jie 南 新 街 (ulice), pak odbočte vpravo před předáním Darling Hotel Sign je to úzká ulice (Nan Chang Xiang 南 长 巷), které vás vedlo k naší ubytovně, jen 200 m na levé straně!

Od Xian NORTH železniční stanice: vzít metro 2 a vystupte na Zhonglou Zhan (Bell Tower) stanice (je to stejné linie) (zdaleka nejjednodušší!). Nechte výjezdem D, která bude mít vás vyšla na Big North Street (Bei Da Jie 北 大街), uvidíte ulici značené Xi Yi Lu 西 一路 hned za východu metra. Jděte touto ulicí a se první doleva a následně prvním práva, které opustí vás kráčí Nan Chang Xiang 南 长 巷. Sledujte ulici na 200 metrů a budete se k nám jasně vidět na pravé straně.


Z letiště: Ujistěte se, že se dostanete na shuttle bus, který dorazí na Zvonici (před Melody Hotel) Toto je hlavní autobusové, ale existuje několik dalších!.

Váš kyvadlová doprava na letiště dorazí na jižní straně Velkého West Street (Xi Da Jie), procházka po této silnici po dopravní vůči zřejmé Zvonice v centru Xian. Zde najdete podjezd, který vás zavede do zvonice a všech ostatních východů z hlavních silnic. Sledujte podchodem, dokud se nezobrazí North Street, East Konec. Ujistěte se, že se dostanete na východní východ není na Západě! Poté postupujte podle tohoto Big North Street (Bei Da Jie), přičemž první právo značené Xi Yi Lu 西 一路, následuje první doleva a pak první vpravo znovu které opustí vás kráčí Nan Chang Xiang 南 长 巷. Sledujte ulici na 200 metrů a budete se k nám jasně vidět na pravé straně.
.