X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Guilin Oasis Inn

4th Floor of Wuzhou Mansion, No.6 Central Zhongshan Rd, Guilin, Čína

mapa a cestovní pokyny


46%Hodnocení

  • 40%Hodnota za peníze
  • 60%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 60%Zaměstnanci
  • 20%Atmosféra
  • 20%Čistota
  • 20%Zařízení

Přeloženo: Google Jak nás najdete:

Jak nás najdete:
Od vlakového nádraží: Vypadni z vlakového nádraží, vzít směr do centra města (vlevo), po silnici pěšky přes dvě rozcestí, pak další 200 m, chůze (celkem po dobu 10-15 minut, není nutné vzít taxi ), pak dorazí v hospodě. Autobusová zastávka (Xichenglukou), dívat se přes ulici, uvidíte OASIS nápis na čtvrtém patře vysoké budovy, je naše Inn nachází na 4. patře, můžete také vzít č. 10, 11, 100 nebo linkové autobusy (1 Yuan osobu) a vystupte na autobusové zastávky Xichenglukou, pak se podívejte až do 4. patře vnější BLD-najít obrovské Vývěsní štít "Oasis" v angličtině.

Z letiště: Jeďte autobusem z letiště do CAAC BLD (poslední zastávka), pak změňte taxi do našeho Inn. Taxi poplatek: 8juan, 15 minut. Taxi jde také přímo z letiště do našeho Inn a stojí asi 90 Yuan. Ale důrazně doporučujeme, aby vás vyzvednout tam, obzvláště, když se dostanete velmi pozdě v noci.

Tipy: Důrazně doporučujeme, aby vás vyzvednout na letišti, pokud je to možné, a to zejména, když se dostanete velmi pozdě v noci. Dávejte pozor na jakékoliv taxikářem na cestě k našemu Inn, protože mohou předstírat, že nevědí, naše místo a bude se snažit, aby vás ostatní Hostely místo nás. Takže, prosím, kontaktujte nás přímo na pick up servis. Náklady na vyzvednutí: 100 Yuan pro více než 4 osoby, pokud přijedete v Guilin ve dne. Jestliže večer před 24:00, budeme účtovat 120 jüanů za žádných více než 4 osoby.