X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

GMG Hotel

Bdul Mamaia nr.210, Constanta, Rumunsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
V prostředí luxusu a elegance, GMG Hotel, který se nachází ve městě Constanta, Vás zve strávit dovolenou snů na rumunském pobřeží Černého moře. Výsadní postavení, hotel se nachází pouze na krátké vzdálenosti od pláže, high-class služby jsou a dobře vycvičené personalistiky vždy připraven odpovědět na vaše požadavky jsou jen některé z vlastností, které definují náš hotel.
38 ubytovacích jednotek, které shrnují 70 ubytovacích míst:
-20 Dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí
-10 Dvoulůžkové pokoje
- Restaurace s 98 sedadly
denní bar s kapacitou 45 míst
konferenční místnost až 98 míst
poskytnuté parcking pozemky, výtah, klimatizace systém, minibar, jacuzzi, internet, hlídání dětí služby, pohotovostní lékařská asistence.

Naše restaurace je ideální volbou pro pořádání různých akcí od podávání snídaní nebo večeři na házení soukromé večírky, rauty, bankety, výročí nebo koktejlové parties.The rafinované nabídky kombinuje speciality rumunské i mezinárodní cuisine.We Vás zvou na strávit krásný večer v intimní a elegantní atmosféru hotelovém baru, který se nachází na gronud podlahu.

Pro obchodní jednání, pro pořádání konferencí, teambuildingů, seminářů či školení, můžete přistupovat Náš hotel je Conference center.We dát k dispozici 80 míst hala plně vybavený high-tech systémů, takže můžete mít premesis o úspěšné akce.

Je nutná kreditní karty k zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud je rezervace zrušena do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1 noc. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné check out bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Check in: 13:00
Podívejte se: 11:00
"S cílem potvrdit rezervaci, požadujeme platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nechcete odpovědět na náš e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Bar
  • Snídaně v ceně
  • Výtah
  • Horká vana (koupel)
  • minibar
  • Restaurace


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
GMG Hotel Located at Bdul Mamaia nr.210, , Constanta.
GMG Hotel
Romania
Constanta NA Bdul Mamaia nr.210
0% 0
44.2019894 28.6470651
GMG Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc