X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do HI - San Francisco - City Center

685 Ellis Street, CA 94109, San Francisco, USA

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 84%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 66%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 89%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:
Bart: Jeďte vlakem BART z letiště do stanice Civic Center. (Vlaky jezdí 4 hodin do půlnoci ve všední dny, 6 hodin do půlnoci na sobotu, a 8 hodin do půlnoci v neděli ao svátcích.) Opusťte stanici pomocí exit OSN Plaza. Pěšky přes náměstí směrem k radnici (velká klenutá budova) a odbočit vpravo na Larkin ulici. Procházka 5 bloků na sever Larkin, pak odbočit vpravo na Ellis Street. Hostel je první budova na pravé straně.

Shuttle: Lome letišti Service nabízí slevu ve výši 14 dolarů na osobu na kyvadlovou dopravu z mezinárodního letiště San Francisco a HI-San Francisco ubytovny. Obraťte se na ubytovnu pro více informací a rezervace.

Taxi: Tam jsou obvykle mnoho soukromých taxíků jsou k dispozici na letišti. Podívejte se na oficiální taxi zastávky mimo zavazadla nárok. Jízdy od SFO do hostelu bude vám zpět asi 50 dolarů.

POUŽITÍ Greyhound:
Od Greyhound stanice v San Francisku Dočasné Transbay terminálu, vstup a odbočit vpravo na Folsom. Vezměte si první vpravo na Beale a pěšky 1 blok. Kříž Howarda, a najít MUNI autobus # 38 autobusovou zastávku v severovýchodním rohu Howard a Beale. Jeďte autobusem Muni # 38 na Geary a Larkin ulice. Cross Geary chodit na jih Larkin 2 bloky, pak odbočte doleva na Ellis. Hostel je první budova na pravé straně.

POUŽITÍ Amtrak:
Nejbližší vlakové nádraží Amtrak je v Emeryville, ale Amtrak nabízí návaznou autobusovou dopravu do San Franciska. Při koupi jízdenku, vyberte "San Francisco - Civic Center" jako cílové destinace. Z autobusové zastávky Civic Center, chodit na západ přes UN Plaza směrem k radnici (velká klenutá budova) a odbočit vpravo na Larkin ulici. Procházka 5 bloků na sever Larkin, pak odbočit vpravo na Ellis Street. Hostel je první budova na pravé straně.

JÍZDA:
Od Van Ness Avenue (USA) 101, jízdy na východ na O'Farrell Street. Odbočte doleva na O'Farrell Street. Obraťte se přímo na Hyde Street a hned odbočit vpravo na Ellis Street. V hostelu se nachází na konci bloku na levé straně.

Park v nakládací zóně v přední části hostelu; Personál recepce vás nasměruje k trvalému parkování v blízkosti. Očekávat, že zaplatí 10 USD na 12 hodin.