X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Gramsford Lodge

237 Promenade, Blackpool, Blackpool, Anglie

mapa a cestovní pokyny


83%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 85%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 85%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 75%Zařízení

Přeloženo: Google Nachází se přímo na promenádě Blackpool, dvě minuty jižně od mola střední, na 237 Promenade, Gramsford Lodge otevírá své dveře pro vás.
Nejbližší tramvajová zastávka: Manchester (1 min)

Z nádraží Blackpool Severní nádraží.

Nechte Severní nádraží a chodit do svahu Talbot Road. Cross Road na autobusové nádraží. Přejít na autobusovou zastávku označenou pro číslo 11 autobus. Zeptejte ovladač pro Rigby Road / Manchester zastávky na náměstí. Náklady cca. 1.50. Nechte autobusu na Rigby Road / Manchester zastávce náměstí, které je za hotelem, na silnici Lytham. Cross Lytham silnic a chůze na promenádě u moře přední. Na semaforech, chodit (vlevo) kolem hospody Manchester na pláži.
Gramsford Lodge je jasně zelená a bílá budova vedle dveří ale do hospody Manchester, s výhledem na moře.

Z Blackpool Jižního nádraží.
Nechte Blackpool Jižní nádraží a křížové Waterloo Bridge na Lytham Road. Cross Road a chytit číslo 11 nebo 68 do Rigby cestě, - hospoda Manchester. Náklady cca. 1.. Vystupte autobusu na hotel Manchester a chodit na semaforech a kolem Manchester.Gramsford Lodge je zelená budova vedle ale do hospody Manchester

Od Blackpool Pleasure Beach Station.
Nechte stanici a chodit na Promenada / tramvajových linek. Chytit číslo 1 autobus či tramvaj na Manchester Square / Rigby Road. Křížová cesta a Gramsford Lodge je zelená budova vedle ale do hospody Manchester.

Z letiště Blackpool.
Nechte Blackpool Airport a hlavu Squires Gate Lane. Chytit číslo 7 autobusem do Starr Gate. Chytit tramvaj nebo autobus číslo 1 / Rigby Road v Manchesteru. Gramsford Lodge je zelená budova vedle ale do hospody Manchester.

Od Lonsdale trenér Road stanice.
Nechte přes silnici Lonsdale a chodit po druhé straně Lytham Road. Chytit číslo 11 nebo 68 autobus z Manchesteru cca nákladů hotelu 1. Vystupte autobusem a pěšky směrem k semaforu a chodit kolem Manchester hotel. Gramsford chata je zelená budova vedle, ale kdo na Manchesteru.

Z New Bonny Street autobusového nádraží.
Nechte trenéra a chodit do New Bonny Street je Promenáda. Odbočit vpravo chodit do věže. Chytit autobus číslo 1,10 nebo 11 na věži nebo tramvají. Nechte autobusem nebo tramvají na Rigby Road / Manchester. Gramsford chata je zelená budova vedle ale do hospody Manchester.