X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Galati Hotel

Str.Domneasca nr. 12, Galati, Rumunsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Hotel Galati byl vždy jedním z nejoblíbenějších míst pro obchodní cesty, a pro ty, kteří přijdou jen jako tourists.Through naší technologie, naše zvláštní pozornost věnována klientům, vroucnost s jakou zaměstnanci odpovědi na některý z vašich požadavků, najdete v náš hotel životního prostředí a pohodlí, které hledáte.
Hotel Galati zve své hosty Blue Sun Restaurace, umístění, která vás přivítá v příjemné a elegantní atmosféru a navrhne vám menu a sladkosti od mezinárodního cuisine.Blue Sun restaurace je ideálním místem pro pracovní oběd, romantickou večeři, firemní či soukromé událost.
Modrá Sun Restaurace, stejně jako panoramatický Hall (umístěny na podlaze Hotel Galati 9.), nabízí vynikající služby pro pořádání speciálních rodinných akcí - svatba, křest svátky, výročí. V letošním roce navrhujeme našim klientům originální služby pro tyto slavnostní chvíle.
Hotel Galati nabízí svým hostům prostorné a veselý pokoje, moderní nábytek a jeho chromatické stupnice plodí uvolňující atmosféru, ideální pro turisty pohodlí.

Kreditní karta je nutná pro zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud bude rezervace stornována do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1. noc pobytu. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné podívejte se bude mít za 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Odjezd: 11:00
S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření karty. Pokud nechcete odpovědět na naši e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Bar
  • Snídaně v ceně
  • Business centre
  • minibar
  • Parkování
  • Restaurace


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Galati Hotel Located at Str.Domneasca nr. 12, , Galati.
Galati Hotel
Romania
Galati Str.Domneasca nr. 12
0% 0
45.4347723 28.0556863
Galati Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc