X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Gramsford Lodge

237 Promenade, Blackpool, Blackpool, Anglie

mapa a cestovní pokyny


73%Hodnocení

  • 76%Hodnota za peníze
  • 68%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 72%Atmosféra
  • 68%Čistota
  • 68%Zařízení

Přeloženo: Google Nachází se přímo na promenádě Blackpool, dvě minuty jižně od mola střední, na 237 Promenade, Gramsford Lodge otevírá své dveře pro vás.
Nejbližší tramvajová zastávka: Manchester (1 min)

Z nádraží Blackpool Severní nádraží.

Nechte Severní nádraží a chodit do svahu Talbot Road. Cross Road na autobusové nádraží. Přejít na autobusovou zastávku označenou pro číslo 11 autobus. Zeptejte ovladač pro Rigby Road / Manchester zastávky na náměstí. Náklady cca. 1.50. Nechte autobusu na Rigby Road / Manchester zastávce náměstí, které je za hotelem, na silnici Lytham. Cross Lytham silnic a chůze na promenádě u moře přední. Na semaforech, chodit (vlevo) kolem hospody Manchester na pláži.
Gramsford Lodge je jasně zelená a bílá budova vedle dveří ale do hospody Manchester, s výhledem na moře.

Z Blackpool Jižního nádraží.
Nechte Blackpool Jižní nádraží a křížové Waterloo Bridge na Lytham Road. Cross Road a chytit číslo 11 nebo 68 do Rigby cestě, - hospoda Manchester. Náklady cca. 1.. Vystupte autobusu na hotel Manchester a chodit na semaforech a kolem Manchester.Gramsford Lodge je zelená budova vedle ale do hospody Manchester

Od Blackpool Pleasure Beach Station.
Nechte stanici a chodit na Promenada / tramvajových linek. Chytit číslo 1 autobus či tramvaj na Manchester Square / Rigby Road. Křížová cesta a Gramsford Lodge je zelená budova vedle ale do hospody Manchester.

Z letiště Blackpool.
Nechte Blackpool Airport a hlavu Squires Gate Lane. Chytit číslo 7 autobusem do Starr Gate. Chytit tramvaj nebo autobus číslo 1 / Rigby Road v Manchesteru. Gramsford Lodge je zelená budova vedle ale do hospody Manchester.

Od Lonsdale trenér Road stanice.
Nechte přes silnici Lonsdale a chodit po druhé straně Lytham Road. Chytit číslo 11 nebo 68 autobus z Manchesteru cca nákladů hotelu 1. Vystupte autobusem a pěšky směrem k semaforu a chodit kolem Manchester hotel. Gramsford chata je zelená budova vedle, ale kdo na Manchesteru.

Z New Bonny Street autobusového nádraží.
Nechte trenéra a chodit do New Bonny Street je Promenáda. Odbočit vpravo chodit do věže. Chytit autobus číslo 1,10 nebo 11 na věži nebo tramvají. Nechte autobusem nebo tramvají na Rigby Road / Manchester. Gramsford chata je zelená budova vedle ale do hospody Manchester.