X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do HI - Houston at the Morty Rich Hostel

501 Lovett Boulevard, Houston, USA

mapa a cestovní pokyny


92%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 93%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 89%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 93%Zařízení

Přeloženo: Google Hostel se nachází v sousedství Montrose. 4 bloky východ Montrose Boulevard a Westheimer Road křižovatku. 2 km od Downtown Houston. Ulice je 501 Lovett Boulevard. Telefon je 713.636.9776.

Airport (IAH): 17 Miles. Z terminálu C, Bus 102 do centra města, transfer na Walker Smith nebo ulic Bus osmdesát jedna osmdesát dvainy (Westbound Westheimer), zastavit se u Westheimer Road & Whitney Street, procházka 1 blok na jih do Lovett Boulevard.

Airport (HOU): 13 Miles. Autobus 88 nebo 50 do centra, transfer na Smith ulici na autobus osmdesát jedna osmdesát dvětina (Westbound Westheimer), zastavit na Westheimer Road & Whitney Street, procházka 1 blok na jih do Lovett Boulevard

Greyhound (Bus): 2 míle. Z hlavního nádraží pěšky 4 bloky West na Smith & Webster Streets křižovatku, autobusové osmdesát jedna osmdesát dvainy (Westbound Westheimer), zastavit na Westheimer Road & Whitney Street, procházka 1 blok na jih do Lovett Boulevard.

METRO (City Bus): 1 blok. Od centra města, autobusová osmdesát jedna osmdesát dvainy (Westbound Westheimer) od Smith Street, zastavit na Westheimer Road & Whitney Street, procházka 1 blok na jih do Lovett Boulevard

Amtrak (vlak): 3 Miles. Taxi je asi 9 dolarů. Nebo autobusem osmdesát jedna osmdesát dvěiny (Westbound Westheimer), zastávka je od SE vlakového nádraží v Lamar Smith & Streets, zastavit na Westheimer Road & Whitney Street, procházka 1 blok na jih do Lovett Boulevard

Autem: parkování je k dispozici. Od Interstate I-45, Exit 47A, Allena Parkway, zleva Montrose Boulevard, zleva Westheimer Road, právo na Stamford Street, zleva Lovett Boulevard. Od Interstate I-10 (východ), Exit 767A Studemont, právo na Montrose Boulevard (South), vlevo na Westheimer Road, právo na Stamford Street, zleva Lovett Boulevard. Od Interstate I-10 (West), Exit 766 Heights / Yale, U-turn pod dálnici, právo na Montrose Boulevard (South), vlevo na Westheimer Road, právo na Stamford Street, zleva Lovett Boulevard.