X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Gap Year Hostel

322 Lavender Street, Singapur, Singapur

mapa a cestovní pokyny


82%Hodnocení

  • 83%Hodnota za peníze
  • 83%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 71%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 74%Zařízení

Přeloženo: Google Vlak Cesta z letiště:

Jeďte vlakem MRT na východ-západ linka (zelená linka). Vystoupit na Tanah Merah stanici přistoupit na platformu B a jít směrem Joo Koon. Vystoupit na stanici MRT Outram (EW16), převést na severovýchodním Line (Purple Line). Jeďte vlakem na severovýchodním směrem k linii Punggol a vystoupíte na stanici MRT Boon Keng (NE9). Cesta trvá asi hodinu a stojí méně než SGD3.00. Vlaky jezdí každý den od rána kolem 6 hodin ráno a přestat pracovat kolem 12 půlnoci.

Vezměte Exit C (Boon Keng Road) na stanice metra Boon Keng a odbočit vlevo po přichází po eskalátoru. Procházka s otevřenou trávě pole na pravé straně a apartmány (blok 4,5 a 6) levé straně. Odbočit vlevo na hlavní silnici (Lavender Street) vidět řadu shophouse. Procházka další 30m dopředu a jsme na 2. shophouse.

Nebo si můžete vystoupit na nádraží Lavender MRT (EW11), a bude Exit B (Kallang RD). Autobusem 145 z autobusové zastávky číslo 01311 v přední části výstupu, vedle "Wendy" restauraci. A vyrovnejte naproti hostelu (4. zastávka, zastávka autobusu číslo 07241) a přes silnici k nám dostat (jsme na pravé straně Lavender ulice).

Alternativně (a levnější varianta, ale s větší chůze), můžete vystoupit na nádraží Lavender MRT (EW11), a bude Exit B (Kallang RD). Odbočit vlevo po eskalátoru a zahněte doleva opět po schodech. Chodit rovně (udržování V Hotel na levé straně) směrem k centru města Tai Pei buddhistické a odbočit vlevo na křižovatce do křížové Lavender Street. Procházka podél Lavender ulici (asi 15min), a uvidíte Eminent Plaza na levé straně Na křižovatce křižovatce. Přejet směrem k "SpellSpa", který je úhlopříčně právo na vás. Chodit rovně (po Lavender Street), na cestě a jsme na 2. posledním shophouse (před polem).

Vlak Cesta z Harbourfront:

Jeďte vlakem na severovýchodním Line (Purple Line) k Punggol a vystoupíte na stanici MRT Boon Keng (NE9).
Vezměte Exit C (Boon Keng Road) na stanice metra Boon Keng a odbočit vlevo po přichází po eskalátoru. Procházka s otevřenou trávě pole na pravé straně a apartmány (blok 4,5 a 6) levé straně. Odbočit vlevo na hlavní silnici (Lavender Street) vidět řadu shophouse. Procházka další 30m dopředu a jsme na 2. shophouse.

Cesta z Golden Mile (Malaysia Bus):

Procházka 20 min. Procházka podél Beach Road a odbočit vlevo na Crawford Street, který se stane Lavender Street. Uvidíte Tai Pei buddhistické centrum na pravé straně a V hotel na levé straně po chvíli na křížové křižovatce, pokračovat pěšky po Lavender Street. Brzy uvidíte Eminent Plaza na levé straně v příčném křižovatce a přejet na "SpellSpa", který je úhlopříčně právo na vás. Chodit rovně na cestě a jsme na 2. posledním shophouse (před polem).

Nebo od zastávka autobusu číslo 01421 opak Golden Mile, autobusem 961 na 2 zastávky do Lavender Street (autobusová zastávka číslo 07371), odtud autobusem 13, 67, 133 nebo 145 pro 2 zastávky a vyrovnejte na autobusové zastávky číslo 07351. procházku podél Lavender Street asi 5 minut a vy nás měli vidět na opačné straně silnice v blízkosti cross křižovatky Serangoon Road a Lavender Street.

Taxi Trasy:

Informujte se kabina naši adresu "322 Lavender Street" (u křížové křižovatky Serangoon Road a levandule ulici).

Cesta z letiště trvá asi půl hodiny a stojí asi SGD25.00 - 30.00 v závislosti na denní době.