X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Globetrotter Hostel

Aleja (Avenue) Wyzwolenia 10/127, Varšava, Polsko

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 83%Zabezpečení
  • 85%Umístění
  • 88%Zaměstnanci
  • 81%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 86%Zařízení

Přeloženo: Google Přechod z Plac Zbawiciela najdete Globetrotter Hostel na levé straně Aleja Wyzwolenia. Stačí se podívat na 3. dveří na dlouhou činžovního domu. K dispozici je výtah v budově na levé straně!

od Dworzec Centralny, varšavského nádraží:

autobusem:
# 131 - od autobusového nádraží (Dworzec Centralny), což je hned vedle železniční stanice jsou 4 autobusové zastávky do stanice metra Politechnika "" autobusové zastávky.
# 501 & 519 - od autobusového nádraží je 3 zastávky do stanice metra Politechnika "" autobusové zastávky.
V noci autobusy N37 a N81 odejít od hlavního terminálu autobusového nádraží. Stačí se podívat na zastávce s názvem "Metro Politechnika" a pamatujte, že na noční autobusy zastaví jen na vyžádání.

tramvají:
# 10 - zastávka je na Al. Jana Pawla II (prochází podzemí z pohledu železniční stanice pro směr "Mokotow"), tam jsou 4 zastávky do stanice metra Politechnika "" zastávky

Chcete-li se projít doporučujeme jít po Aleje Jerozalimskie a pak odbočka vpravo do ul.. Marszalkowska Procházka, dokud se nedostanete Plac Zbawiciela. Pak budete muset odbočit vlevo do Aleja Wyzwolenia. Procházka trvá asi 20 minut

z Warsaw Chopin Airport (WAW) letiště:

autobusem:
# 188 - to autobusem se dostanete z autobusového terminálu na letišti "Marszalkowska" autobusové zastávky, kde je třeba vystoupit. To trvá asi 22 minut (bez dopravního ruchu). Když vystoupíte jen chodit po schodech nahoru a odbočte vpravo. Pak pěšky na náměstí Plac Zbawiciela a odbočit vpravo.