Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Green Nest Hostel Uba Aterpetxea

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 7.5
 • Zabezpečení 8.3
 • Umístění 5.5
 • Zaměstnanci 7.7
 • Atmosféra 6.8
 • Čistota 7.8
 • Zařízení 7.5

Umístění

Camino de Uba 43

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
od S. SEBASTIAN City Center do našeho hostelu, využít místní metro (EUSKOTREN) z Donostia Amara zastaví, vystupte na zastávce INTXAURRONDO a pak jít rovně, kolem náměstí a přes silnici, uvidíte před sebou Paseo Otxoki. Zde, na pravé straně uvidíte vchod do Ametzagaa Park. Jít a jít cca 10 min. (Vždy na pravé ruce) na další výjezd, který vás přivede do našeho hostelu.
Z Biarritz letiště do S. Sebastian: přímý autobus (Pesa Company) odchodu z letiště Biarritz v 15:30. www.pesa.net
Pokud se vám nepodaří tento autobus, můžete:
Biarritz Letiště Hendaye San Sebastian: Vezměte ATCRB firemní autobusy číslo 876 nebo číslo 875 na Hendaye vlakového nádraží. V Hendaye jít na EUSKOTREN nádraží (vedle TGV) a vlakem do INTXAURRONDO stanici. www.euskotren.es Nechte stanici, přes náměstí a na ulici před vámi (Paseo Otxoki) a přijde v Parc o Ametzagaa. Pěšky cca 10 minut na další výjezd (vždy na pravé ruce), která vás přivede do našeho hostelu.
Z letiště San Sebastián (Hondarribia) San Sebastian: Jeďte autobusem E21 na Guipuzcoa náměstí, která se nachází mezi El Boulevard a La Avenida de La Libertad.
Od El Boulevard si můžete vzít autobus číslo 26, který vás vezme na Renfe Loilola zastávky. Podívejte se na Hostel Yellow šipka ukazuje znamení označující směr Green Nest Hostel.
Od Avenida de la Libertad si můžete vzít autobus N 33 a vystupte na Otxoki autobusové zastávky. Vystupte z autobusu, na pravé straně uvidíte vchod do Ametzagaa parku, pěšky cca 10 minut na další výjezd, který vás přivede do našeho hostelu. www.dbus.es
Z Bilbao Airport (Loiu) San Sebastián
Pesa firemní autobusy provozovat autobusovou dopravu z letiště Bilbao do San Sebastian. (Www.pesa.net)
Z SAN SEBASTIAN autobusového nádraží
Můžeš si vzít dva místní autobusové linky, které vás na Green Nest Hostel:
Nechte autobusové nádraží, odbočte vlevo a pěšky směrem k plaza Pio XII do té doby, dostanete Avenida de Madrid. V počtu 10 můžete jet autobusem číslo 24 a vystupte na Otxoki autobusové zastávky. Vystupte z autobusu, na pravé straně uvidíte vchod do Ametzagaa parku, pěšky cca 10 minut na další výjezd, který vás přivede do naší hostel.Hotel Astoria 7 se nachází přímo v přední části autobusového nádraží a vedle si můžete vzít další místní autobusové linky č.26, která vás vezme na Renfe Loilola zastávky. Odtud, podívejte se na Hostel Yellow šipka ukazuje znamení označující směr Green Nest Hostel UBA Aterpetxea. www.dbus.es
Z RENFE severního nádraží
Odtud budete mít C1 Line (Brinkola směr) a vystupte na zastávce Loiola (další zastávka od Severního nádraží). Podívejte se na Hostel Yellow šipka ukazuje znamení označující směr Green Nest Hostel UBA Aterpetxea. www.renfe.com
AUTEM
Náměstí Pio XII představuje hlavní vstup do města. Od této chvíle začnete vidět naše žluté polohovací znamení, které vám ukáže, jak a dostanete na Green Nest Hostel (Pio XII Anoeta fotbalového stadionu Loiola Txomin-Enea).

Souřadnice; 43.307723- 1,954883
 • Hodnota za peníze 7.5
 • Zabezpečení 8.3
 • Umístění 5.5
 • Zaměstnanci 7.7
 • Atmosféra 6.8
 • Čistota 7.8
 • Zařízení 7.5
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.