X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Freddy's House

Corte Tancredi, 11, Bari, Itálie

81%Hodnocení

 • 85%Hodnota za peníze
 • 80%Zabezpečení
 • 90%Umístění
 • 90%Zaměstnanci
 • 75%Atmosféra
 • 85%Čistota
 • 65%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Nejnovější nejcentrálnější ubytovna pro cestovatele s omezeným rozpočtem!
V půvabné Starém Městě před trajekty terminálu!
Domácí kino se snídaní!

3 oddělené struktury v půvabné staré město jen z 19,90 snídaně v ceně!

V Freddyho domě jsou všechny pokoje vybaveny vlastním sociálním zařízením, ledničkou, klimatizací, LCD TV.

Santa Claus Freddy dům je větší novinkou v typických struktur anglosaských ubytovny v Evropě. Tato struktura byla navržena se záměrem vytvořit putovní ubytování. Naši hosté v závislosti na potřebách a návyky mají způsob, jak budou moci zůstat ve více odloučených struktur tak, aby volný den a noční prohlídku v půvabné starobylého města.

Při příjezdu do Bari, přijít k Santa Claus Freddyho domu, můžete vyšplhat přes schody, nebo si můžete zvolit cestu podél stěn, tzv "Muraglia".
Uvnitř těchto zdí je uzavřen starého města, nejvíce ústředním bodem, ve kterém stojí z velké části aktivní činnosti, dávné tradice, muzeum, kostely, bary, kluby, diskotéky, sushi bar, restaurace typické pro danou oblast. Z hradeb jste mohli vidět krásu jedné z nejdelších promenád Itálie. A moře, ve městě Bari, a pro jeho obyvatele má dlouhou tradici, vzpomínky a to je hlavním zdrojem obživy pro většinu rodin Starého Města.

Santa Claus Freddy dům, je pouze sugestivní a nejlevnější ubytování v této oblasti, která se nachází jen v přední části města Port (trajekty a Cruise Terminal), na 4 minuty od vlakového nádraží (městským autobusem číslo 20 /) a na 15 minut od letiště (městským autobusem číslo 16).
Stačí sledovat do kopce s názvem Strada Porto Nuovo před Port Exit a dostanete se na náměstí Piazza San Pietro a pak hledat malý oblouk, zvané Arco San Pietro vedle Caffe.
Postupujte jinak po schodech před Port Exit a pak se rovnou dostanete Arco San Pietro n. 4.
Nezapomeňte, že musíte dodržovat pokyny s naším mascotsThe Barese polyp.
Nezapomeňte nám zavolejte a my vás vyzvednout na našem soukromém raketoplánu!

Santa Claus Freddy Dům se skládá ze tří staveb, uvnitř hlavní a typické oblouk od starobylého města, každý z nich zatím jen pár metrů od ostatních.

První budova je Don Vito Corleone Trulli s 6 posteli smíšené koleji před svatého Petra Arch, Arco San Pietro 4, postavený v typickém architektonickém struktury Trulli v Alberobello, že "Sleep & Go" nabízí řešení pro cestovatele rozpočet, navrhuje, aby nikomu v případě potřeby ubytování a snídaně, možnost využití služby. Noční zde stoupá od 19,90 EUR včetně snídaně. Don Vito Trulli nepopírá nikomu příležitost osvěžit a relaxaci kdykoliv. Můžete si ji nechat proklouznout. Don Vito Trulli, budete mít také domácí kino a skříňky.

Druhá budova na pouhé 3 minuty chůze je Freddyho dům před krále Tancredi oblouku, kde naše hosty najdete tří a čtyřlůžkových pokojů a soukromé ensuite s koupelnou, lednicí, klimatizací, plazmovou TV přímo na pokoji!

Freddy dům, s vynikající 4 noclehárně s vlastní koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením.
Všechny pokoje a apartmány v Freddy domě mají vlastní koupelnu, ledničku, klimatizaci, plazmovou televizi, bez domácího kina.

Třetí struktura je Bohemian Rhapsody, na pouhé 3 minuty chůze.
Bohemian Rhapsody je struktura nasazena v centru města v blízkosti zbrusu nový Petruzzelli divadla, Niccolo Piccinni divadla, nákupní centra města Bari, Corso Vittorio Emanuele.
V Bohemian Rhapsody najdete Superior 4 noclehárně s vlastní koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial byt fo pět dospělých osob s vlastním sociálním zařízením.
Všechny pokoje a apartmány v Bohemian Rhapsody mají vlastní koupelnu, ledničku, klimatizaci, plazmovou TV, domácí kino.
Noc v zvedne z 21,90 eur snídaně v ceně.

Zkontrolujte, zda v politice: od 10,30 do 13,00 a od 15,00 do 22,00.
Prosím, respektujte naši kontrolu v politice, pokud máte v úmyslu přihlásit později, prosím sdělit nám.
Podívejte se na 11,00.

Vezměte prosím na vědomí, že předautorizovat zálohu z kreditní karty, aby přijala svou rezervaci, pokud vaše kreditní karta bude neplatný nebo s nedostatečným fondem, budeme vás požádat, abyste nám poskytli jinou. Pokud tak neučiníte, vyhrazujeme si právo zrušit svou rezervaci.

Hledat dostupnost

 • Poslední recenze

  Přeloženo: Google
  При выборе хостела важным пунктом было его месторасположение (в старой части Бари). На самом деле поселили в другое место на Via A. Gimma, 147. Окна комнаты и ванны выходили на какой-то застеклённый балкон, захламлённый стульями, матрасами и другими вещами. "-" 1 Полное отсутствие свежего воздуха. 2. Плохая звукоизоляция. "" Хорошее соотношение "цена-качество" (даже не смотря на то, что комната хостела находилась не по тому адресу, который был указан в интернете)
  Více
   Anonymní, Rusko, Žena, 31-40
 • Zobrazit všechny recenze »

Zařízení

 • Klimatizace
 • Snídaně v ceně
 • DVD
 • Společenská místnost
 • Ručníky v ceně


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Freddy's House Located at Corte Tancredi, 11, , Bari.
Freddy's House
Italy
Bari 70122 Corte Tancredi, 11
81% 59
41.1319063 16.8696999
Freddy's House
    Pokoje jsou k dispozici     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc