X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

GMG Hotel

Bdul Mamaia nr.210, Constanta, Rumunsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
V prostředí luxusu a elegance, GMG Hotel se nachází v Constanta, Vás zve strávit dovolenou snů na rumunském pobřeží Černého moře. Výsadní postavení, hotel se nachází na pouhých krátké vzdálenosti od pláže, služby na vysoké úrovni a dobře vyškolených OSOBNÍ vždy připraven odpovědět na vaše požadavky jsou jen některé z vlastností, které definují náš hotel.
38 bytových jednotek, které shrnují 70 ubytovacích míst:
-20 Dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí
-10 Dvoulůžkových pokojů
- Restaurace s 98 místy
denní bar s kapacitou 45 míst
konferenční místnost s kapacitou až 98 míst
pokud parcking hodně, výtah, klimatizaci, minibar, jacuzzi, internet, hlídání dětí, lékařskou asistenci.

Naše restaurace je ideální volbou pro pořádání různých od podávání snídaně nebo večeře házet soukromé večírky, recepce, rauty, výročí nebo koktejl parties.The rafinovaný Menu se skládá speciality rumunské i mezinárodní cuisine.We zve strávit krásný večer v intimní a elegantní atmosféru našeho hotelového baru, který se nachází na gronud podlahu.

Pro obchodní jednání, pro pořádání konferencí, seminářů či školení, teambuilding, můžete přistupovat naše hotelová konference center.We dát k dispozici 80 míst sál plně vybavený high-tech systémy, takže můžete mít premesis o úspěšné akce.

Kreditní karta je nutná pro zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud bude rezervace stornována do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1. noc pobytu. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné podívejte se bude mít za 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Odjezd: 11:00
"S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření karty. Pokud nechcete odpovědět na naši e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Bar
  • Snídaně v ceně
  • Výtah
  • Horká vana (koupel)
  • minibar
  • Restaurace


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
GMG Hotel Located at Bdul Mamaia nr.210, , Constanta.
GMG Hotel
Romania
Constanta NA Bdul Mamaia nr.210
0% 0
44.2019894 28.6470651
GMG Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc