X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Galati Hotel

Str.Domneasca nr. 12, Galati, Rumunsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Hotel Galati byl vždy jedním z nejoblíbenějších míst pro služební cesty, a pro ty, kteří přijdou jen jako tourists.Through naši technologii, náš zvláštní pozornost věnována klientům, teplo, s níž zaměstnanci odpovědi na některý z vašich požadavků, najdete v náš hotel životního prostředí a pohodlí, které hledáte.
Hotel Galati zve své hosty, ve městě Blue Sun Restaurace, na místě, které vás přivítá v příjemném a elegantním prostředí a navrhneme menu a sladkosti od mezinárodního cuisine.Blue Sun Restaurace je ideálním místem pro pracovní oběd, romantická večeře, firemní nebo soukromé událost.
Modrá Sun Restaurant, stejně jako Panoramic Hall (umístěn na Hotel Galati 9. patře), nabízí vynikající služby pro pořádání speciální rodinné události - svatby, křest hostiny, výročí. V letošním roce navrhujeme našim klientům originální služby pro tyto slavnostní chvíle.
Hotel Galati nabízí svým hostům prostorné a veselý pokoje, moderní nábytek a jeho chromatická stupnice plodí relaxační atmosféru, ideální pro pohodlí turistů.

Požaduje se kreditní karty k zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud je rezervace zrušena do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1 noc. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo předčasného odjezdu bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Podívejte se: 11:00
S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nemáte odpověď na náš e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Bar
  • Snídaně v ceně
  • Business centre
  • minibar
  • Parkování
  • Restaurace
  • Trezor


Politiky

  • Možnost platit kreditní kartou


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Galati Hotel Located at Str.Domneasca nr. 12, , Galati.
Galati Hotel
Romania
Galati Str.Domneasca nr. 12
0% 0
45.4347723 28.0556863
Galati Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc