X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do HI San Francisco - City Center

685 Ellis Street, CA 94109, San Francisco, USA

mapa a cestovní pokyny


83%Hodnocení

  • 81%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 66%Umístění
  • 86%Zaměstnanci
  • 85%Atmosféra
  • 92%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:
Bart: Jeďte vlakem BART z letiště do stanice Civic Center. (Vlaky jezdí 4 hodin do půlnoci ve všední dny, 6 hodin do půlnoci na sobotu, a 8 hodin do půlnoci v neděli ao svátcích.) Opusťte stanici pomocí exit OSN Plaza. Pěšky přes náměstí směrem k radnici (velká klenutá budova) a odbočit vpravo na Larkin ulici. Procházka 5 bloků na sever Larkin, pak odbočit vpravo na Ellis Street. Hostel je první budova na pravé straně.

Shuttle: Lome letišti Service nabízí slevu ve výši 14 dolarů na osobu na kyvadlovou dopravu z mezinárodního letiště San Francisco a HI-San Francisco ubytovny. Obraťte se na ubytovnu pro více informací a rezervace.

Taxi: Tam jsou obvykle mnoho soukromých taxíků jsou k dispozici na letišti. Podívejte se na oficiální taxi zastávky mimo zavazadla nárok. Jízdy od SFO do hostelu bude vám zpět asi 50 dolarů.

POUŽITÍ Greyhound:
Od Greyhound stanice v San Francisku Dočasné Transbay terminálu, vstup a odbočit vpravo na Folsom. Vezměte si první vpravo na Beale a pěšky 1 blok. Kříž Howarda, a najít MUNI autobus # 38 autobusovou zastávku v severovýchodním rohu Howard a Beale. Jeďte autobusem Muni # 38 na Geary a Larkin ulice. Cross Geary chodit na jih Larkin 2 bloky, pak odbočte doleva na Ellis. Hostel je první budova na pravé straně.

POUŽITÍ Amtrak:
Nejbližší vlakové nádraží Amtrak je v Emeryville, ale Amtrak nabízí návaznou autobusovou dopravu do San Franciska. Při koupi jízdenku, vyberte "San Francisco - Civic Center" jako cílové destinace. Z autobusové zastávky Civic Center, chodit na západ přes UN Plaza směrem k radnici (velká klenutá budova) a odbočit vpravo na Larkin ulici. Procházka 5 bloků na sever Larkin, pak odbočit vpravo na Ellis Street. Hostel je první budova na pravé straně.

JÍZDA:
Od Van Ness Avenue (USA) 101, jízdy na východ na O'Farrell Street. Odbočte doleva na O'Farrell Street. Obraťte se přímo na Hyde Street a hned odbočit vpravo na Ellis Street. V hostelu se nachází na konci bloku na levé straně.

Park v nakládací zóně v přední části hostelu; Personál recepce vás nasměruje k trvalému parkování v blízkosti. Očekávat, že zaplatí 10 USD na 12 hodin.