X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Guilin Riverside Hostel

NO.6 Zhu Mu Xiang,Nan Men Bridge, Guilin, Čína

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 81%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 86%Zaměstnanci
  • 82%Atmosféra
  • 86%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště, vzít na letiště kyvadlovou dopravu na stanici CAAC což je poslední zastávka, pak si vzít taxi do našeho hostelu. Taxi stojí 8 RMB a trvá 8 minut, případně můžete vzít taxi přímo do našeho hostelu z letiště, nebo zavolejte k vyzvednutí. Letiště vyzvednout náklady 90RMB pro 4 osoby auta (jestliže je Vám méně než 4 osoby budete také muset zaplatit 90RMB nebo-li více než 4 osoby budeme účtovat 30RMB za osobu)

Z vlakového nádraží: výstupní stanice pak odbočte doleva ve směru Nanmen Bridge (Nanmen Qiao v čínštině). Po 5-10 minutách chůze směrem k mostu, přes most a pak odbočte doleva přímo podél řeky waliking 1 minuta najdete nás Naše místo je méně než jeden kilometr od vlakového nádraží, takže nedoporučujeme užívat jakýkoliv dopravu.

Z Guilin dlouhou vzdálenost autobusové nádraží, vstup na autobusové nádraží a doleva. Procházka po dobu jedné minuty, a když se blíží k mostu, přes most, pak odbočit doleva a najdete nás!

Poznámka: Pokud budete potřebovat pick-up, prosím kontaktujte nás předem, se níže uvedené informace:
číslo letu, místo odjezdu a čas odjezdu.

Pro více informací viz mapu v galerii

Hostel adresa: No6, Zhumu Xiang Nan Men most,
Guilin.
Čínský adresa: 桂林市 中山 南路南 门桥 九龙 别墅 酒店