X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Galati Hotel

Str.Domneasca nr. 12, Galati, Rumunsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Hotel Galati byl vždy jedním z nejoblíbenějších míst pro služební cesty i pro ty, kteří přijdou jen jako tourists.Through naši technologii, naše zvláštní pozornost věnována klientům, vřelost, s níž se zaměstnanci odpovědi na některý z vašich požadavků, najdete v náš hotel životního prostředí a pohodlí, které hledáte.
Hotel Galati zve své hosty, Blue Sun restaurace, na místě, které vás přivítá v příjemném a elegantním prostředí a navrhnout vám menu a sladkosti od mezinárodního cuisine.Blue Sun Restaurant je ideálním místem pro obchodní obědy, romantické večeře, firemní nebo soukromé událost.
Modrá Sun Restaurace, stejně jako panoramatický Hall (umístěn na Hotel Galati 9. patře), nabízí vynikající služby pro pořádání speciálních rodinných akcí - svatby, křest svátky, výročí. Letos navrhujeme našim zákazníkům originální služby pro tyto slavnostní chvíle.
Hotel Galati nabízí svým hostům prostorné a veselé pokoje, moderní nábytek a jeho chromatická stupnice plodí relaxační atmosféru, ideální pro pohodlí turistů.

Je nutná kreditní karta k zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. V případě, že je rezervace zrušena do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1 noc. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné check-out bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Check-out: 11:00
S cílem potvrdit rezervaci, požadujeme platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nechcete odpovědět na náš e-mail do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Bar
  • Snídaně v ceně
  • Business centre
  • minibar
  • Parkování
  • Restaurace


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Galati Hotel Located at Str.Domneasca nr. 12, , Galati.
Galati Hotel
Romania
Galati Str.Domneasca nr. 12
0% 0
45.4347723 28.0556863
Galati Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc