X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Freddy's House

Corte Tancredi, 11, Bari, Itálie

80%Hodnocení

 • 90%Hodnota za peníze
 • 70%Zabezpečení
 • 90%Umístění
 • 80%Zaměstnanci
 • 70%Atmosféra
 • 80%Čistota
 • 80%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Nejnovější nejcentrálnější ubytovna pro cestující na rozpočet!
V půvabné Starém Městě v přední části trajekty terminálu!
Domácí kino & B!

3 samostatně stojící struktury v půvabné Starém Městě od jen 19,90 snídaní v ceně!

V Freddyho domě jsou všechny pokoje vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí, klimatizací, LCD TV.

Santa Claus Freddyho dům je větší novinkou v typických strukturách anglo-saských ubytovny v Evropě. Tato struktura byla navržena se záměrem vytvořit putovní ubytování. Naši hosté v závislosti na potřebách a zvyky mají způsob, jak budou moci zůstat ve více odloučených struktur, aby byl zajištěn volný den a noční prohlídka v půvabné starobylé město.

Při příjezdu v Bari, přijít k Santa Claus Freddyho domu, můžete vyšplhat přes schody, nebo si můžete zvolit cestu podél stěn, takzvané "Muraglia".
Uvnitř těchto zdí je uzavřen starého města, nejvíce ústředním bodem, ve kterém stojí největší část aktivního podnikání, starých tradic, muzeum, kostely, bary, kluby, diskotéky, sushi bar, restaurace typické pro danou oblast. Z hradeb jste mohli vidět krásu jednoho z nejdelších promenádách Itálie. A moře, ve městě Bari, a pro jeho obyvatele má dlouhou tradici, vzpomínky, a to je hlavním zdrojem obživy pro většinu rodin Starého Města.

Santa Claus Freddyho dům, je pouze sugestivní a nejlevnější ubytování v oblasti, která se nachází jen v přední části města Port (trajekty a Cruise Terminal), na 4 minuty od vlakového nádraží (podle městské autobusové číslem 20 /) a na 15 minut od letiště (podle městské autobusové číslem 16).
Stačí sledovat do kopce s názvem Strada Porto Nuovo před Port Exit a dostanete se na náměstí Piazza San Pietro a pak vyhledat malý oblouk, zvané Arco San Pietro vedle Caffe.
Postupujte jinak po schodech před Port Exit a pak se budete rovnou dostanete Arco San Pietro n. 4.
Nezapomeňte, že budete muset následovat instrukce s naším mascotsThe Barese polyp.
Nezapomeňte nám zavolat a my vás vyzvednout na naší soukromé raketoplán!

Santa Claus Freddyho dům zahrnuje tři stavby, uvnitř hlavní a typické klenby starobylého města, každý z nich zdaleka jen pár metrů od druhých.

První budova je Don Vito Corleone Trulli s 6 posteli smíšené koleji v přední části St. Peter Arch, Arco San Pietro 4, postavený po typické architektonické struktury Trulli v Alberobello, že "Sleep & Go 'nabízí řešení pro cestovatele rozpočet, navrhuje, aby někdo v nouzi ubytování a snídaně, možnost využívat službu. Noc tady se zvedne z 19,90 EUR včetně snídaně. Don Vito Trulli nepopírá nikomu příležitost osvěžit a relaxovat kdykoli. Nemůžeš si ji nechat proklouznout. Don Vito Trulli, budete mít také domácí kino a skříňky.

Druhá budova na pouhé 3 minuty chůze je Freddy Dům před krále Tancredi oblouk, kde naše hosty najdete tři a čtyřlůžkový soukromé ensuite s koupelnou, ledničkou, klimatizací, plazmovou TV přímo na pokoji!

Freddy dům, s Superior 4 noclehárně s vlastní koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmánu pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením.
Všechny pokoje a apartmány v Freddy domě mají vlastní koupelnu, ledničku, klimatizaci, plazmovou TV, bezplatné domácího kina.

Třetí struktura je Bohemian Rhapsody, na pouhé 3 minuty chůze.
Bohemian Rhapsody je struktura nasazen v centru města v blízkosti zbrusu nové Petruzzelli divadla, Niccolo Piccinni divadlo, nákupní centrum města Bari, Corso Vittorio Emanuele.
V Bohemian Rhapsody najdete Superior 4 noclehárně s vlastní koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmánu pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial byt fo pět dospělých osob s vlastním sociálním zařízením.
Všechny pokoje a apartmány v Bohemian Rhapsody mají vlastní koupelnu, ledničku, klimatizaci, plazmová TV, domácí kino.
Noc v zvedne z 21,90 eur snídaně v ceně.

Zkontrolujte, zda v politice: od 10,30 do 13,00 a od 15,00 do 22,00.
Prosím, respektujte naši kontrolu, v politice, pokud máte v úmyslu přijet později, prosím sdělit nám.
Podívejte se na 11,00.

Vezměte prosím na vědomí, že budeme předautorizovat zálohu z kreditní karty, aby přijala svou rezervaci, pokud vaše kreditní karta bude neplatná, nebo s nedostatečným fondem, budeme vás požádat, abyste nám poskytli jinou. Pokud tak neučiníte, vyhrazujeme si právo zrušit svou rezervaci.

Hledat dostupnost

 • Poslední recenze

  Přeloženo: Google
  При выборе хостела важным пунктом было его месторасположение (в старой части Бари). На самом деле поселили в другое место на Via A. Gimma, 147. Окна комнаты и ванны выходили на какой-то застеклённый балкон, захламлённый стульями, матрасами и другими вещами. "-" 1 Полное отсутствие свежего воздуха. 2. Плохая звукоизоляция. "" Хорошее соотношение "цена-качество" (даже не смотря на то, что комната хостела находилась не по тому адресу, который был указан в интернете)
  Více
   Anonymní, Rusko, Žena, 31-40
 • Zobrazit všechny recenze »

Zařízení

 • Klimatizace
 • Snídaně v ceně
 • DVD
 • Společenská místnost
 • Ručníky v ceně


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Freddy's House Located at Corte Tancredi, 11, , Bari.
Freddy's House
Italy
Bari 70122 Corte Tancredi, 11
80% 59
41.1319063 16.8696999
Freddy's House
    Pokoje jsou k dispozici     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc