X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Freddy's House

Corte Tancredi, 11, Bari, Itálie

81%Hodnocení

 • 85%Hodnota za peníze
 • 80%Zabezpečení
 • 90%Umístění
 • 90%Zaměstnanci
 • 75%Atmosféra
 • 85%Čistota
 • 65%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Nejnovější nejdůležitějším ubytovna pro cestovatele s omezeným rozpočtem!
V půvabné Starém Městě před Ferries terminálu!
Domácí kino se snídaní!

3 oddělené struktury v půvabné staré město z jediného 19,90 včetně snídaně!

V Freddyho House jsou všechny pokoje vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí, klimatizací, LCD TV.

Santa Claus Freddy dům je větší novinkou v typických struktur anglosaských hostely v Evropě. Tato struktura byla navržena se záměrem vytvořit putovní ubytování. Naši hosté v závislosti na potřebách a zvycích mají způsob, jak budou moci zůstat ve více detašovaných struktur, aby bylo zajištěno, volný den a noční prohlídka v půvabné starobylé město.

Při příjezdu do Bari, aby se na Santa Claus Freddyho domu, můžete prolézt po schodech, nebo si můžete zvolit cestu podél stěn, takzvané "Muraglia".
Uvnitř těchto zdí je uzavřena na Starém Městě, nejvíce ústředním bodem, ve kterém stojí z velké části aktivní činnosti, dávných tradic, muzea, kostely, bary, kluby, diskotéky, sushi bar, restaurace jsou typické pro danou oblast. Z hradeb jste mohli vidět krásu jedné z nejdelších promenád v Itálii. A moře, ve městě Bari, a pro jeho obyvatele má dlouhou tradici, vzpomínky a je hlavním zdrojem obživy pro většinu rodin Starého Města.

Santa Claus Freddyho dům, je pouze sugestivní a nejlevnější ubytování v této oblasti, která se nachází přímo v přední části města Port (trajekty a výletní terminálu), na 4 minuty od vlakového nádraží (městským autobusem číslo 20 /) a 15 minut od letiště (městským autobusem číslo 16).
Stačí sledovat do kopce s názvem Strada Porto Nuovo v přední části Port Exit a dostanete se na náměstí Piazza San Pietro a pak vyhledat malý oblouk, s názvem Arco San Pietro vedle Caffe.
Postupujte jinak schodech před Port Exit a pak se rovnou dostanete Arco San Pietro n. 4.
Nezapomeňte, že budete muset následovat instrukce s naším mascotsThe Barese polyp.
Nezapomeňte nám zavolat a my vás vyzvednout u našeho soukromého raketoplánu!

Santa Claus Freddyho Dům se skládá ze tří staveb, uvnitř hlavní a typické oblouku starobylého města, každý z nich zatím jen pár metrů od ostatních.

První budova je Don Vito Corleone Trulli s 6 Lůžko Smíšené kolej před svatého Petra oblouk, Arco San Pietro 4, postavený v typickém architektonickém struktury Trulli v Alberobello, že "Sleep & Go" nabízí řešení pro cestovatele rozpočet, navrhuje pro každého, kteří potřebují ubytování a snídaně, možnost využít služby. Noc tady zvedne z 19,90 EUR včetně snídaně. Don Vito Trulli nepopírá nikomu příležitost osvěžit a relaxovat kdykoli. Můžete si ji nechat proklouznout. Don Vito Trulli budete mít také z domácího kina a skříňky.

Druhá budova na pouhé 3 minuty chůze je Freddyho dům před krále Tancredi Arch, kde naše hosty najdete tří a čtyřlůžkových pokojů vlastní sociální zařízení s koupelnou, lednicí, klimatizací, plazmovou TV přímo na pokoji!

Freddy Dům s Superior 4 lůžko koleji s vlastní koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením.
Všechny pokoje a apartmány v Freddy domě mají vlastní koupelnu, lednici, klimatizaci, plazmovou TV, zdarma pro domácí kino.

Třetí struktura je Bohemian Rhapsody, na pouhé 3 minuty chůze.
Bohemian Rhapsody je struktura rozmístěny v centru města v blízkosti zbrusu nového divadla Petruzzelli Niccolo Piccinni divadla, nákupní centra města Bari, Corso Vittorio Emanuele.
V Bohemian Rhapsody najdete Superior 4 lůžkový koleji s vlastní koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial Apartment fo pět dospělých osob s vlastním sociálním zařízením.
Všechny pokoje a apartmány v Bohemian Rhapsody mají vlastní koupelnu, lednici, klimatizaci, plazmovou TV, domácí kino.
Noc se zvedne z 21,90 eur snídaně v ceně.

Zkontrolujte, zda v politice: od 10,30 do 13,00 a od 15,00 do 22,00.
Prosím, respektujte naše kontrolu v politice, pokud máte v úmyslu přijet později, prosím, sdělit nám.
Podívejte se na 11,00.

Vezměte prosím na vědomí, že jsme předautorizovat zálohu z kreditní karty, aby přijala svou rezervaci. pokud vaše kreditní karta bude neplatné či s nedostatečným fondu, budeme vás požádat, abyste nám poskytli jinou. Pokud tak neučiníte, vyhrazujeme si právo zrušit svou rezervaci.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Klimatizace
 • Snídaně v ceně
 • DVD
 • Společenská místnost
 • Ručníky v ceně


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Freddy's House Located at Corte Tancredi, 11, , Bari.
Freddy's House
Italy
Bari 70122 Corte Tancredi, 11
81% 59
41.1319063 16.8696999
Freddy's House
    Pokoje jsou k dispozici     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc