X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Green Bridge Hostel and Apartments

22-24 Molnar utca, District 5, Foldszint 7, 1054 Budapest, Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 95%Umístění
  • 94%Zaměstnanci
  • 91%Atmosféra
  • 88%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Z vlakového nádraží Keleti nebo DELI převzetí linky Red metra na hlavní nádraží DEAK TER a změny na modré metro a jet dvě zastávky na Kalvin TER.

Po výstupu metra odbočit vpravo na vrcholu eskalátoru a hlavou dolů podzemní průchod cestu na jejímž konci budete hlavou nahoru po schodech. Pokračujte rovně po silnici (tzv Vámház Korut), 180 m na cestě k zelené mostu u Dunaje.

Stejně jako se budete blížit ke Dunaj uvidíte malé zelené plochy s asfaltovou cestou prochází uprostřed toho na pravé straně. Stačí jít na 20 m po cestě a budete se na začátek Molnar utca (paralelní k nábřeží). Projděte Molnára utca dvou bloků a najít rohový dům, stiskněte zelené tlačítko BRIDGE.

Od vlakového nádraží Nyugati a Népliget (mezinárodní autobusové nádraží), jít dolů do modré metro a jet dvě zastávky na Kalvin TER. Po výstupu metra odbočit vpravo na vrcholu eskalátoru a hlavou dolů podzemní průchod cestu na jejímž konci budete hlavou nahoru po schodech. Pokračujte rovně po silnici (tzv Vámház Korut), 180 m do Dunaje. Jak se dostanete na Dunaj uvidíte malé zelené plochy s asfaltovou cestou prochází uprostřed toho na pravé straně. Stačí jít na 20 m po cestě a budete se na začátek Molnar utca (paralelní k nábřeží). Projděte Molnára utca dvou bloků a najít rohový dům, stiskněte zelené tlačítko BRIDGE.

Z letiště chytit 200 autobus do poslední zastávky, která vás doveze přímo na konec řádku modré metra s názvem Kőbánya-Kispest. Odtud se vydejte po modré metro na Kalvin TER. Po výstupu metra odbočit vpravo na vrcholu eskalátoru a hlavou dolů podzemní průchod cestu na jejímž konci budete hlavě nějaké schody a pokračovat rovně po silnici (tzv Vámház Korut) 180 m do Dunaje.

Jak se dostanete na Dunaj uvidíte malé zelené plochy s asfaltovou cestou prochází uprostřed toho na pravé straně. Stačí jít na 20 m po cestě a budete se na začátek Molnar utca (paralelní k nábřeží). Projděte Molnára utca dvou bloků a najít rohový dům, stiskněte zelené tlačítko BRIDGE.

Také pokud se rozhodnete vzít si taxi vezměte Zona taxi. Budou vás kdekoli ve městě. Z letiště k nám (centrální) je 5200 (21 euro) forint na taxi. Tímto způsobem se můžete vyhnout přebití.

Pokud jste sami na letiště Minibus stojí 2990 forint za osobu od letiště do centra města.