X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Green Bridge Hostel and Apartments

22-24 Molnar utca, District 5, Foldszint 7, 1054 Budapest, Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 98%Hodnota za peníze
  • 94%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 98%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 97%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Z vlakového nádraží Keleti nebo DELI se červenou linkou metra na centrální stanici Deák TER a změnit na modré trasy metra a jet dvě zastávky na Kalvin ter.

Po výstupu z metra odbočit vpravo na horní části eskalátoru a slez dolů podzemní chodbou na jejímž konci budete hlavu nahoru po schodech. Pokračujte rovně po silnici (tzv. Vamhaz Korut) 180m na ​​cestě k zelené mostem na řece Dunaji.

Stejně jako se blížíte k Dunaji uvidíte malou zelenou plochu s asfaltová cesta prochází uprostřed toho všeho na pravé straně. Stačí jít na 20 metrů dolů na cestu a budete se na začátek Molnar u. (paralelně k nábřeží). Projděte si Molnar utca dva bloky a najít rohový dům, stiskněte zelené tlačítko BRIDGE.

Od vlakového nádraží Nyugati a Népliget (mezinárodní autobusové nádraží), přejděte dolů do modré trasy metra a jet dvě zastávky na Kalvin ter. Po výstupu z metra odbočit vpravo na horní části eskalátoru a slez dolů podzemní chodbou na jejímž konci budete hlavu nahoru po schodech. Pokračujte rovně po silnici (tzv. Vamhaz Korut) 180 m do Dunaje. Jak se dostanete na Dunaj uvidíte malou zelenou plochu s asfaltová cesta prochází uprostřed toho všeho na pravé straně. Stačí jít na 20 metrů dolů na cestu a budete se na začátek Molnar u. (paralelně k nábřeží). Projděte si Molnar utca dva bloky a najít rohový dům, stiskněte zelené tlačítko BRIDGE.

Z letiště chytit 200 autobus do poslední zastávky, která vás odveze přímo na konec modré metro s názvem Kőbánya-Kispest. Odtud se vydejte po modré trasy na Kalvin ter. Po výstupu z metra odbočit vpravo na horní části eskalátoru a slez dolů podzemní chodbou, na konci které zamíří nahoru po schodech a pokračujte rovně po silnici (tzv. Vamhaz Korut) 180 m do Dunaje.

Jak se dostanete na Dunaj uvidíte malou zelenou plochu s asfaltová cesta prochází uprostřed toho všeho na pravé straně. Stačí jít na 20 metrů dolů na cestu a budete se na začátek Molnar u. (paralelně k nábřeží). Projděte si Molnar utca dva bloky a najít rohový dům, stiskněte zelené tlačítko BRIDGE.

Také pokud se rozhodnete vzít si taxi vezměte Zona Taxi. Budou vás kdekoli ve městě. Z letiště se nám (v centru) je 5200 (21 eur) forint za taxi. Tímto způsobem se můžete vyhnout přebití.

Pokud jste sami Doprava z letiště Minibus stojí 2.990 forint osobu z letiště do centra.