X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Fusion Prague

mapa a cestovní pokyny


74%Hodnocení

  • 60%Hodnota za peníze
  • 60%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 40%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Adresa: Panská 9, 110 00, Praha 1, Česká republika

Hotel se nachází na rohu Panské a Jindřišské ulice.

* Od hlavního vlakového nádraží (Hlavní nádraží): *
Jakmile vyjdete z budovy, odbočte vpravo a projděte parkem, za 2 minuty dostanete na tramvajovou zastávku "Hlavní nádraží". Tramvaje jít oběma směry, přes silnici a tramvají č.9 jít dolů k rozcestí. Je to jen jedna zastávka tramvají, vystupte na zastávce s názvem Jindřišská. Projděte rovně na pravém chodníku, po tramvajových linek ve 2 minutách uvidíte Fusion Prahy na rohu.

* Z vlakového nádraží Holešovice (Nádraží Holešovice): *
Metrem, směr Háje. Vystupte na Vltavské (pouze jedna zastávka). Jakmile se dostanete ven, tam je zastávka tramvaje. Jeďte tramvají číslo 3, směr Sídliště Modřany. Vystupte na Jindřišské ulici (5. zastávka). Projděte rovně na pravém chodníku, po tramvajových linek ve 2 minutách uvidíte Fusion Hotel na rohu.

* Z autobusového nádraží Florenc: *
Florenc je centrální autobusové nádraží, s příjezdy a odjezdy na většině tras zahrnující Student Agency, Eurolines, OrangeWays, BOHEMIAN LINES a další.
Vypadni z autobusového nádraží, odbočit doleva, dostanete se do podchodu a pomocí brány Sokolovská se dostat ven, chůzi držet rovně na hlavní ulici s tramvají projíždějících na (Sokolovská). Cros tato ulice a tramvají číslo 24, směr Kubánské náměstí (3 stanice). Projděte rovně na pravém chodníku, po tramvajových linek ve 2 minutách uvidíte Fusion Hotel na rohu.

* Z autobusového nádraží Na Knížecí: *
Získejte tramvaj číslo 14, směr Vozovna Kobylisy, vystupte v Jindřišské ulici (8 stop), jít zpátky na ulici, do 2min uvidíte Fusion Prahy na rohu na druhé straně ulice.


* Z letiště Praha Ruzyně: *
Letiště Praha-Ruzyně je asi 30 minut jízdy od centra města - v závislosti na provozu.
Autobusem 119 na konečnou zastávku Dejvicki. Dostat se do podzemí a dostat se na směru jízdy vlaku Hostivař. Do stanice Můstek (4. zastávka). Vystupte na stanici Můstek a sledovat směr Václavské náměstí, jakmile jste si, použijte výjezd Jindřišské ulici. Projděte rovně po levém chodníku a 3min Fusion Prahy dostanete.

Transfer z letiště mohou být uspořádány na požádání, pokud máte zájem, kontaktujte nás.