X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Fresh* Sheets Hostel Dubrovnik Old Town

Svetog Simuna 15, Old Town, Dubrovnik, Chorvatsko

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 84%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 94%Čistota
  • 86%Zařízení

Přeloženo: Google NÁVOD NA Fresh Hostel * LISTŮ DUBROVNIK Old Town, Chorvatsko:

Dubrovník je město kopcovitý. Tam jsou schody všude. Historické Staré město je zcela pěší a nejsou přístupné veřejnosti vozidel. Jedná se o část své kouzlo, ale může také přijít jako docela šok. Buďte připraveni.

Chcete-li, aby váš život jednodušší, prosím, vytiskněte si tyto pokyny krok za krokem. Názvy ulic na Starém Městě jsou velmi užitečné a hodně lidí nejsou obeznámeni s názvy menších ulic. Také možná zjistíte, že jednodušší cestovat s batohem místo přetažením kufr na dlážděných ulicích, štěrku nádvoří, a nahoru a dolů všechny ty schody.

CAR:

Pokud přijedete autem, město nedávno dokončil obrovské garáže umístěné při 15 minut chůze od Starého města branami. Je to asi nejlepší volba a bezpečnější než parkování na ulici, kde se městská policie proslulý jízdenek a odtahové vozy. Jedete-li do Dubrovníku, nemůžete to minout. Tam je velmi velmi velké znamení. Z garáže, proveďte jednu z bezplatná kyvadlová doprava do hlavní brány. Pokyny pro nalezení hostelu odtamtud jsou uvedeny níže.

FERRY / autobusem:

Osobní lodě a autobusy dorazí do přístavu Gruz v Dubrovníku. Staré Město je 10-20 minut jízdy (v závislosti na provozu). Chcete-li získat na Starém Městě, můžete buď vzít si taxi (@ 50 KUNA), nebo jezdit autobusem (15 KUNA). Pokud si koupíte jízdenku z novinový stánek, je to levnější. Hop buď na 1A nebo 1B "Hradní brána" autobusem. Jakmile se dostanete do Starého Města, zadejte bránou Pile (hlavní vchod).

LETIŠTĚ:

Po příjezdu si nejlevnější možností je vzít na letiště (@ 35 KUNA), který snímá cestujících mimo příletové hale a kapky tě jen kousek od brány Pile (hlavní vchod do Starého Města).

Letištní taxíky jsou k dispozici také (@ 250 KUNA). Taxi linka je vedle shuttle bus. Pokud žádné taxíky jsou k dispozici, můžete požádat o jednu z informačního pultu.

STARÉ MĚSTO:

Jakmile zadáte "Hradní brána" (hlavní vstup do Starého Města Dubrovníku), je to asi deset minut chůze od Fresh * listy.

(1) Hlava rovně po hlavní ulici "Placa" (Stradun) směrem k Clock Tower. Jeden blok před Clock Tower, odbočte vpravo (těsně po velkém kavárně s názvem "Cele" s posezením pod širým nebem). Pokud minete sochu Orlando v přední části kostela sv Blaise, že jste zašli příliš daleko. (@ 3-5 minut)

(2) Projděte rovně. Pokud přijedete v dopoledních hodinách, minete staré dámy prodávají ovoce a zeleninu v Gunduličovo náměstí. Uvedené ceny jsou dražší, než když navštívíte Konzum supermarket hned vedle nich, ale pokud můžete učinit je úsměv, možná stojí za to. V průběhu večera se Gunduličovo náměstí plná s jídelními stoly. Pokračujeme kolem náměstí a až poněkud skličující kroků vedoucích k jezuitského kláštera. (@ 3 minuty)

(3) Poté, co jste vylezli na "Španělské schody", oddechnout. Na pravé straně je jezuitského kláštera. Dokončeno v roce 1725, je zde nejstarší zvon v Dubrovníku (obsazení v roce 1355 podle Vivencije a jeho syn Viator). Vedle kostela je barokní budova bývalé kolegia Dubrovníku. Caught dech? :) Nyní chodí doleva přes štěrkové nádvoří až uvidíte dřevěnou znamení, že čte "studené nápoje s nejkrásnějším výhledem". (@ 30s)

(4) Odbočit vpravo na znamení směrem k okraji útesu Café Bar "studených nápojů" (Buza). Tím se dostanete po cestě a postupných kroků, které následuje vnější mořská hráz. Jakmile uvidíte nápis NEXT "studených nápojů", můžete si být téměř na čerstvých listů *. Můžete být v pokušení zaklepat zpět studené pivo, ale ušetřit peníze, "uvítací" nápoj na vás čeká! (@ 3 minuty)

(5) Pokračujte pěšky rovně kolem dvou malých uliček. Čerstvé listy * je rohová budova se nachází na pravé straně-straně. Je to světle modrá čtyřpodlažní budova se žlutou lampou visící z rohu (přímo naproti na zahradě). (@ 1 minuta)

(6) Vítejte Čerstvé listy *!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Bezpečné cesty!

Jon a Sanja a Fresh * Crew
Čerstvé listy * Hostel Dubrovnik Old Town
Svetog Simuna 15
Dubrovnik 20000