X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Green Grass Hostel

Rua Herval , 427 Belem, Sao Paulo, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


80%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 81%Zabezpečení
  • 75%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 81%Atmosféra
  • 75%Čistota
  • 75%Zařízení

Přeloženo: Google Jsme neuvěřitelně blízko stanice metra Belem, méně než 2 minuty chůze od turniketem do hostelu.

Od Intnl. Letiště Guarulhos: Podél mnoha způsobů, jak se dostat do hostelu, doporučujeme vám nejjednodušší a nejlevnější. Mimo letiště, měli byste si najít obrovské autobusovou zastávku. Získejte konvenčním autobusem na "METRO" pro Tatuapé R 4,30 dolarů (2,15 USD). Dostat se do stanice metra a dostat na vlak směrem k "Barra Funda". Nechte na další stanici "Belém". Na turnikety, doleva, směrem k "R. TOLEDO BARBOSA "(může vidět znamení na nádraží) Projděte se po eskalátoru. Přejdeme silnici a stále rovně do další zatáčky, "RUA HERVAL". Odbočit doleva a jít dál ještě jeden blok a vedle rohu jsme! Jste srdečně zváni na zelené trávě Hostel!
Celá cesta vás bude stát kolem R 7,30 dolarů (USD 3,65).
Kabina bude účtovat aproximatelly výsledky v oblasti vývoje 80,00 dolarů (USD 40.00) na 45 minut cesty.

Od letiště Congonhas: Jeďte autobusem s názvem "METRO NKÚ JUDAS". Vezměte vlak metra směrem k "Tucuruvi" a odjet na "SE". Přepnout na červenou čáru, k "Korintským Itaquera" 0,4 více stanic a jste na "Belém" stanice. Nechte vlak a na turnikety, vzít vlevo. Projděte se po eskalátorech směrem "R. TOLEDO Barbosa "(Můžete vidět znamení na nádraží). Přejdeme silnici a stále rovně do další zatáčky, "RUA HERVAL". Odbočit doleva a jít dál ještě jeden blok a vedle rohu jsme! Jste srdečně zváni na zelené trávě Hostel!
Celá cesta vás bude stát kolem R 6,00 dolarů (USD 2,50).
Kabina bude účtovat aproximatelly výsledky v oblasti vývoje 100,00 dolar (USD 50.00) na 65 minut cesty.

Z autobusového Tiete / Metro Stanice: Jeďte metrem na "Jabaquara" odejdou na 'SE'. Přepnout na červenou čáru, k "Korintským Itaquera" 0,4 více stanic a jste na "Belém" stanice. Nechte vlak a na turnikety, vzít vlevo. Projděte se po eskalátorech směrem "R. TOLEDO Barbosa "(Můžete vidět znamení na nádraží). Přejdeme silnici a stále rovně do další zatáčky, "RUA HERVAL". Odbočit doleva a jít dál ještě jeden blok a vedle rohu jsme! Jste srdečně zváni na zelené trávě Hostel!
Celá cesta vás bude stát kolem R 3,00 dolarů (1,50 USD).

Od Barra Funda Bus / Metro Stanice: Jeďte vlakem směrem "Korintským 0,9" Itaquera stanic po a jste na stanici "Belém". Nechte vlak a na turnikety, vzít vlevo. Projděte se po eskalátorech směrem "R. TOLEDO Barbosa "(Můžete vidět znamení na nádraží). Přejdeme silnici a stále rovně do další zatáčky, "RUA HERVAL". Odbočit doleva a jít dál ještě jeden blok a vedle rohu jsme! Jste srdečně zváni na zelené trávě Hostel!
Celá cesta vás bude stát kolem R 3,00 dolarů (1,50 USD).