X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Green House Hostel

Rua Edmundo de Barros 1130, Foz do Iguacu, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


87%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 92%Zabezpečení
  • 84%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 79%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště: Jeďte autobusem 120 směrem TTU (Terminal městské dopravy), zeptejte se řidiče autobusu zastavit u Muffato Supermarket, nebo věnovat pozornost na semaforech a zazvonit na 3º semaforu. Jakmile pustíte z autobusu, pěšky til čerpací stanici Shell, která je v přední části supermarketu, odbočte vlevo a dále odbočit vpravo. To je ulice Edmundo de Barros, chodit 04 více bloků a nás najdete!

Z autobusového nádraží: Vezměte si jakýkoliv autobus směrem TTU (Terminal městské dopravy), jednou tam, odjet autobusem a pak dostanete autobusem 120 směrem Int'l Airport. V autobuse, požádat řidiče zastavit u Muffato Supermarket, nebo jen zazvonit po autobusové jízdenky hodit McDonalds, to je další zastávka. Jakmile pustíte z autobusu, pěšky til čerpací stanici Shell, která je v přední části supermarketu, odbočte vlevo a dále odbočit vpravo. To je ulice Edmundo de Barros, chodit 04 více bloků a dostanete na Hostel!

Příjezd autem: Když necháte BR 277 budete v Costa e Silva ulici. Po této ulici až do Cataratas JL Shopping, na světelné křižovatce odbočit vlevo. Budete v Paraná Avenue. Postupujte podle tohoto cestu až do 4. semaforu, pak odbočte doleva. Pohon ještě jeden blok a nás najdete!

Jízdenka je R 2,85 dolarů na osobu, a to je možné platit v cizí měně. Oni běží FR OM 6 hodin do půlnoci.

Doporučujeme vám, abyste chůze od autobusového nádraží do hostelu. Je to zbytečné, jakmile jste uvnitř TTU nemusíte platit dvakrát.