X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervace

Cesta do Funky Fes

60, Arset Lamdelssi - Bab Jdid - Fes Medina, Fez, Maroko

mapa a cestovní pokyny


87%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 85%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 88%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 86%Zařízení

Přeloženo: Google Můžeme přijít vyzvednout z letiště nebo z autobusového nebo vlakového nádraží. Letiště pickup stojí 150 dirhamů (nebo 15 eur), bez ohledu na počet cestujících. Vyzvednutí z autobusového nádraží nebo nádraží stojí 5 eur až pro 6 osob. Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat pár metrů od hostelu.

Pokud dáváte přednost nás najdete sami, postupujte podle podrobných pokynů. Dejte si pozor na některé lidi na stanicích (zejména nádraží), kteří by se mohli pokusit přesvědčit vás jít do jiného hotelu, nebo by se nabízejí chodit s vámi do našeho hostelu. Obvykle jejich cílem je získat peníze od vás.

Z letiště:
- Taxi Medina: 150 dirhamů až pro 3 osoby a 200 dirhamů pro 4 a více osob.
- Nebo autobus (autobus č. 16). Tento autobusové zastávky u vlakového nádraží a za 20 dirhamů. (Viz návod níže na jak dospět od vlakového nádraží)

Z autobusového nádraží:
- Přijít s Supratours autobusem: Tento autobus vás zaveze na vlakové nádraží.
- Přijít s OZS autobusem: Tento autobus vás zaveze do centrálního autobusového nádraží v Ville Nouvelle. Zde můžeš "petit taxi" do mediny.
- Příjezd na nádraží Gare silničního: Můžete si vzít "petit taxi" do mediny.

Z vlakového nádraží:
- "Petit taxi" do mediny
- Nebo autobusem číslo 19 na náměstí RCIF. Poté, co v RCIF, chodit na Blvd. Mohammed Alaoui, kolem kina Amal na levé straně, až se dostanete do lékárny Amin. Naproti lékárny, po schodech nahoru. Projdete kolem fontány marockého na pravé straně a cyber CAF s názvem La Rose. Na rohu uvidíte žlutou budovu s modrými květináče a znamení Funky Fes Hostel.

Jak přijet taxíkem "petit" do mediny (z vlakového nebo autobusového nádraží):
Taxíkem by neměla stát více než 15 dirhamů (je zde příplatek za noční jízdy). Prosím, trvejte na použití elektroměru. Řekněte řidiči jet do Arset Lamdelssi ulicí přes brány Bab Jdid. Řekni mu, ať zastaví na "hammam". Najít pekárnu na Arset Lamdelssi ulici a pokračovat až se dostanete do žluté budovy s modrými květináče a znamení Funky Fes Hostel.