X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Fusion Prague

mapa a cestovní pokyny


87%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 95%Umístění
  • 83%Zaměstnanci
  • 84%Atmosféra
  • 88%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google Adresa: Panská 9, 110 00, Praha 1, Česká republika

Hotel se nachází na rohu Panské a Jindřišské ulice.

* Z Hlavního nádraží (Hlavní nádraží): *
Jakmile vyjdete z budovy, odbočte vpravo a projděte parkem, za 2 minuty se dostanete na tramvajovou zastávku "Hlavní nádraží". Tramvaje jít oběma směry, přes silnici na tramvaj č.9 jít dolů k rozcestí. Je to jen jedna zastávka tramvají, vystupte na stanici Jindřišská. Projděte rovně na pravém chodníku, po tramvajových linek ve 2 minutách uvidíte Fusion Prahy na rohu.

* Z Holešovického nádraží (Nádraží Holešovice): *
Jeďte metrem, směr Háje. Vystupte na zastávce Vltavská (pouze jedna zastávka). Jakmile se dostanete ven, tam je tramvajová zastávka. Tramvají č. 3, směr Sídliště Modřany. Vystupte na zastávce Jindřišská (5. zastávka). Projděte rovně na pravém chodníku, po tramvajových linek ve 2 minutách uvidíte Fusion Hotel na rohu.

* Z autobusového nádraží Florenc: *
Florenc je centrální autobusové nádraží, s příjezdy a odjezdy na většině tras zahrnující Student Agency, Eurolines, OrangeWays, Bohemian Lines a další.
Vypadni z autobusového nádraží, odbočit doleva, dostanete se do podchodu a pomocí brány Sokolovská dostat ven, chůzi držet rovně na hlavní ulici s tramvají projíždějící na (Sokolovská). Cros této ulici a tramvají č. 24, směr Kubánské náměstí (3 stanice). Projděte rovně na pravém chodníku, po tramvajových linek ve 2 minutách uvidíte Fusion Hotel na rohu.

* Z autobusového nádraží Na Knížecí: *
Získejte tramvaj č. 14, směr Vozovna Kobylisy, vystupte na Jindřišská (8 stop), jít zpátky na ulici, v 2min uvidíte Fusion Prahy na rohu přes ulici.


* Z letiště Praha Ruzyně: *
Letiště Praha-Ruzyně je asi 30 minut jízdy od centra města - v závislosti na provozu.
Jeďte autobusem 119 na konečnou zastávku Dejvicki. Dostat se do podzemí a dostat se na Hostivař směru jízdy vlaku. Vystupte na zastávce Můstek (4. zastávka). Vystupte na Můstku a sledovat směr Václavské náměstí, jakmile jste se, použijte exit Jindřišské ulici. Projděte rovně po levém chodníku a 3min dostanete Fusion Prahy.

Transfer z letiště mohou být uspořádány na požádání, pokud máte zájem, kontaktujte nás.