X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do HM Hostel

Ap.14, Gogolevskiy Boulevard 33/1, entrance from the side-street, Moskva, Rusko

mapa a cestovní pokyny


81%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 60%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 67%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Z letišť

Domodědovo:
Take si shuttl-autobus a jet do stanice metra Domodědovskaja. Pak přejděte na Teatralnaya stanici, změňte ji na Okhotniy ryad a jít do Kropotkinskaja stanici. Nechte stanice metra a jet rovně přes uličky (parku), až se dostanete do Gogol "památkou. Jděte doleva, přes ulici a jste nám dosáhli. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Take Aero rychlíku do Paveletsky železniční stanici. Vezměte stanice metra Paveleckaja (zelená čára) a přejděte na Teatralnaya. Tam se změní na Okhotny Ryad (červená čára) a přejděte na Kropotkinskaja. Nechte stanice metra a jet rovně přes uličky (parku), až se dostanete do Gogol "památkou. Jděte doleva, přes ulici a jste nám dosáhli. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Sheremetievo:
Take si shuttl-autobus a jet do stanice metra Rechnoi Vokzal. Pak přejděte na Teatralnaya stanici, změňte ji na Okhotniy ryad a jít do Kropotkinskaja stanici. Pak se nechte stanice metra a jít průliv přes uličky (parku), až se dostanete do Gogol "památkou. Jděte doleva, přes ulici a jste nám dosáhli. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Take Aero rychlíku do Savelovskiy železniční stanici. Tam vzít stanice metra Savelovskaya (šedá) a jeďte do Borovitskaya. Vezměte východ na Znamenka Street, když jste mimo metra, jděte doprava a odbočit vpravo opět po rohu, chůzi držet striktní přímo dokud se nedostanete Gogolyevskiy Boulvar (uvidíte park s velkým památka). Přes ulici a máte pravdu, v blízkosti našeho domu. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Vnukovo:
Take si shuttl-bus a jít do Ugo-Zapadnaya stanice metra. Přejít úžina na Kropotkinskaja stanici, nechte stanice metra a jet přes průliv ulička (park), až se dostanete do Gogol "památkou. Jděte doleva, přes ulici a jste nám dosáhli. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Take Aero rychlíku do Kijevskij železniční stanici. Tam vzít stanice metra Kievskaya (modrá čára) a jít do Arbatskaya. Když jste z metra, mít právo. K dispozici bude podchodem před vámi. Pokračujte podchodem a se doleva. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Od vlakového nádraží

Železniční stanice BELORUSSKY
Vezměte stanice metra Běloruská (zelená čára) a přejděte na Teatralnaya. Tam se změní na Okhotny Ryad (červená čára) a přejděte na Krapotkninskaya. Nechte na výjezdu Gogolevsky Bulvar a jít průliv přes uličky (parku), až se dostanete do Gogol "památkou. Jděte doleva, přes ulici a jste nám dosáhli. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

KAZANSKY- LENINGRADSKY- a vlakové nádraží Jaroslavského
Vezměte stanice metra Komsomolskaja (červená čára) a jít do Krapotkinskaya. Nechte na výjezdu Gogolevsky Bulvar a jít průliv přes uličky (parku), až se dostanete do Gogol "památkou. Jděte doleva, přes ulici a jste nám dosáhli. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Železniční stanice Kievsky
Vezměte stanice metra Kievskaya (modrá čára) a jít do Arbatskaya. Když jste z metra, mít právo. K dispozici bude podchodem před vámi. Pokračujte podchodem a se doleva. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Železniční stanice KURSKY
Vezměte stanice metra Kurská (modrá čára) a jít do Arbatskaya. Když jste z metra, mít právo, K dispozici bude podchodem před vámi. Pokračujte podchodem a se doleva. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Železniční stanice Paveletsky
Vezměte stanice metra Paveleckaja (zelená čára) a přejděte na Teatralnaya. Tam se změní na Okhotny Ryad (červená čára) a přejděte na Kropotkinskaja. Nechte na výjezdu Gogolevsky Bulvar a jít průliv přes uličky (parku), až se dostanete do Gogol "památkou. Jděte doleva, přes ulici a jste nám dosáhli. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Železniční stanice RIZHSKY
Vezměte stanice metra Rizhskaya (oranžová) a jeďte do Turgeněvskaja. Tam se změní na Chistyie prudy a jít do Kropotkinskaja. Nechte na výjezdu Gogolevsky Bulvar a jít průliv přes uličky (parku), až se dostanete do Gogol "památkou. Jděte doleva, přes ulici a jste nám dosáhli. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok první šedé dveře

Metrem:
- Stanice metra: Arbatskaya - Filjovskaja (světle modrá čára).
Jakmile jste mimo metro si můžete prohlédnout naši budovu na druhé straně silnice z levé strany. My jsme naproti Gogolovy "Monument.
Když jste z metra, mít právo. K dispozici bude podchodem před vámi. Pokračujte podchodem a se doleva. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasieysky Side ulici. Vchod je z boční ulice: jít do šedé dveřím a vytočte 14 na klávesnici. Jsme na 4. patře, v bytě 14.

Ze stanice metra Borovitskaya (šedá čára) nebo Biblioteka imeni Lenina (červená čára):
Vezměte východ na Znamenka Street, když jste mimo metra, jděte doprava a odbočit vpravo opět po rohu, chůzi držet striktní přímo dokud se nedostanete Gogolyevskiy Boulvar (uvidíte park s velkým památka). Přes ulici a máte pravdu, v blízkosti našeho domu. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Ze stanice metra Kropotkinskaja (červená čára):
Vezměte východ na Gogolyevsky Boulevard. Když jste se jít na práva po parku. Když se dostanete Gogolyevskiy Monument, jsme z levé ruky na rohu. Vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok první šedé dveře.

Můžete se také k nám od stanic metra Arbatskaya (tmavě modrá čára), Borovitskaya (šedá čára), Biblioteka imeni Lenina (červená čára) a Aleksandrovskiy Sad (lightblue line), ale pak si cestu k nám bude trvat asi 10 minut chůze.