X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Galata West

Bereketzade Mah. Okcu Musa Cad, Savcibey Cikmazi Number:3, Galata/ Beyoglu, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 83%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 79%Čistota
  • 77%Zařízení

Přeloženo: Google Cesta z mezinárodního letiště Atatürk

Take metro z letiště ve směru Aksaray.

Vystupte z metra na Zeytinburnu. (Zeytinburnu je výměnná stanice na tramvajové linky)

Jeďte tramvají z Zeytinburnu ve směru Kabatas

Vystupte na stanici v Karakoy.

Od Karaköy nádraží je to jen trochu chůze od hostelu. Z tramvajové zastávky pěšky nahoru přes ulici Kemeralti a odbočit vlevo na Bankalar ulici. To je ulice, kde hlavně investiční banky. Pokračujte až se dostanete k rozkolu, kde jsou dvě ulice zvané Sair Ziya Pasa a Okcu Musa. Vezměte ulice Okcu Musa, který je na levé straně. Pokračovat tuto cestu, uvidíte, že to půjde do kopce. Po mešity, uvidíte po pravé straně se nachází malá slepá silnice, kde uvidíte neonové světlo, které říká, že GALATA WEST. Tam jsou dveře pro vstup do hostelu. Pokud přijedete v noci dveře budou zavřené. Stačí zazvonit na zvonek a my se otevřít pro vás.

Cesta z mezinárodního letiště Sabiha Gokcen A Taksim

Udělejte si Havatas soukromá kyvadlová doprava z letiště.

Vystupte z autobusu na poslední zastávce, náměstí Taksim.

Take metro od náměstí Taksim do Sishane.

Poté, co vystoupíte z metra na Sishane, projít směrem Kasimpasa a použijte exit Refik Saydam Caddesi se dostat ven. Odtud je to jen trochu chůze od hostelu. Projděte se po ulici Refik Saydam, až se dostanete k rozkolu, kde jsou dvě ulice zvané Buyuk Hendek a Okcu Musa. Vezměte ulice Okcu Musa, který je na pravé straně. Pokračovat na této silnici, uvidíte, že to půjde z kopce. Na druhé doleva, uvidíte, že je malá slepá silnice, kde uvidíte neonové světlo, které říká, že GALATA WEST. Tam jsou dveře pro vstup do hostelu. Pokud přijedete v noci dveře budou zavřené. Stačí zazvonit na zvonek a my se otevřít pro vás.

Z náměstí Taksim chůze je také další možnost. Bude to trvat 30 Minto dostat naše hostelfromTaksim řadové pěšky. Můžete procházet ulice Istiklal celou cestu.

Nebo vzít si taxi z náměstí Taksim do našeho hostelu.

Druhý způsob, jak přijít k Galata WEST HOSTEL od letiště Sabiha Gokcen

Autobusem E10 od letiště.

Vystupte z autobusu na poslední zastávce, Kadikoy.

Udělejte si trajekt z Kadikoy do Karakoy.

Od Karaköy nádraží je to jen trochu chůze od hostelu. Z trajektu stanice pěšky nahoru přes ulici Kemeralti a odbočit vlevo na Bankalar ulici. To je ulice, kde hlavně investiční banky. Pokračujte až se dostanete k rozkolu, kde jsou dvě ulice zvané Sair Ziya Pasa a Okcu Musa. Vezměte ulice Okcu Musa, který je na levé straně. Pokračovat tuto cestu, uvidíte, že to půjde do kopce. Po mešity, uvidíte po pravé straně se nachází malá slepá silnice, kde uvidíte neonové světlo, které říká, že GALATA WEST. Tam jsou dveře pro vstup do hostelu. Pokud přijedete v noci dveře budou zavřené. Stačí zazvonit na zvonek a my se otevřít pro vás.