X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Garden Inn

No.7Yishang Wenming Village,Wuyi Street, Old Town, Lijiang, Čína

mapa a cestovní pokyny


87%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 88%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 82%Čistota
  • 83%Zařízení

Přeloženo: Google Č.7 Yishang Wenming Village, Wu Street, Old Town District, Lijiang, Yunnan
Naše adresa v čínštině:
云南省 丽江 市紫藤 花园 客栈)

Chůze
Pokud jste u vodního kola (u KFC, na okraji starého a nového města), měli byste jít na jih podél vodního kanálu směrem k náměstí Sifang (značená).


Od Sifang náměstí, měli byste jít na východ podél ulice Wuyi (od malého kopce) po dobu několika minut, dokud 50m po projít všechny obchody. Wu Street pak se otočí do Wenming Lane.

Z letiště:
Jeďte autobusem (je tam jen jeden autobus) od letiště a vystupte na poslední zastávce. Pak si taxi na Beimen Po Wujingzhidui (北 门 坡 武警 支队 望 古城 客栈 对面 路口) vystupte na staré město. Procházka se staré dlážděné ulici, pak odbočte vpravo. Procházka po dobu 20 metrů a najdete nás. Z letiště do hostelu taxi bude stát osmdesát-stojuanů.

Nabízíme letištní pick-up (služba za úhradu), plz e-mail nebo nám zavolejte

Z vlakového nádraží:
Vezměte č.4 autobus a vystupte na Guchengkou (古城 口), pak autobusem č.2 vystupte na Wujingzhidui (武警 支队) zadejte staré město. Projděte se po ulici, aby se první doleva doprava jít rovně 20m a najdete nás Nebo se No.18 vystoupit na Bailong Guangchang (白龙 广场), pak se autobus č.2 vystupte na Wujingzhidui (武警 支队). Třetí možností je si můžete vzít Min-dodávka, která na pravé straně výstupu který stál 10yuan/person, Taxíkem, že bude
Náklady 40juan v denní době, 50 juanů v časných ranních hodinách nebo pozdě v noci.

Od autobusového nádraží: Taxi do hostelu bude stát 10yuan/taxi
Z Long Distance Bus Station: Take autobus č.11 a vystupte na Guchengkou (古城 口) a převede se do autobusu č.2, od autobusového nádraží Express: jít přes ulici a vzít č.13 bus.and vystupte na Wujingzhidui (武警 支队). Obraťte se na starého města, po ulici, odbočte doprava, jděte 20 metrů a najdete nás.


Pokud se dostanete taxíkem, pak prosím kontaktujte nás a my Vám vysvětlí řidiči, jak se dostat do našeho hostelu. to bude vaše cesta mnohem jednodušší.