X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Fresh* Sheets Hostel Dubrovnik Old Town

Svetog Simuna 15, Old Town, Dubrovnik, Chorvatsko

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 82%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 89%Atmosféra
  • 92%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google NÁVOD NA Fresh Hostel * LISTŮ DUBROVNIK Old Town, Chorvatsko:

Dubrovník je město kopcovitý. Tam jsou schody všude. Historické Staré město je zcela pěší a nejsou přístupné veřejnosti vozidel. Jedná se o část své kouzlo, ale může také přijít jako docela šok. Buďte připraveni.

Chcete-li, aby váš život jednodušší, prosím, vytiskněte si tyto pokyny krok za krokem. Názvy ulic na Starém Městě jsou velmi užitečné a hodně lidí nejsou obeznámeni s názvy menších ulic. Také možná zjistíte, že jednodušší cestovat s batohem místo přetažením kufr na dlážděných ulicích, štěrku nádvoří, a nahoru a dolů všechny ty schody.

CAR:

Pokud přijedete autem, město nedávno dokončil obrovské garáže umístěné při 15 minut chůze od Starého města branami. Je to asi nejlepší volba a bezpečnější než parkování na ulici, kde se městská policie proslulý jízdenek a odtahové vozy. Jedete-li do Dubrovníku, nemůžete to minout. Tam je velmi velmi velké znamení. Z garáže, proveďte jednu z bezplatná kyvadlová doprava do hlavní brány. Pokyny pro nalezení hostelu odtamtud jsou uvedeny níže.

FERRY / autobusem:

Osobní lodě a autobusy dorazí do přístavu Gruz v Dubrovníku. Staré Město je 10-20 minut jízdy (v závislosti na provozu). Chcete-li získat na Starém Městě, můžete buď vzít si taxi (@ 50 KUNA), nebo jezdit autobusem (15 KUNA). Pokud si koupíte jízdenku z novinový stánek, je to levnější. Hop buď na 1A nebo 1B "Hradní brána" autobusem. Jakmile se dostanete do Starého Města, zadejte bránou Pile (hlavní vchod).

LETIŠTĚ:

Po příjezdu si nejlevnější možností je vzít na letiště (@ 35 KUNA), který snímá cestujících mimo příletové hale a kapky tě jen kousek od brány Pile (hlavní vchod do Starého Města).

Letištní taxíky jsou k dispozici také (@ 250 KUNA). Taxi linka je vedle shuttle bus. Pokud žádné taxíky jsou k dispozici, můžete požádat o jednu z informačního pultu.

STARÉ MĚSTO:

Jakmile zadáte "Hradní brána" (hlavní vstup do Starého Města Dubrovníku), je to asi deset minut chůze od Fresh * listy.

(1) Hlava rovně po hlavní ulici "Placa" (Stradun) směrem k Clock Tower. Jeden blok před Clock Tower, odbočte vpravo (těsně po velkém kavárně s názvem "Cele" s posezením pod širým nebem). Pokud minete sochu Orlando v přední části kostela sv Blaise, že jste zašli příliš daleko. (@ 3-5 minut)

(2) Projděte rovně. Pokud přijedete v dopoledních hodinách, minete staré dámy prodávají ovoce a zeleninu v Gunduličovo náměstí. Uvedené ceny jsou dražší, než když navštívíte Konzum supermarket hned vedle nich, ale pokud můžete učinit je úsměv, možná stojí za to. V průběhu večera se Gunduličovo náměstí plná s jídelními stoly. Pokračujeme kolem náměstí a až poněkud skličující kroků vedoucích k jezuitského kláštera. (@ 3 minuty)

(3) Poté, co jste vylezli na "Španělské schody", oddechnout. Na pravé straně je jezuitského kláštera. Dokončeno v roce 1725, je zde nejstarší zvon v Dubrovníku (obsazení v roce 1355 podle Vivencije a jeho syn Viator). Vedle kostela je barokní budova bývalé kolegia Dubrovníku. Caught dech? :) Nyní chodí doleva přes štěrkové nádvoří až uvidíte dřevěnou znamení, že čte "studené nápoje s nejkrásnějším výhledem". (@ 30s)

(4) Odbočit vpravo na znamení směrem k okraji útesu Café Bar "studených nápojů" (Buza). Tím se dostanete po cestě a postupných kroků, které následuje vnější mořská hráz. Jakmile uvidíte nápis NEXT "studených nápojů", můžete si být téměř na čerstvých listů *. Můžete být v pokušení zaklepat zpět studené pivo, ale ušetřit peníze, "uvítací" nápoj na vás čeká! (@ 3 minuty)

(5) Pokračujte pěšky rovně kolem dvou malých uliček. Čerstvé listy * je rohová budova se nachází na pravé straně-straně. Je to světle modrá čtyřpodlažní budova se žlutou lampou visící z rohu (přímo naproti na zahradě). (@ 1 minuta)

(6) Vítejte Čerstvé listy *!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Bezpečné cesty!

Jon a Sanja a Fresh * Crew
Čerstvé listy * Hostel Dubrovnik Old Town
Svetog Simuna 15
Dubrovnik 20000