X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do HBC Hostel

VI. Nagymezo u. 49, Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 87%Umístění
  • 88%Zaměstnanci
  • 78%Atmosféra
  • 82%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google Od Keleti (východní) železniční stanice:
- Take trolejbusu No.78 a vystupte na devátém stanici (Bajcsy-Zsilinszky t).
- Když se dostanete pryč, zase na protější straně ulice a hned zase vlevo, pak rovně do další ulice. To je naše ulice. Jsme na číslo 49, v prvním patře. Zvonek: 20


Od DELI (jižní) nádraží:
- Vezměte červenou metrem (metro, podzemní) nebo metrem ne. 2 a vystupte na třetí stanici (Kossuth Lajos tr / čtvereční). Jděte ven z úseku metra a vzít trolejbus č.. 70 nebo 78 a vystupte na druhé stanici (Bajcsy-Zsilinszky ut).
- Když se dostanete ven z trolejbusu, budete mít před nás. Jsme na číslo 49, v prvním patře. Zvonek: 20


Z Nyugati (západní) nádraží:
- Pokud přijedete na Nyugati, máte 5 minut od nás. Můžete chodit; nepotřebujete žádnou dopravu k nám.
- Když se dostanete ven z budovy, zapněte vlevo, chodit 30 metrů a na další roh / blok odbočit vpravo jen přes semaforu.
- Pak jděte 150 metrů rovně. Po dvou rozích přijedete na křižovatku a pak zase na protější straně ulice, a pak znovu zapněte vlevo do další ulice, a že bude naše ulice. Jsme na číslo 49, v prvním patře. Zvonek: 20


Od Népliget - Autobus mezinárodní:
- Take modré metro (metro, podzemí) nebo metrem ne. 3 směru Ujpest-Központ a vystupte na stanici 8. (Nyugati pályaudvar).
- Nech část metra, a když jste v přední části Nyugati (Západní nádraží); Jste 5 minut od nás. Můžete chodit; nepotřebujete žádnou dopravu k nám.
- Pokud jste v před budovou vlakového nádraží a při pohledu na velké budovy obchodního centra a náměstí a tramvají Staton, odbočte doleva, jděte 30 metrů a na další roh / blok odbočit vpravo jen přes semaforu.
- Pak jděte 150 metrů rovně. Po dvou rozích přijedete na křižovatku a pak zase na protější straně ulice, a pak znovu zapněte vlevo do další ulice, a že bude naše ulice. Jsme na číslo 49, v prvním patře. Zvonek: 20


Z letiště Ferihegy:
- Existuje mnoho způsobů, jak přijít do města. Buďte opatrní, nepoužívejte některé agentury na letiště, které vám bude účtovat spoustu peněz za nic (rezervace např. telefonní hovor vás bude stát 10 EUR!).
- Můžete použít letiště Minibus služby, které nejsou drahé, pokud jste sami. Pokud existují dvě nebo více osob, je nejlepší způsob, zavolejte nám a my vám transfer do hostelu za nejlevnější cenu v Budapešti!