X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do HI San Francisco - Downtown

312 Mason Street, San Francisco, USA

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 85%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 95%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 89%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google *** Vezměte prosím na vědomí: Tam je další hostel, který se rovněž nachází na Mason Street, jen 2 bloky jižně od nás. Měli jsme několik hostů omylem přihlásili v nesprávném hostelu. Prosím, ujistěte se, že jste na správném místě - 312 Mason Street (mezi Geary a O'Farrell). Podívejte se na Hostelling International loga mimo naši vchodu.

Z letiště:
Bart: Jeďte vlakem BART z letiště na stanici Powell. (Vlaky jezdí 4 hodin do půlnoci ve všední dny, 6 hodin do půlnoci v sobotu, a 8 hodin do půlnoci v neděli a ve svátcích.) Procházka dva bloky na sever na Powell Street, odbočit vlevo na O'Farrell Street, a pak odbočit vpravo na Mason Street . Hostel se nachází na pravé straně-straně.

Shuttle: Drapák letiště Služba nabízí slevu ve výši 14 dolarů na osobu pro kyvadlovou dopravu mezi San Francisco International Airport a HI-San Francisco ubytovny. Obraťte se na ubytovnu pro více informací a rezervace.

Taxi: Tam jsou obvykle mnoho soukromých taxíků k dispozici na letišti. Podívejte se na oficiální taxi zastávky mimo výdeji zavazadel. Jízdy od SFO do hostelu bude vám zpět asi 50 dolarů.

Z Greyhound stanice:
Od Greyhound stanice v San Francisku dočasný Transbay Terminal výjezdu a odbočit vpravo na Folsom. Vezměte si první vpravo na Beale a pěšky 1 blok. Kříž Howarda, a najít MUNI autobus # 38 zastavení v severovýchodním rohu Howard a Beale. Vezměte MUNI autobusem # 38 na Geary a Powell. Pokračovat pěšky na západ Geary 1 blok, a pak odbočit vlevo na Masona. V hostelu se nachází v prvním bloku na levé straně.

Od Amtrak:
Nejbližší vlakové nádraží Amtrak v Emeryville, ale Amtrak nabízí návaznou autobusovou dopravu do San Franciska. Když si koupíte Jízdenku na vlak, zvolte "San Francisco - Westfield Shopping Center 'jako cílové destinace. Z autobusové zastávky Shopping Center, pěšky dva bloky na sever na Powell Street, odbočit vlevo na O'Farrell Street, a pak odbočit vpravo na Mason Street. Hostel se nachází na pravé straně-straně.

Autem:
Z Van Ness Avenue (US 101), jízdy na východ na Post Street. Odbočit vpravo na Mason Street. V hostelu se nachází dva bloky dolů, na levé straně ulice.

Park v nakládací zóně v přední části hostelu; front-desk personál vás nasměrují k trvalému parkování. Očekávat, že zaplatí kolem $ 20 za den v nedalekém parkovišti.