Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Gram's Place BnB/Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 9.2
 • Zabezpečení 9.3
 • Umístění 7.9
 • Zaměstnanci 9.5
 • Atmosféra 9.3
 • Čistota 9.3
 • Zařízení 9.1

Umístění

3109 N. Ola ave

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Pokud máte v plánu vzít si taxík, přečtěte si prosím:
Řidiči Tampa kabiny vás vezme na dlouhou dlouhou cestu, aby běžet až jízdného, ​​pokud je necháte. Budete muset převzít kontrolu nad touto situací, a tak kvůli vám, vytiskněte tyto pokyny a ujistěte se, že taxikář následuje vaše rozkazy.

Vyberte si a tisknout pokynů níže, které se na vás vztahují.

Cesta z chrtů autobusového nádraží a na na městský autobus / tramvaj systému (nebo autem nebo taxi): poznámka; když se dostanete na městský autobus, koupit 3dolar dolar celodenní vstupenku a mají správnou změnu s vámi jako řidič autobusu nedá změnit. Nemají dopravu autobusem na jeden. Poslední autobus odjíždí ve 22:05 mf (19:30 sat.), 18:40 slunce.
Jdi na západ, 1 blok na Polka st. Morgan sv. odbočit vpravo (na sever), na morgan st. 4 bloky do Marion tranzitního centra (MTC). Získejte na Florida ave sběrnice # 1) požádat řidiče autobusu zastavit na první zastávce v minulosti floribraska AVE, jen 1 km na sever. Když vystoupíte z autobusu uvidíte Plymouth St. Go vlevo (západ) 3 bloků, které se Ola AVE. Nacházíte se zde. Vstupní brána je první brána z rohu na W. Plymouth St.

Cesta z vlakového nádraží a na na městský autobus / tramvaj systému (nebo autem nebo taxi): poznámka; když se dostanete na městský autobus, koupit 3dolar dolar přihrávku a mají správnou změnu s vámi jako řidič autobusu nedává změny.
Nemají dopravu autobusem na jeden. Poslední autobus odjíždí v 22:05 MF (19:30 So) 18:40 Sun.
V přední části vlakového nádraží je ulice s názvem Zack ST. Jděte jediný způsob, jak můžete jít, která je West na Zack st. (Jeden dlouhý dlouhý blok a dvě pravidelné bloky), Morgan st. Odbočit vpravo (na sever), na morgan st. 5 bloků do Marion tranzitní centrum, (nebo se na libovolné autobusem od vlakového nádraží jít do Marion tranzitního centra.), Když v Marion tranzitní centrum, dostat se na Floridě ave sběrnice # 1) požádat řidiče autobusu zastavit na První autobusová zastávka minulost floribraska Ave, jen 1 km na sever. Když vystoupíte z autobusu uvidíte Plymouth St. Go vlevo (západ) 3 bloků, které se Ola AVE. Nacházíte se zde. Vstupní brána je první brána z rohu na W. Plymouth sv telefonní budky u vstupní brány, vytočit 22 u brány.
Nezapomeňte nám zavolat alespoň jednu hodinu před vámi přijet po čtrnáct hodin.


POKYNY přijíždějící z Tampa Airport, a do systému CITY BUS / Tramvaj,
Poznámka; Když se dostanete na městský autobus, koupit 3dolar dolar celodenní vstupenku a mají správnou změnu s vámi jako řidič autobusu nedá změnit. Nemají dopravu autobusem na jeden. Poslední autobus dne odjíždí v 20:15.
Z letiště dostat do autobusu # 30 v centru města vázán na Marion Transit Center. Vystupte # 30 autobus a dostat se na Florida ave bus # 1) Zeptejte se na řidiče autobusu zastavit na první zastávce v minulosti floribraska AVE, jen 1 km na sever. Když vystoupíte z autobusu uvidíte Plymouth St. Go vlevo (západ) 3 bloků, které se Ola AVE. Nacházíte se zde. Vstupní brána je první brána z rohu na W. Plymouth sv telefonní budky u vstupní brány, vytočit 22 u brány.
Nezapomeňte nám alespoň jednu hodinu před vámi přijet po čtrnáct hodin.
# 1 autobus (Florida ave).


Příjezdu na Tampa Airport a cestování automobilem nebo kabiny do hostelu;

Exit letiště na I-275 North. První výjezd kolem výjezdu I-4, je EXIT 46B (starý exit 29), MLK BLVD. Jděte dolů výjezdové rampy, aby se levý (západ) míle (3 semaforech) Highland ave. Nezapínejte Highland AVE. Jděte kolem Highland AVE 2 bloky na Ola Avenue. Odbočte doleva (jih) kilometr do Plymouthu St. a Ola AVE v severozápadní části historického Tampa Heights. Nacházíte se zde. Vstupní brána je první brána z rohu na W. Plymouth sv Telefonní budka na vstupní bráně. Parkování je na Plymouth St.


POKYNY, kteří přijíždějí ze severu autem nebo taxi.

Vezměte I-275 na jih do EXIT 46B (starý exit 29), který je MLK Blvd. Jděte na západ (vpravo otáčky) míle (3 semaforech) Highland ave. Nezapínejte Highland AVE. Jděte kolem Highland AVE 2 bloky Ola Ave. N. pak jděte na jih (odbočení vlevo), kilometr na rohu W. Plymouth sv & N. Ola Ave. Nacházíte se zde. Vchod je první brána z rohu na W. Plymouth sv Telefonní budka na vstupní bráně. Parkování je na Plymouth St.

POKYNY přijíždějící z jihu autem nebo taxi.

Vezměte I- 75 North I-4. Pak se I-4 West (směrem Tampa,) Jen Protáhněte Ybor City Exit na I-4, dostat se do pravého pruhu. (Poznámka, to je místo, kde já 4 končí na I-275). Ujistěte se, že vzít I-275, na sever. První výjezd na I-275, Sever, který uvidíte, je EXIT 46B (starý exit 29). že je MLK Blvd. Jděte na západ (levé zatáčky) míle (3 semaforech) Highland ave, Nezapínejte Highland AVE. Jděte kolem Highland AVE 2 bloky Ola Ave. N., pak jděte na jih (odbočení vlevo), kilometr na rohu W. Plymouth sv & N. Ola Ave. Nacházíte se zde. Vstupní brána je první brána z rohu na W. Plymouth sv Telefonní budka na vstupní bráně. Parkování je na Plymouth St.

NÁVOD přijíždějící z ORLANDO autem nebo kabina;

Vezměte I-4 na západ. (Hned za Ybor City Konec dostat se v pravém pruhu) a pak I-275, na sever. První výjezd na I-275, Sever, který uvidíte, je EXIT 46B (starý exit 29), MLK Blvd. Go West kilometr A (3 semafory) na Vysočině AVE. Nezapínejte Highland AVE. Jděte kolem Highland AVE 2 bloky Ola Ave. N. Pak jděte na jih (odbočení vlevo), kilometr na rohu W. Plymouth sv & N. Ola Ave. v severozápadní části historického Tampa Heights. Nacházíte se zde. Vstupní brána je první brána z rohu na W. Plymouth St, telefonní budky u vstupní brány. Parkování je na Plymouth St.

NÁVOD přijíždějící z ST. PETERSBURG autem nebo CAB.

Vezměte I-275 North (Past na I-4, Exit) První výjezd po výjezdu na I-4 je EXIT 46B (starý exit 29), MLK BLVD. Jděte dolů výjezdové rampy, aby se levý (západ) míle (3 semaforech) Highland ave. Nezapínejte Highland AVE. Jděte kolem Highland Ave a 2 bloky na Ola Avenue. Odbočte doleva (jih) kilometr do Plymouthu St. a Ola AVE v severozápadní části historického Tampa Heights. Nacházíte se zde. Vstupní brána je první brána z rohu na W. Plymouth sv Telefonní budka na vstupní bráně. Parkování je na Plymouth St.

NÁVOD přijíždějící z Clearwater autem nebo kabina;

Take Highway 60 East na I-275 North. První výjezd kolem I-4, sjezdu na I- 275 je EXIT 46B (starý exit 29), (MLK ​​Blvd). Jděte dolů výjezdové rampy, aby se levý (západ) míle (3 semaforech) Highland ave. Nezapínejte Highland AVE. Jděte kolem Highland Ave a 2 bloky na Ola Avenue. Odbočte doleva (jih) kilometr do Plymouthu St. a Ola AVE v severozápadní části historického Tampa Heights. Nacházíte se zde. Vstupní brána je první brána z rohu na W. Plymouth sv Telefonní budka na vstupní bráně. Parkování je na Plymouth St.
 • Hodnota za peníze 9.2
 • Zabezpečení 9.3
 • Umístění 7.9
 • Zaměstnanci 9.5
 • Atmosféra 9.3
 • Čistota 9.3
 • Zařízení 9.1
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×