X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Guest House Civico16

Via San Pietro a Maiella, 16, Neapol, Itálie

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google autem: Ze silnice, po Neapol Tollbooth, vzít okruhu (tangenziale) a výstupu na Capodimonte. Postupujte podle pokynů pro "centro Citta 'na Corso Amedeo di Savoia Duca d'Aosta, pokračovat na Via Santa Teresa degli Scalzi a asi po jednom a půl kilometru, později asi kilometr a půl Piazza Dante, kde najdete náš usadil parkoviště a obdržíte informaci dosáhnout přechodu nám pěší oblasti historického centra.
vlakem: Z hlavního vlakového nádraží v Neapoli na náměstí Piazza Garibaldi, pojedete metrem 2 k Pozzuoli a vystupte na první zastávce s názvem Cavour. Vezměte si mobilní chodníku do muzea zastávky na lince 1. Pojedete metrem 1 k Dante a vystupte na první zastávce na náměstí Piazza Dante. Portalba Relais se nachází 20 metrů Via Port'Alba 33 a postupujte přes San Pietro a Maiella do Civico 16
letadlem: Od Neapole Capodichino letiště vzít Alibus dopravu a vystupte na zastávce Piazza Municipio. Odtud se autobusem 24 a vystupte na Piazza Dante: Portalba Relais se nachází 20 metrů Via Port'Alba 33 a až do Civico 16.
Můžete si také vzít taxi, které by měly dostat vás na Relais 10 minut za poplatek kolem 18 eur.