Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Guesthouse & Hostel Flat No7

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Umístění

Bol'shie Kamenshiki, d. 4, kv. 7

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

*** Ze stanice metra Taganskaya ***

Využijte eskalátor a vyjděte ze stanice metra Taganskaya, která je na plánku metra označená růžovou barvou (linie číslo 7). Poté pokračujte rovně po schodišti. Po Vaší pravici se před vámi se odkryje výhled na vysoké cihlové budovy (100 metrů). Vaším cílovým místem je dům č. 4, druhý vchod. Zavolejte nám interkomu (stiskněte 7 a čekat), nebo zadejte heslo (7 klíč 0007) a odbočit doleva směrem k výtahu, 3. patro, apt.No7). Na recepci Vás již bude očekávat s úsměvem na tváři administrátor.

***Z letiště ***

Z letiště do centra Moskvy denně vyjíždějí tzv. aeroexpress vlaky v intervalu od 5:00hod do 00:30hod (každou půlhodinu). Průměrná doba trvání jízdy je 30 až 45 minut. Cena jednosměrné jízdenky je ~450 rublů. Lístek na aeroexpress si můžete zakoupit v místních automatech (automaty vracejí peníze a rovněž akceptují platby prostřednictvím platebních karet).

Letiště Šeremetěvo (SVO)

Vlakem: jeďte na Běloruské nádraží, které se nachází vedle stanice metra Beloruskaya. Odtud jeďte metrem do stanice Taganskaya.
Autobusem: autobusy 851, 949 jeďte do stanice metra Rechnoy Vokzal. Odtud jeďte metrem do staniceTaganskaya.

Letiště Vnukovo (VKO)

Vlakem: jeďte na Kyjevské nádraží, které se nachází vedle stanice metra Kievskaya (naproti nákupního centra Evropeisky). Odtud jeďte metrem do stanice Taganskaya.
Autobusem: autobusy 611, 611c, 611f jeďte do stanice metra Yugo-zapadnaya a poté jeďte metrem do stanice Taganskaya; autobusem 705 m jeďte do stanice metra Oktyabrskaya a poté metrem do staniceTaganskaya.

Letiště Domodědovo (DME)

Vlakem: jeďte na Pavelecké nádraží, které se nachází vedle stanice metra Paveletskaya a odtud pouze jednu stanici do stanice metra Taganskaya. Z Paveleckého nádraží můžete jít rovněž pěšky, cesta trvá přibližně 20 minut.

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.