Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

HI Baltimore

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 9.0
 • Zabezpečení 9.1
 • Umístění 9.1
 • Zaměstnanci 8.9
 • Atmosféra 8.5
 • Čistota 8.8
 • Zařízení 8.5

Umístění

17 West Mulberry Street

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Obecné informace o veřejné dopravě
** Podívejte se na nový hostel turista door-to-door autobusovou dopravu, která raketoplánů cestující mezi ubytoven oblasti. Přejít na www.hostelhiker.com na trasách, cenách a plánování informací!
• jednosměrný průchod je 1,60 dolarů a celodenní neomezený průchod je 3,50 dolarů. All-denní skipas je dobré pro všechny MHD - autobus, metro, lehká příčka. Podívejte se na webové stránky MTA informace o tom, jak se dostat do hostelu z libovolného místa. Viz: www.mtamaryland.com
• Můžete zakoupit lehkou příčku a metro přechází na kójí se nachází v blízkosti zastávky. Nemusíte přesné změny pro lehké železnice a průchodů metra.
• Můžete zakoupit autobusové jízdenky, když se dostanete na autobus. Budete potřebovat přesné změny.
• K dispozici je bezplatná kyvadlová doprava "Charm City Oběhová", který jde do většiny hlavních turistických destinací v Baltimore City. Více informací naleznete na www.charmcitycirculator.com
** Podívejte se na nové Hostel Hiker autobusovou dopravu hostel-k-ubytovně. Přejít na www.hostelhiker.com pro více informací.

Instrukce
• BWI Airport:
. 1 Light Rail:
 Pro kompletní plán a době provozu adrese:
http://www.mtamaryland.com/services/lightrail/
 Light Rail je rychlá a levná, 1,60 dolarů jeden způsob, 3,50 dolarů celodenní neomezený průchod (dobré pro všechny hromadné dopravy). Ponechává přímo z terminálu BWI. Průměrná jízda na ulici zastávky centra bude trvat asi 30 minut. Můžete si zakoupit vstupenky na stáncích vstupenek umístěny uvnitř BWI, odkud vlak odjíždí.
 Jakmile se dostanete podle značek na pozemní dopravy a Light Rail (symbol vlaku) na BWI. Všechny vlaky Light Rail opouštějící BWI se dostanete do centra města Baltimore. Vezměte si lehkou příčku z BWI do železniční zastávky Centre Street Light. Procházka ve směru vlak se děje a vytvořit svůj první vpravo do památkové ulici. Procházka dvou bloků, a aby právo na KATEDRÁLE ulici. Procházka tři bloky, a aby doleva na Mulberry Street. Hostel druhá budova na pravé straně. Jsme se nacházejí v třípodlažní vile boháčů. Celková vzdálenost je ½ míle, nebo asi 10 minut.
• Body zájmu patří Washington Monument, Enoch Pratt Free Library a bazilika Baltimore.
. 2 Taxi:
 Chcete-li si vzít taxi z letiště následné označení pro pozemní dopravu a taxi (symbol auto). Průměrná jízdy od BWI do hostelu bude stát kolem 30,00 dolarů.
. 3 Shuttle:
 BWI Super Shuttle nabízí cestování do centra 24 hodin denně. Chcete-li provést rezervaci volání 1-800-258-3826 nebo viz www.supershuttle.com
 Doprava z letiště poskytuje službu od 3 ráno do půlnoci. Chcete-li provést rezervaci volání 1-800-776-0323 nebo viz www.theairportshuttle.com
• Mezinárodní letiště Dulles:
Chcete-li získat do Baltimoru od mezinárodního letiště Dulles to bude trvat vám jeden až jeden a půl hodiny autem, nebo až tři hodiny městskou hromadnou dopravou. Je-li k dispozici, které létají do BWI bude mnohem lepší volba.
1. Veřejná doprava
 Vezměte Washington Flyer služby (http://www.washfly.com/flyer_bus_schedule.htm) od mezinárodního letiště Dulles do stanice West Falls Church metra (10,00 dolarů jedna cesta).
• alternativní cesta pro víkendy, kdy je vlak MARC neběží, je vzít DC z West Falls Church L'Enfant Plaza zastávky. Transfer na demarkační linii směrem Greenbelt. Vezměte demarkační linii na Greenbelt zastavit a opustit stanici metra. Nasedněte na autobus B30 na Baltimore Washington International Airport (BWI). Na BWI dostat na Light Rail do centra Baltimoru. Postupujte podle pokynů na Light Rail výše. Celkové náklady by se pohybovaly kolem 10,00 dolarů.
 nasednete na metro a vzít Orange Line (směrem k New Carrollton) na Metro Center.
 V Metro Center přepnete do Red Line (k Glenmont) a vystupte na Union Station. Celkové náklady na metro bude kolem $ 2,35 (cena se může lišit nebo informace mohou být změněny).
 V Union Station se MARC vlak Penn linka (pondělí - pátek pouze, Amtrak v sobotu a neděli) Northbound do Baltimore - (http://www.mtamaryland.com/services/marc/schedulesSystemMaps/penn_Sept08% 20.pdf).
 Vystoupíte na nádraží Penn Station a postupujte podle pokynů od nádraží Penn Station níže.
• Celkové náklady na vlak MARC je 7,00 dolarů jedna cesta. Amtrak se pohybuje od $ 14.00 30,00 dolarů.
2. Taxi
 Taxi vás bude stát více než 100,00 dolarů, a není realistická možnost. Dulles je více než jedna hodina (až dvě hodiny provozu s) od Baltimore City.
3. Super Shuttle
 Kyvadlová doprava z letiště Dulles vás bude stát 90,00 dolarů za první osobě a 10,00 dolarů za každou další osobu. Vyhledejte Super Shuttle stánku na letišti použít tento způsob přepravy.

• Downtown Greyhound Bus Station:
1. Veřejná doprava
 Z autobusového nádraží Greyhound vzít # 27 autobus na zastávce poblíž Saratoga ulici. Procházka na východ Saratoga ulici (čísla půjde dolů) po dobu tří bloků. Odbočit vlevo na Liberty Street a chodí jeden blok. Obraťte se přímo na Mulberry Street. Hostel je druhé dveře na pravé straně, 17 West Mulberry Street.
 Nedoporučujeme chůze od autobusového nádraží ve středu města. Autobusové nádraží bylo nedávno lehce se odstěhoval z města a je v průmyslové oblasti. Procházka je dost snadné, ale budete chodit přes oblasti, které mají hodně starých průmyslových objektů a ne hodně lidí na ulici.
2. Taxi
 Taxi z Greyhound bude stát 8,00 dolarů na 12,00 dolarů v závislosti na provozu.

• Travel Plaza (Greyhound, China Town Autobusy):
1. Veřejná doprava
 Vezměte # 20 autobus směrem k centru města. Vystoupíte na křižovatce Fayette a Charles ulice. Procházka na sever (s plynulosti provozu) na Karlově ulici za 3 bloky. Odbočte doleva na Mulberry Street. Hostel se nachází v blízkosti křižovatky katedrály a Mulberry ulice na levé straně. Autobusem od Travel Plaza bude trvat zhruba 40 minut.
• Některé China Town Autobusy nabízejí odejdou služby na 323 Park Avenue. Tato lokalita je jeden blok od hostelu. Způsob, jakým to funguje, je přijedete na Travel Plaza a 15 cestujících van a pak se dostanete na 323 Park Avenue zastávky. Z této zastávky půjdete ½ blok s plynulosti provozu na Mulberry Street. Odbočit vpravo na Mulberry Street a chodí jeden blok do katedrály ulici. Hostel je druhé dveře vpravo po katedrály ulici.

• Megabus * Nedoporučujeme Mega Bus!
1. Budete muset chůze od Whitemarsh parku a jízda do centra města (od parkoviště odbočit vpravo na Honeygo Blvd, vlevo na Campbell Blvd, RIGHT na Town Center Dr)
2. Autobusem # 35.
3. Vystupte u Saratogy a katedrály ulicích.
4. Procházka, jeden blok na sever katedrály ulici (proti provozu) a odbočit vpravo na Mulberry Street. Hostel je druhé dveře na pravé straně.
• Šroub Bus
1. Bolt autobus bude kapku tě na nádraží Penn Station. Když se dostanete z autobusu, budete muset chodit na Penn Station (s plynulosti provozu). Bezplatná kyvadlová doprava a autobusová zastávka je na rohu, než zadáte příjezdovou cestu k nádraží Penn Station. Prosím, postupujte podle pokynů z Penn Station se dostat do hostelu.
• MVP Bus
1. Autobus MVP bude kapku tě na North Avenue a Karlovu ulici. Budete chtít jít na jih na Karlově ulici (proti provozu) pro dva bloky, aby se dospělo na Penn Station. Procházka v přední části nádraží Penn Station na rohu Saint Paul Street chytit autobusy směrem na ubytovně. Postupujte podle pokynů od nádraží Penn Station se dostat do hostelu.
• Penn Station
1. Od vlakového nádraží Penn Station se na # 3 autobusem dolů Saint Paul Street. Při odchodu z vlakového nádraží odbočit směrem doleva a jděte ke vchodu do pohonu. Je zde autobusová zastávka na rohu pohonu a Saint Paul Street. # 3 autobus vás odveze přímo naproti hostelu na rohu Mulberry a Katedrála ulice. Autobus je 1,60 dolarů jeden způsob, nebo 3,50 dolarů za celý den průchodu. Jízdy autobusem od vlakového nádraží bude trvat zhruba 20 minut.
2. Charm City Oběhová je bezplatná kyvadlová doprava, která běží po celém městě (www.charmcitycirculator.com). Můžete si ji vyzvednout od vlakového nádraží Penn Station na stejném místě, kde jste se vyzvednout autobus # 3. Chcete-li vystoupit na křižovatce Mulberry Street a Saint Paul Street. Budete chodit do kopce na Mulberry Street (proti provozu) za pouhých asi dva bloky. Hostel je druhý na poslední dveře vlevo, než se dostanete do katedrály ulici.
 Letní provozní doba (1. dubna - 31. říjen)
Pondělí-čtvrtek: 06:30-9: poledne
Pátek: 06:30-půlnoc
Sobota: 09:00-půlnoc
Neděle: 09:00-9: poledne
 Zimní provozní doba (1. listopadu - 31. březen)
Pondělí-čtvrtek: 06:30-8: poledne
Pátek: 06:30-půlnoc
Sobota: 09:00-půlnoc
Neděle: 09:00-8: poledne
3. Pokud jste se na procházku Penn Station je 12 bloků, nebo jedna míle (1,6 km) od hostelu. Procházka na jih na Karlově ulici (proti plynulosti provozu). Jakmile se kolem Washington Monument jdete dva další bloky a odbočit vpravo na Mulberry Street. Hostel se nachází na levé straně - 17 West Mulberry Street. Procházka po Karlově ulici je pěkná procházka a budete mít možnost vidět celou řadu obchodů a restaurací, které budete chtít navštívit později.
4. Taxi z nádraží Penn Station bude stát 5,00 dolarů na 7,00 dolarů v závislosti na provozu.
• Autem
. 1. Příjezd z jihu (Washington DC), které chcete, aby se 95 na Exit 53-395 sever Downtown / Martin Luther King Blvd. Zůstaňte na levé straně směrem k "Downtown". Jakmile ukončíte pohyb na pravé straně a jít s proudem provozu vpravo na Conway ulici. Udělej si svůj první doleva na Charles Street. Postupujte Charles Street na 10 bloků a aby doleva na Franklin Street. Udělej si svůj první skončili na Franklin Street do katedrály ulici. Udělej si svůj první skončil katedrála ulice na Mulberry Street. Hostel je druhý dveře od katedrály ulici, 17 West Mulberry Street.
 alternativní cesta z Washingtonu, DC, je vzít Baltimore Washington Parkway z DC. Budete sledovat to do Baltimoru. Jakmile se kolem Orioles Stadium chcete, aby se právo na Pratt Street. Jděte asi tři bloky a zatočte doleva na Charles Street. Postupujte Charles Street na 10 bloků a aby doleva na Franklin Street. Udělej si svůj první skončili na Franklin Street do katedrály ulici. Udělej si svůj první skončil katedrála ulice na Mulberry Street. Hostel je druhý dveře od katedrály ulici, 17 West Mulberry Street.
. 2. Přichází ze severu (Philadelphia, New Yorku) se 95 na jih do ukončení 53 -53-395 sever Downtown / Martin Luther King Blvd. Zůstaňte na levé straně směrem k "Downtown". Jakmile ukončíte pohyb na pravé straně a jít s proudem provozu vpravo na Conway ulici. Udělej si svůj první doleva na Charles Street. Postupujte Charles Street na 10 bloků a aby doleva na Franklin Street. Udělej si svůj první skončili na Franklin Street do katedrály ulici. Udělej si svůj první skončil katedrála ulice na Mulberry Street. Hostel je druhý dveře od katedrály ulici, 17 West Mulberry Street.
3. Přichází ze severu (I83). Pobyt na 83 jihu směrem k Baltimore City. Vezměte Exit 5 na Maryland Avenue (exit je ostrá zatáčka vpravo a pak brzdové světlo). Odbočit vlevo mimo výstupu na zastávce světla na Maryland Avenue. Pokračujte přes město na Maryland Avenue 1 míli. Budete jít z kopce (kolem Walters Art Museum na levé straně) a pak do prudkého kopce. Přejet Franklin Street, a aby si další doleva na Mulberry Street. Hostel je druhý dveře od katedrály ulici (Maryland Ave. Promění Cathedral Street), 17 W Mulberry Street.
4. Již od západu (Pittsburgh, Ohio) se 70 východ 695 Jižní směrem k "Essex". Postupujte 695-95 sever. Ukázat na 95 severu a postupujte podle pokynů daných když přichází z jihu (číslo 1)
• PARKOVÁNÍ
1. Máme omezený k dispozici za ubytovně pro 8 dolarů za noc parkování. Parkoviště je monitorováno 24 hodin denně s kamerovým systémem. Parkování je dvojí parkoviště, takže budete požádáni opustit své klíče na recepci v případě, že budeme muset přesunout své vozidlo. Vozidla větší než sedan (dodávky, velké nákladní automobily, apod.) budou účtovány po dobu dvou parkovacích míst ($ 16).
2. Parkování na ulici je k dispozici na 1 dolar za hodinu, i když v době dopravní špičky době neexistuje parkoviště na ulici. Pokud parkujete své auto na ulici si být vědomi příznaků. Tažné je prosazována v centru města, a to přináší prudký pokutu ve výši 260 dolarů. Počet garáže jsou k dispozici v této oblasti, a oni se pohybují od $ 8 až 20 dolarů za den (platíte, že pokaždé, když přicházejí a odcházejí). Ty by si měl vyhradit parkování, pokud chcete použít parkoviště za Hostel.
 • Hodnota za peníze 9.0
 • Zabezpečení 9.1
 • Umístění 9.1
 • Zaměstnanci 8.9
 • Atmosféra 8.5
 • Čistota 8.8
 • Zařízení 8.5
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.