X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Galata West

Bereketzade Mah. Okcu Musa Cad, Savcibey Cikmazi Number:3, Galata/ Beyoglu, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


87%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 79%Čistota
  • 82%Zařízení

Přeloženo: Google NÁVOD od Atatürkova mezinárodního letiště

Pak se metrem od letiště ve směru na Aksaray.

Vystupte z metra na Zeytinburnu. (Zeytinburnu je přestupní stanice na tramvajové linky)

Jeďte tramvají z Zeytinburnu ve směru Kabatas

Vystupte z tramvaje na Karakoy.

Z Karaköy nádraží je to jen trochu chůze od hostelu. Z tramvajové zastávky jít nahoru po ulici Kemeralti a odbočit vlevo do ulice Bankalar. To je ulice, kde se převážně kapitálové banky jsou. Pokračujte, až se dostanete k rozkolu, kde jsou dvě ulice zvané Sair Ziya Pasa a Okcu Musa. Vezměte na ulici Okcu Musa, který je na levé straně. Pokračovat na této silnici, uvidíte, že to půjde do kopce. Po mešity, uvidíte po pravé straně se nachází malý mrtvý konec silnice, kde uvidíte neon světlo, které říká Galata na západ. Tam je dveře pro vstup do hostelu. Pokud přijedete v noci dveří bude uzavřen. Stačí zazvonit na zvonek a my se otevře za vás.

Cesta z mezinárodního letiště Sabiha Gokcen A Taksim

Pak se Havatas Soukromá kyvadlový autobus z letiště.

Vystupte z autobusu na poslední zastávce, náměstí Taksim.

Pak se metrem od náměstí Taksim do Sishane.

Poté, co vystoupíte z metra na Sishane, projít směrem na Kasimpasa a použijte exit Refik Saydam Caddesi se dostat ven. Odtud je to jen trochu chůze od hostelu. Projděte se po ulici Refik Saydam, až se dostanete k rozkolu, kde jsou dvě ulice zvané Buyuk Hendek a Okcu Musa. Vezměte na ulici Okcu Musa, který je na pravé straně. Pokračovat na této silnici, uvidíte, že to půjde z kopce. Na druhé levé straně uvidíte tam je malý mrtvý konec silnice, kde uvidíte neon světlo, které říká Galata na západ. Tam je dveře pro vstup do hostelu. Pokud přijedete v noci dveří bude uzavřen. Stačí zazvonit na zvonek a my se otevře za vás.

Od náměstí Taksim chůze je také další možnost. Bude to trvat 30 Minto dostat naše hostelfromTaksim Sqaure pěšky. Můžete se projít ulice Istiklal celou cestu.

Nebo vzít taxi z náměstí Taksim do našeho hostelu.

Druhý způsob, jak přijít k Galata WEST HOSTEL od letiště Sabiha Gokcen

Jeďte autobusem E10 z letiště.

Vystupte z autobusu na poslední zastávce, Kadıköy.

Vezměte trajektem z Kadikoy do Karakoy.

Z Karaköy nádraží je to jen trochu chůze od hostelu. Z trajektového nádraží jít nahoru po ulici Kemeralti a odbočit vlevo do ulice Bankalar. To je ulice, kde se převážně kapitálové banky jsou. Pokračujte, až se dostanete k rozkolu, kde jsou dvě ulice zvané Sair Ziya Pasa a Okcu Musa. Vezměte na ulici Okcu Musa, který je na levé straně. Pokračovat na této silnici, uvidíte, že to půjde do kopce. Po mešity, uvidíte po pravé straně se nachází malý mrtvý konec silnice, kde uvidíte neon světlo, které říká Galata na západ. Pokud přijedete po půlnoci hlavní dveře budou zavřené. Stačí zazvonit na zvonek a my se otevře za vás.