X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Green Frog Hostel

Str. G-ral Dona nr.11, Bukurešť, Rumunsko

mapa a cestovní pokyny


81%Hodnocení

  • 85%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 83%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 75%Atmosféra
  • 83%Čistota
  • 75%Zařízení

Přeloženo: Google Adresa:
Str. G-ral Dona č.11,


Lokalita se nachází v blízkosti veškeré MHD, 15 min pěšky na Gara de Nord (Severní nádraží) a v docházkové vzdálenosti do většiny Bukurešť horkých míst pěší.

* VLAKEM: Přijedete-li z vlakového nádraží (Gara de Nord - výjezd na levé straně nádražní budovy) pokračovat rovně pryč na Calea Grivitei ke směru centrum, projít před Ibis Hotel na své pravé straně, pokračuj ihned na Calea Grivitei těsně před křižovatkou s DACIA třídě (bvd.) Když uvidíte křižovatku před vámi, před touto křižovatkou, aby okamžitě přímo na malém ulici, projít první ulicí (Vulcanescu) a vstoupit do stejné směr rovnou na THEODOR Aman ulici. Než druhá ulice vpravo. Naše ulice je malá a většinou lidí to neví. Musíte se zeptat Calea Grivitei (Ibis Hotel), a pokud budete chodit jen rovně do směru centra uvidíte křižovatku. Krátce, CALEA Grivitei na směr centrum a učinit přímo na Theodor Aman před křižovatkou s Dacia třídě (blvd.) Za normálních okolností je to 15 min chůze pomalu rovnou na Calea Grivitei a než přímo na Theodor Aman a druhý přímo na naší ulici G- ral Dona č.11.
* LETADLEM. Pokud přijedete letadlem, se 783 autobus z letiště do P-TA Romana (ROMANA náměstí). Odtud se autobusem 133 (směr do Gara Basarab) pro 2 zastávky nebo pěšky na B-dul DACIA (Dacia Avenue), ihned a pak po druhé křižovatce (s Calea Grivitei), aby odešel na Theodor Aman ulici a než druhá právo je naše ulice G-ral Nicolae DONA č.11. (Telefon +40 211 46 42 nebo +40 769886104)