X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do H.I. San Francisco-City Center

685 Ellis Street, CA 94109, San Francisco, USA

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 85%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 64%Umístění
  • 88%Zaměstnanci
  • 86%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:
Bart: Jeďte vlakem BART z letiště do stanice Civic Center. (Vlaky 4 hodin do půlnoci ve všední dny, 6 hodin do půlnoci v sobotu, a 8 hodin do půlnoci v neděli ao svátcích.) Konec stanici pomocí OSN Plaza východ. Pěšky přes náměstí směrem k radnici (velký klenutý budova) a odbočit vpravo na Larkin ulici. Procházka 5 bloků na sever Larkin, pak odbočit vpravo na Ellis Street. Ubytovna je první budova pravá strana.

Shuttle: Lorriem letištní služby nabízí zvýhodněnou úrokovou sazbou ve výši $ 14 na osobu a pro kyvadlové dopravy mezi San Francisco mezinárodní letiště a HI-San Francisco ubytovny. Obraťte se na ubytovnu pro více informací a rezervace.

Taxíkem: Tam jsou obvykle mnoho soukromých taxíků jsou k dispozici na letišti. Podívejte se na oficiální taxi zastávky mimo zavazadla. Cesta z SFO do hostelu bude vám zpět asi 50 dolarů.

POUŽITÍ Greyhound:
Z Greyhound stanice na dočasných San Francisku Transbay terminálu, ukončete a odbočit vpravo na Folsom. Vezměte si první vpravo na Beale a chodit 1 bloku. Cross Howard, a najít MUNI autobus # 38 autobusová zastávka u severovýchodního rohu Howarda a Beale. Vezměte MUNI autobus # 38 na Geary a Larkin ulice. Cross Geary chodit na jih Larkin pro 2 bloky a pak odbočit vlevo na Ellis. Ubytovna je první budova na pravé straně.

POUŽITÍ Amtrak:
Nejbližší Amtrak železniční stanice je v Emeryville, ale Amtrak nabízí spojení autobusovou dopravu do San Franciska. Při koupi jízdenku, zvolte 'San Francisco - Civic Center "jako konečný cíl. Z Civic Center autobusové zastávky, pěšky západ přes UN Plaza směrem k radnici (velká klenutá budova) a odbočit vpravo na Larkin ulici. Procházka 5 bloků na sever Larkin, pak odbočit vpravo na Ellis Street. Ubytovna je první budova pravá strana.

JÍZDA:
Z Van Ness Avenue (US 101), jízdy na východ na O'FARRELL ulici. Odbočit vlevo na O'FARRELL ulici. Obraťte se přímo na Hyde Street a hned odbočit vpravo na Ellis Street. V ubytovně je na konci bloku na levé straně.

Park na nakládací zóny v přední části hostelu; Personál recepce vás nasměruje k trvalému parkování v blízkosti. Očekávat, že zaplatí 10 dolarů za 12 hodin.