X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Gran Central Inn

Gran Via de les Corts Catalans 686, 2-2, Barcelona, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


97%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 100%Zařízení

Přeloženo: Google Musíte nám dát hovor (naše číslo bude ve vašem potvrzovacím e-mailu), jakmile jste dorazili do města, a předtím, než se dostanete do bytu za účelem sjednání kontrolu v čase. Nebudete moci vstoupit do budovy, pokud zavoláte nejprve jako neexistuje žádný stálý příjem na místě.

---------------------- Upozornění: ------------------------- ---
1- Platba v hotovosti, splatné v plné výši při příjezdu
2 Check in je po 12:00 poledni, prosím, kontaktujte nás předem sjednat check-in čase
3- Pokoje Pozdní Check-in: Poplatky za pozdní příjezdy se platí příplatek:
a.From 22:00 do 00:00: + 20 eur
b.After 00:00 (půlnoc): + 30 eur
c. Po 02:00: 40 eur
-------------------------------------------------- -------------------

Adresa:

Gran Via de les Corts Catalanes 686, 2 2 (2. patro, 2. dveře)

Z letiště Barcelona-El Prat:

Take letiště autobusem a zastavit na Placa Catalunya. Projděte rovně až Paseo de Gracia A dokud se nedostanete kruhového objezdu a odbočit vpravo na Gran Via de les Corts Catalanes. Keep walking na Gran Via de les Corts Catalanes pro 4 bloky a najdete číslo 686 na rohu s Carrer Girona.

Z letiště Girona:

Jeďte autobusem do autobusového terminálu barcelonské (Estacio del Nord). Od Estacio de Nord můžete buď tam dostat pěšky (15 minut chůze), metrem (1 zastávku + 5 minut chůze) nebo taxi (2 minuty).

- Pěšky: Projděte až Paseo de San Joan a odbočit vlevo na prvním kruhovém objezdu, na Gran Via de les Corts Catalanes. Najdete č 686 na rohu s Carrer Girona

- Metro: Vezměte červenou linii (L1) z Triumfální oblouk na Urquinaona stanice. Sledujte Carrer Bruc exit znamení. Postupujte Carrer Bruc (chůze proti provozu), dokud kříž Gran Via de les Corts Catalanes. Obraťte se přímo na Gran Via de les Corts Catalanes a pěšky 4 bloky, dokud nenajdete číslo 686, na rohu s Carrer Girona

Z letiště Reus:

Jeďte autobusem do Estacio de Sants (autobusového terminálu na letišti Reus). Odtud mít metro (zelená linka L3) na Cataalunya. Projděte až Paseo de Gracias, dokud se nedostanete na kruhový objezd a odbočit vpravo na Gran Via de les Corts Catalanes. Procházka 4 bloky na Gran Via de les Corts Catalanes a najdete číslo 686 na rohu s Carrer Girona.

Parkoviště:

Existují různé platební parkoviště v areálu.