X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do HI - Point Montara Lighthouse

16th Street, Highway 1, Montara, California, USA

mapa a cestovní pokyny


81%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 70%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google JÍZDA
Hostel se nachází 25 mil jižně od San Franciska, jen kousek od Coastal Highway One na 16. ulici, mezi městečky Montara a Moss Beach. Maják je nelze snadno vidět ze silnice, a nachází se v ohbí silnice.

Při jízdě na jih Highway 1, hostel je příjezdová cesta se nachází těsně za koncem zábradlí - odbočit vpravo a jet přes drátěný plot bránu do parkovišti.

Při jízdě na sever Highway 1, doporučujeme absolvování hostel vchod a otočil v Montara, pak vstup do hostelu příjezdové cestě z jih pruhu.

Parkování zdarma je k dispozici v hostelu na první přijde, je dřív na řadě.

POUŽITÍ městskou hromadnou dopravou
Z Daly City BART nádraží, se SamTrans autobusem 110 do Linda Mar Park and Ride v Pacifica.

Ve všední dny se SamTrans autobusem 294 od Pacifica Highway 1 a 16. ulice. Řekněte řidiči, kam jdete, jako 16th Street není automatické zastavení. Chůze na sever od 1/2 blok na Highway 1, hostel se nachází na levé straně.

O víkendech se SamTrans autobusem 17 z Pacifica na Hlavní a 7. ulice. Procházka na jih Main (který se stane pěší cesta) až do 16. ulice a opatrně přes silnici na hostelu příjezdové cestě.

Z letiště
Bart: Z mezinárodního letiště San Francisco se Bart na Daly City a postupujte podle návodu výše veřejné dopravy.

Autem: Z mezinárodního letiště San Francisco se 101 severu k západu na 380 280 severu na jih (Highway 1 Pacifica exit). Cesta na jih Highway 1, hostel je jižně od městečka Montara.

POUŽITÍ Amtrak
Vezměte Amtrak na Richmond (RIC), nebo Oakland-Coliseum/Airport (OAC) stanice, pak se Bart na Daly City a postupujte podle návodu výše veřejné dopravy.