X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Galati Hotel

Str.Domneasca nr. 12, Galati, Rumunsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Hotel Galati byl vždy jedním z nejoblíbenějších míst pro služební cesty i pro ty, kteří přijdou jen jako tourists.Through naši technologii, naše zvláštní pozornost věnována klientům, teplo, s níž zaměstnanci odpovědi na některý z vašich požadavků, najdete v Náš hotel životní prostředí a pohodlí, které hledáte.
Hotel Galati zve své hosty, Blue Sun restaurace, na místě, které vás přivítá v příjemném a elegantním prostředí a navrhnout vám menu a sladkosti od mezinárodního cuisine.Blue Sun Restaurant je ideálním místem pro pracovní oběd, romantická večeře, firemní nebo soukromé událost.
Modrá Sun Restaurant, stejně jako Panoramic Hall (umístěn na Hotel Galati 9. patře), nabízejí vynikající služby pro pořádání speciálních rodinné události - svatby, křest hostiny, výročí. V letošním roce navrhujeme našim klientům originální služby pro tyto slavnostní chvíle.
Hotel Galati nabízí svým hostům nabízí prostorné a veselé pokoje, moderní nábytek a jeho chromatická stupnice plodí relaxační atmosféru, ideální pro pohodlí turistů.

Je nutná kreditní karty k zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud je rezervace zrušena do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1 noc. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné check out bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Check in: 13:00
Podívejte se: 11:00
S cílem potvrdit rezervaci, požadujeme platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nechcete odpovědět na náš e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Bar
  • Snídaně v ceně
  • Business centre
  • minibar
  • Parkování
  • Restaurace


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Galati Hotel Located at Str.Domneasca nr. 12, , Galati.
Galati Hotel
Romania
Galati Str.Domneasca nr. 12
0% 0
45.4347723 28.0556863
Galati Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc