X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Přeloženo: Google
ZDARMA snídaně v našem hostelu! Dobrou noc Byt je stylový, se spoustou světla a dokonale se nachází. Jeho ideální pro Vaši dovolenou v Lisabonu. Byt se nachází ve velmi půvabné pěší zóně, přímo v srdci historického centra Lisbons. Ideální pro pár, nebo pár s 2 přátel / děti. 1 minutu od náměstí Rossio, hosté mohou chodit na většinu Lisabon hlavních turistických atrakcí.

Dekorace je krásná, dobře si odpočinout a dát si sklenku vína v odpoledních hodinách slunečního světla po památkách. Byt je plně vybaven a umístění je vůbec nejlepší.
Plný světla, úžasné dekorace a dokonale se nachází její ideální místo pro strávení vaší dovolené v Lisabonu. v pěší vzdálenosti od památek, náměstí a Lisabon nejvýraznějších čtvrtí.

Extra pohodlné, tento luxusní byt má úžasnou koupelnu s jacuzzi a moderní host kuchyně pro domácí vaření.

Byt je spojena s Goodnight
Hostel - Lisabon, který se nachází 5 minut chůze na přímce, můžeme poskytnout našim hostům podporu 24 hodin denně, informace, a dokonce i úschovnu zavazadel na počátku check in a pozdní check out.

Podívejte se na fotky, umístění a uvidíme, jestli se vám líbí.