X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

GMG Hotel

Bdul Mamaia nr.210, Constanta, Rumunsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
V prostředí luxusu a elegance, GMG Hotel se nachází v Constanta, Vás zve strávit dovolenou snů na rumunském pobřeží Černého moře. Privilegované postavení, hotel se nachází pouze na krátké vzdálenosti od pláže, high-class služby a jsou dobře vycvičené personální vždy připraven odpovědět na vaše požadavky jsou jen některé z funkcí, které definují náš hotel.
38 ubytovacích jednotek, která shrnují 70 ubytovacích míst:
-20 Dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí
-10 Dvoulůžkové pokoje
- Restaurace s 98 sedadly
denní bar s kapacitou 45 míst
konferenční místnost až 98 míst
poskytnuté parcking pozemky, výtah, systém klimatizace, minibar, jacuzzi, internet, hlídání dětí, lékařská asistence. pohotovostní

Naše restaurace je ideální volbou pro pořádání různých akcí od podávat snídaně či večeře na házení soukromé večírky, recepce, bankety, výročí nebo koktejl parties.The rafinované nabídky kombinuje speciality rumunské i mezinárodní cuisine.We vás zvou strávit krásný večer v intimní a elegantní atmosféru našeho hotelového baru, který se nachází u gronud podlahu.

Pro obchodní jednání, pro pořádání konferencí, teambuildingy, seminářů či školení, můžete přistupovat našeho hotelu je Konferenční center.We dát k dispozici asi 80 míst hala plně vybavený high-tech systémů, takže můžete mít premesis o úspěšné akce.

Požaduje se kreditní karty k zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud je rezervace zrušena do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1 noc. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo předčasného odjezdu bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Podívejte se: 11:00
"S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nemáte odpověď na náš e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Bar
  • Snídaně v ceně
  • Výtah
  • Horká vana (koupel)
  • minibar
  • Restaurace


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
GMG Hotel Located at Bdul Mamaia nr.210, , Constanta.
GMG Hotel
Romania
Constanta NA Bdul Mamaia nr.210
0% 0
44.2019894 28.6470651
GMG Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc