X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Freddy's House

Corte Tancredi, 11, Bari, Itálie

85%Hodnocení

 • 87%Hodnota za peníze
 • 87%Zabezpečení
 • 93%Umístění
 • 93%Zaměstnanci
 • 80%Atmosféra
 • 93%Čistota
 • 60%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Nejnovější nejvíce centrální ubytovna pro cestovatele s omezeným rozpočtem!
V půvabné Starém Městě před trajekty terminálu!
Domácí kino snídaní!

3 oddělené struktury v půvabné staré město pouze z 19,90 včetně snídaně!

V domě Freddyho Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí, klimatizací, LCD TV.

Santa Claus Freddyho House je větší novinkou v typických struktur anglosaských hostelů v Evropě. Tato struktura byla navržena se záměrem vytvořit putovní ubytování. Našimi hosty v závislosti na potřebách a zvyklostech mají způsob, jak být schopen zůstat ve více samostatných struktur, aby se zajistilo, volný den a noční prohlídka v půvabné starobylé město.

Při příjezdu do Bari, přijít k domu Santa Claus Freddyho, můžete prolézt po schodech, nebo si můžete zvolit cestu podél stěn, tzv. "Muraglia".
Uvnitř těchto zdí je uzavřen na Starém Městě, nejvíce ústředním bodem, ve kterém stojí větší část aktivního podnikání, dávné tradice, muzeum, kostely, bary, kluby, disko, sushi bar, restaurace typické pro danou oblast. Z hradeb jste mohli vidět krásu jedné z nejdelších promenád v Itálii. A moře, ve městě Bari, a pro jeho obyvatele má dlouhou tradici, vzpomínky a to je hlavním zdrojem obživy pro většinu rodin Starého Města.

Santa Claus Freddyho dům, je pouze sugestivní a nejlevnější ubytování v této oblasti, která se nachází jen v přední části města Port (trajekty a výletní lodi), na 4 minuty od vlakového nádraží (městským autobusem číslo 20 /) a 15 minut od letiště (městským autobusem číslo 16).
Stačí sledovat up-vrch Strada Porto Nuovo před Port Exit a dostanete se na Piazza San Pietro a pak vyhledat malém oblouku, tzv. Arco San Pietro vedle Caffe.
Postupujte v opačném případě schody před Port Exit a pak se rovnou dostanete Arco San Pietro n. 4.
Nezapomeňte, že musíte řídit pokyny naší mascotsThe Barese polypu.
Nezapomeňte nám zavolejte a my vás vyzvednout na naší soukromé raketoplánu!

Santa Claus Freddyho Dům se skládá ze tří staveb, uvnitř hlavní a typické klenby starobylé město, každý z nich zatím jen pár metrů od druhých.

První budova je Don Vito Corleone Trulli s 6 Lůžko Smíšené kolej před svatého Petra Arch v Arco San Pietro 4, postavený po typickém architektonickém struktury Trulli v Alberobello, který nabízí "Sleep & Go" řešení pro cestující na rozpočtu, navrhuje, aby kdokoli v nouzi ubytování a snídaně, možnost využívat službu. Noc tady jde nahoru od 19,90 EUR včetně snídaně. Don Vito Trulli nepopírá nikomu příležitost osvěžit a relaxovat kdykoli. Můžete si ji nechat proklouznout. Don Vito Trulli budete mít také domácího kina a skříňky.

Druhá budova na pouhé 3 minuty chůze je na Freddyho dům před krále Tancredi Arch, kde naše hosty najdete tři a čtyřlůžkovém pokoji vlastní sociální zařízení s koupelnou, ledničkou, klimatizací, plazmovou TV přímo na pokoji!

Freddy Dům s Superior 4 noclehárně s koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s vlastní koupelnou, Imperial byt pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením.
Všechny pokoje a apartmány v domě Freddy mají vlastní koupelnu, lednici, klimatizaci, plazmovou TV, bezplatné domácí kino.

Třetí struktura je Bohemian Rhapsody, na pouhé 3 minuty chůze.
Bohemian Rhapsody je struktura rozmístěny v centru města v těsné blízkosti zbrusu nového divadla Petruzzelli, Niccolo Piccinni divadlo, nákupní centrum města Bari, Corso Vittorio Emanuele.
V Bohemian Rhapsody najdete Superior 4 noclehárně s vlastní koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s vlastním sociálním zařízením, Imperial byt pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, apartmán Imperial fo pět dospělých s vlastním sociálním zařízením.
Všechny pokoje a apartmány v Bohemian Rhapsody mají vlastní koupelnu, lednici, klimatizaci, plazmovou TV, domácí kino.
Noc se zvedne z 21,90 EUR včetně snídaně.

Příjezd politiky: od 10,30 do 13,00 a od 15,00 do 22,00 hodin.
Prosím, respektujte naši kontrolu v politice, pokud máte v úmyslu přijet později prosím sdělte nám.
Podívejte se na 11,00.

Vezměte prosím na vědomí, že předautorizaci kreditní karty, aby přijala svou rezervaci. pokud vaše kreditní karta bude neplatné či s nedostatečným fondu, budeme vás požádat, abyste nám poskytli jinou. Pokud tak neučiníte, vyhrazujeme si právo zrušit svou rezervaci.

Hledat dostupnost

 • Poslední recenze

  Přeloženo: Google
  Dobré umístění, příjemný personál, ale byli jsme zklamáni, že jsme rezervovali nejdražší dvoulůžkový pokoj, ale dostali jsme pokoj bez oken, a žádný správný zámek na dveřích.
  Více
   Anonymní, Maďarsko, Skupina ženy, 31-40
 • Zobrazit všechny recenze »

Zařízení

 • Klimatizace
 • Snídaně v ceně
 • DVD
 • Společenská místnost
 • Ručníky v ceně


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Freddy's House Located at Corte Tancredi, 11, , Bari.
Freddy's House
Italy
Bari 70122 Corte Tancredi, 11
85% 58
41.1319063 16.8696999
Freddy's House
    Pokoje jsou k dispozici     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc