X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Friends Hostel Bucharest

Mircea Vulcanescu 114 (former Stefan Furtuna St.), Bukurešť, Rumunsko

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 78%Zabezpečení
  • 78%Umístění
  • 88%Zaměstnanci
  • 89%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 86%Zařízení

Přeloženo: Google Naše adresa je: Str. Mircea Vulcanescu (bývalý Stefan Furtuna) nr. 114, Sector 1, Bucharest.

Z vlakového nádraží (Nord stanice Gara de), 7 minut chůze:
- Jakmile opustíte vlaku, vydáme se na konci koleje, a kde železniční tratě končí právě jedeme dál stejným směrem podél centrální chodby. Přijedete v přední části hlavního výstupu / vstupu Gara de Nord: odbočit vpravo pod vysokými sloupy a jděte do toho, po minimální čekací ulici. Na konci, budete muset odbočit vlevo na ulici Plevnei a pak znovu doleva na Mircea Vulcanescu (bývalý Stefan Furtuna St). Hostel je první dům na levé straně. Celá procházka bude 7 minut, a to nemá smysl, aby si taxi nebo jakékoliv veřejné dopravy.

Z Otopeni (Henry Coanda) Airport:
1. Autobusem - je expresní autobus 780 (2 výlety jízdenka = 7RON), to je odjíždí každých 15 minut v průběhu týdne dny a každých 30 minut o víkendech, od asi 05:00 až 23:00 je třeba ponechat sběrnice na Nord stanice Gara de (to je hlavní nádraží v Bukurešti). Odtud budete muset chodit do hostelu, jak je popsáno výše v sekci vlakem.

2. Taxíkem - Ujistěte se, že taxikář používá metr a že cena je 1,39 lei / km (měl by být napsán na dveřích taxíku). Tam je malá kancelář na letišti, kde si můžete objednat taxi za běžné ceny. V tomto případě se budou používat měřiče a celkové náklady na naší ubytovně by měla být kolem 30RON ~ 6.5Euro (RON a lei jsou totéž).

Další varianty:
V blízkosti hostelu, tam jsou stanice různých veřejných Přeprava:
- autobusy 123, 133 vystupte na stanici Mircea Vulcanescu nebo Plevnei
- trolejbusů autobusy: 62, 71, 85, 93, 96 vystupte na stanici Mircea Vulcanescu nebo Plevnei (v závislosti na směru vám přicházejí z).
- Stanice metra: Eroilor nebo Gara de Nord (viz mapa pro instrukce do hostelu).

Šťastnou cestu a brzy se uvidíme!