Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

HM Hostel

 • Ap.14, Gogolevskiy Boulevard 33/1, entrance from the side-street, Moskva, Rusko

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 9.5
 • Zabezpečení 8.0
 • Umístění 9.5
 • Zaměstnanci 9.0
 • Atmosféra 8.0
 • Čistota 8.0
 • Zařízení 8.5

Umístění

Ap.14, Gogolevskiy Boulevard 33/1, entrance from the side-street

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Z letišť

Domodědovo:
Take si shuttl-autobus a jet do stanice metra Domodědovskaja. Pak přejděte na Teatralnaya stanici, změňte ji na Okhotniy ryad a jít do Kropotkinskaja stanici. Nechte stanice metra a jet rovně přes uličky (parku), až se dostanete do Gogol "památkou. Jděte doleva, přes ulici a jste nám dosáhli. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Take Aero rychlíku do Paveletsky železniční stanici. Vezměte stanice metra Paveleckaja (zelená čára) a přejděte na Teatralnaya. Tam se změní na Okhotny Ryad (červená čára) a přejděte na Kropotkinskaja. Nechte stanice metra a jet rovně přes uličky (parku), až se dostanete do Gogol "památkou. Jděte doleva, přes ulici a jste nám dosáhli. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Sheremetievo:
Take si shuttl-autobus a jet do stanice metra Rechnoi Vokzal. Pak přejděte na Teatralnaya stanici, změňte ji na Okhotniy ryad a jít do Kropotkinskaja stanici. Pak se nechte stanice metra a jít průliv přes uličky (parku), až se dostanete do Gogol "památkou. Jděte doleva, přes ulici a jste nám dosáhli. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Take Aero rychlíku do Savelovskiy železniční stanici. Tam vzít stanice metra Savelovskaya (šedá) a jeďte do Borovitskaya. Vezměte východ na Znamenka Street, když jste mimo metra, jděte doprava a odbočit vpravo opět po rohu, chůzi držet striktní přímo dokud se nedostanete Gogolyevskiy Boulvar (uvidíte park s velkým památka). Přes ulici a máte pravdu, v blízkosti našeho domu. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Vnukovo:
Take si shuttl-bus a jít do Ugo-Zapadnaya stanice metra. Přejít úžina na Kropotkinskaja stanici, nechte stanice metra a jet přes průliv ulička (park), až se dostanete do Gogol "památkou. Jděte doleva, přes ulici a jste nám dosáhli. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Take Aero rychlíku do Kijevskij železniční stanici. Tam vzít stanice metra Kievskaya (modrá čára) a jít do Arbatskaya. Když jste z metra, mít právo. K dispozici bude podchodem před vámi. Pokračujte podchodem a se doleva. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Od vlakového nádraží

Železniční stanice BELORUSSKY
Vezměte stanice metra Běloruská (zelená čára) a přejděte na Teatralnaya. Tam se změní na Okhotny Ryad (červená čára) a přejděte na Krapotkninskaya. Nechte na výjezdu Gogolevsky Bulvar a jít průliv přes uličky (parku), až se dostanete do Gogol "památkou. Jděte doleva, přes ulici a jste nám dosáhli. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

KAZANSKY- LENINGRADSKY- a vlakové nádraží Jaroslavského
Vezměte stanice metra Komsomolskaja (červená čára) a jít do Krapotkinskaya. Nechte na výjezdu Gogolevsky Bulvar a jít průliv přes uličky (parku), až se dostanete do Gogol "památkou. Jděte doleva, přes ulici a jste nám dosáhli. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Železniční stanice Kievsky
Vezměte stanice metra Kievskaya (modrá čára) a jít do Arbatskaya. Když jste z metra, mít právo. K dispozici bude podchodem před vámi. Pokračujte podchodem a se doleva. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Železniční stanice KURSKY
Vezměte stanice metra Kurská (modrá čára) a jít do Arbatskaya. Když jste z metra, mít právo, K dispozici bude podchodem před vámi. Pokračujte podchodem a se doleva. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Železniční stanice Paveletsky
Vezměte stanice metra Paveleckaja (zelená čára) a přejděte na Teatralnaya. Tam se změní na Okhotny Ryad (červená čára) a přejděte na Kropotkinskaja. Nechte na výjezdu Gogolevsky Bulvar a jít průliv přes uličky (parku), až se dostanete do Gogol "památkou. Jděte doleva, přes ulici a jste nám dosáhli. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Železniční stanice RIZHSKY
Vezměte stanice metra Rizhskaya (oranžová) a jeďte do Turgeněvskaja. Tam se změní na Chistyie prudy a jít do Kropotkinskaja. Nechte na výjezdu Gogolevsky Bulvar a jít průliv přes uličky (parku), až se dostanete do Gogol "památkou. Jděte doleva, přes ulici a jste nám dosáhli. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasyeyskiy Side ulici. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok první šedé dveře

Metrem:
- Stanice metra: Arbatskaya - Filjovskaja (světle modrá čára).
Jakmile jste mimo metro si můžete prohlédnout naši budovu na druhé straně silnice z levé strany. My jsme naproti Gogolovy "Monument.
Když jste z metra, mít právo. K dispozici bude podchodem před vámi. Pokračujte podchodem a se doleva. Náš hostel je na rohu Gogolyevskiy Boulevard a Maliy Afanasieysky Side ulici. Vchod je z boční ulice: jít do šedé dveřím a vytočte 14 na klávesnici. Jsme na 4. patře, v bytě 14.

Ze stanice metra Borovitskaya (šedá čára) nebo Biblioteka imeni Lenina (červená čára):
Vezměte východ na Znamenka Street, když jste mimo metra, jděte doprava a odbočit vpravo opět po rohu, chůzi držet striktní přímo dokud se nedostanete Gogolyevskiy Boulvar (uvidíte park s velkým památka). Přes ulici a máte pravdu, v blízkosti našeho domu. Náš vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok, první šedé dveře.

Ze stanice metra Kropotkinskaja (červená čára):
Vezměte východ na Gogolyevsky Boulevard. Když jste se jít na práva po parku. Když se dostanete Gogolyevskiy Monument, jsme z levé ruky na rohu. Vstup je od M. Afanasyevskiy Pereulok první šedé dveře.

Můžete se také k nám od stanic metra Arbatskaya (tmavě modrá čára), Borovitskaya (šedá čára), Biblioteka imeni Lenina (červená čára) a Aleksandrovskiy Sad (lightblue line), ale pak si cestu k nám bude trvat asi 10 minut chůze.
 • Hodnota za peníze 9.5
 • Zabezpečení 8.0
 • Umístění 9.5
 • Zaměstnanci 9.0
 • Atmosféra 8.0
 • Čistota 8.0
 • Zařízení 8.5
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.