X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

GMG Hotel

Bdul Mamaia nr.210, Constanta, Rumunsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
V prostředí luxusu a elegance, GMG Hotel, který se nachází ve městě Constanta, Vás zve strávit dovolenou snů na rumunském pobřeží Černého moře. Výsadní postavení, hotel se nachází pouze na krátké vzdálenosti od pláže, high-class služby a dobře vycvičené personalistiky vždy připraven odpovědět na vaše požadavky jsou jen některé z vlastností, které definují náš hotel.
38 ubytovacích jednotek, které shrnují 70 ubytovacích míst:
-20 Dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí
-10 Dvoulůžkových pokojů
- Restaurace s 98 sedadly
denní bar s kapacitou 45 míst
konferenční místnost až 98 míst
poskytované parcking spousta, výtah, klimatizace systém, minibar, jacuzzi, internet, hlídání dětí služby, pohotovostní lékařská asistence.

Naše restaurace je ideální volbou pro pořádání různých akcí od podávání snídaně či večeře na házení soukromé večírky, recepce, rauty, výročí nebo koktejl parties.The rafinované nabídku kombinuje speciality rumunské i mezinárodní cuisine.We Vás pozvat strávit krásný večer intimní a elegantní atmosféru našeho hotelového baru, který se nachází v gronud podlahu.

Pro obchodní jednání, pro pořádání konferencí, teambuildingů, seminářů, školení, můžete přistupovat k naší hotelové konference center.We dát k dispozici 80 míst v hale plně vybaveny high-tech systémy, takže můžete mít premesis o úspěšné akce.

Je nutná kreditní karta k zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. V případě, že je rezervace zrušena do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1. noc pobytu. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné podívejte se bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Check-out: 11:00
"S cílem potvrdit svou rezervaci požadujeme platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nechcete odpovědět na náš e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Bar
  • Snídaně v ceně
  • Výtah
  • Horká vana (koupel)
  • minibar
  • Restaurace


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
GMG Hotel Located at Bdul Mamaia nr.210, , Constanta.
GMG Hotel
Romania
Constanta NA Bdul Mamaia nr.210
0% 0
44.2019894 28.6470651
GMG Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc