X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

HI-Banff Alpine Centre
YHA

#801 Hidden Ridge Way, Banff, Alberta, Banff, Kanada

85%Hodnocení

  • 82%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 77%Umístění
  • 86%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 88%Čistota
  • 89%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Zlevněné vícedenní lyžařské balíčky jsou k dispozici na check-in. Zůstaňte a Bike and See. Zeptejte se na naše zvýhodněné půjčovnu kol vouchery a vstupenky Gondola při příjezdu! Zlevněné rafting vstupenky k dispozici během léta.

** Doprava zdarma **
Zdarma autobus průkaz k dispozici pro naše místní tranzitního systému (povinné vklad).

** Wi-Fi **
Vyzkoušejte naše nejnovější upgrade - je to rychlé!

** Free Secure Úschovna zavazadel **
Každé lůžko má malé lidské velikosti skříňky a mají výstupy, takže můžete uzamknout, ale Dobijte si elektronická zařízení!

** Na místě Pub, Storm Cellar **
Zdarma bazén, stolní fotbal a šipky, a jiná událost každou noc: Jam Night ve středu, Karaoke v pátek - a to je nejdůležitější, levné highballs a pivo! Skvělé místo pro splnění ostatních cestujících.

** Kuchyně **
Naše velké zákaznické kuchyně (ano, množné číslo - máme dva z nich) jsou plně vybaveny spoustou posezením a komerčních kvalitní kuchyňské vybavení, včetně procházky v lednici!

** Hledáte práci? **
Naše Uchazeči Package je nejlepší dlouhodobý pobyt dohoda v Banff. Obsahuje - 14 nocí sdílené ubytování, hromady místních informací, 2 welcome drinky v našem baru a 14 den autobus projít. Pokud zjistíte, ubytování ve městě, všechny nevyužité noci jsou nevratné. Blackout termíny a podmínky se vztahují. Prosím, informujte se o ceny na check-in.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • 24 hodinová recepce
  • 24 hodinová ostraha


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
HI-Banff Alpine Centre Located at #801 Hidden Ridge Way, Banff, Alberta, Banff.
HI-Banff Alpine Centre
Canada
Banff AB #801 Hidden Ridge Way, Banff, Alberta
85% 642
51.1849519 -115.5486202
HI-Banff Alpine Centre
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 4 lůžek Dámské Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 4 lůžek Dámské Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     6 lůžek Dámské Ložnice     Standardní 6 lůžek Dámské Ložnice     6 lůžek Pánská Ložnice     Standardní 6 lůžek Pánská Ložnice     4 lůžek Smíšené Ložnice     4 lůžek Smíšené Ložnice     Standardní 4 lůžek Smíšené Ložnice     6 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     6 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 6 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Lepší Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc