Rua das Portas de Santo Ant�o 76 - 1� dto, Lisabon, Portugalsko

• 87%Čistota
  • 90%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
ZDARMA snídaně v našem hostelu !! Goodmorning Byt je elegantní, se spoustou světla a výbornou polohu. Jeho ideální pro Vaši dovolenou v Lisabonu. Byt se nachází ve velmi půvabné pěší zóně, přímo v srdci historického centra Lisabonu. Ideální pro pár, nebo pár s 2 přáteli / děti. 1 minutu od náměstí Rossio, hosté jsou schopni chodit do většiny hlavních turistických atrakcí v Lisabonu.

Výzdoba je krásná, dobře si odpočinout a dát si sklenku vína v odpoledním slunci po památkách. Byt je plně vybaven a umístění je vůbec nejlepší.
Plný světla, úžasné dekorace a dokonale se nachází, že je to ideální místo, kde strávit svoji dovolenou v Lisabonu. v pěší vzdálenosti od památek, náměstí a Lisabon je nejvíce zřetelných sousedství.

Extra pohodlné, Tento luxusní apartmán má úžasnou koupelnu s vířivkou a moderní host kuchyně pro domácí vaření.

Byt je spojena s Goodnight
Hostel - Lisabon, se nachází 5 minut chůze na přímce, můžeme poskytnout našim hostům podporu 24 hodin, informace, a to i úschovnu zavazadel pro předčasným přihlášením i pozdním odhlášení se.

Podívejte se na fotky, umístění a uvidíme, jestli se vám líbí.