X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Freddy's House

Corte Tancredi, 11, Bari, Itálie

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Nejnovější nejcentrálnější ubytovna pro cestující na rozpočet!
V půvabné Starém Městě před trajekty terminálu!
Domácí kino & B!

3 samostatně stojící struktury v půvabné Starém Městě data pouze z 19,90 snídaní v ceně!

V Freddyho House jsou všechny pokoje vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí, klimatizací, LCD TV.

Santa Claus Freddyho House je větší novinkou v typických strukturách anglosaských ubytovny v Evropě. Tato struktura byla navržena se záměrem vytvořit putovní ubytování. Naši hosté v závislosti na potřebách a zvyky mají způsob, jak budou moci zůstat ve více odloučených struktur, aby byl zajištěn volný den a noční prohlídka v půvabné starobylé město.

Při příjezdu do Bari, přijít k Santa Claus Freddyho domu, můžete vyšplhat přes schody, nebo si můžete zvolit cestu podél stěn, takzvané "Muraglia".
Uvnitř těchto zdí je uzavřen starého města, nejvíce ústředním bodem, ve kterém stojí největší část aktivního podnikání, dávných tradic, muzeum, kostely, bary, kluby, diskotéky, sushi bar, restaurace typické pro danou oblast. Z hradeb jste mohli vidět krásu jednoho z nejdelších promenádách Itálie. A moře, ve městě Bari a pro jeho obyvatele má dlouhou tradici, vzpomínky, a to je hlavním zdrojem obživy pro většinu rodin Starého Města.

Santa Claus Freddyho dům, je pouze sugestivní a nejlevnější ubytování v oblasti, která se nachází jen v přední části města Port (trajekty a Cruise Terminal), na 4 minuty od vlakového nádraží (městským autobusem číslo 20 /) a na 15 minut od letiště (městským autobusem číslo 16).
Stačí sledovat do kopce s názvem Strada Porto Nuovo před Port Exit a dostanete se na náměstí Piazza San Pietro a pak vyhledat malý oblouk, tzv Arco San Pietro vedle Caffe.
Postupujte jinak po schodech před Port Exit a pak se rovnou dostanete Arco San Pietro n. 4.
Nezapomeňte, že budete muset následovat instrukce s naším mascotsThe Barese polyp.
Nezapomeňte nám zavolat a my vás vyzvednout na naší soukromé raketoplán!

Santa Claus Freddyho dům zahrnuje tři stavby, uvnitř hlavní a typické klenby starobylého města, každý z nich zdaleka jen pár metrů od ostatních.

První budova je Don Vito Corleone Trulli s 6 lůžko Smíšené kolej v přední části St. Peter Arch, Arco San Pietro 4, postavený po typickém architektonickém struktury Trulli v Alberobello, že "Sleep & Go 'nabízí řešení pro cestovatele rozpočet, navrhuje pro každého, v případě potřeby ubytování a snídaně, možnost využívat službu. A v noci sem se zvedne z 19,90 EUR včetně snídaně. Don Vito Trulli nepopírá nikomu příležitost osvěžit a relaxovat kdykoli. Nemůžeš si ji nechat proklouznout. Don Vito Trulli budete mít také z domácího kina a skříňky.

Druhá budova na pouhé 3 minuty chůze je Freddy Dům před krále Tancredi oblouk, kde naše hosty najdete tří a čtyřlůžkových pokojů soukromé ensuite s koupelnou, lednicí, klimatizací, plazmovou TV přímo na pokoji!

Freddy dům, s Superior 4 noclehárně s vlastní koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmánu pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením.
Všechny pokoje a apartmány v Freddy domě mají vlastní koupelnu, ledničku, klimatizaci, plazmovou TV, bezplatné domácí kino.

Třetí struktura je Bohemian Rhapsody, na pouhé 3 minuty chůze.
Bohemian Rhapsody je struktura nasazen v centru města v blízkosti zbrusu nového divadla Petruzzelli Niccolo Piccinni divadla, nákupní centrum města Bari, Corso Vittorio Emanuele.
V Bohemian Rhapsody najdete Superior 4 noclehárně s vlastní koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmánu pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial byt fo pět dospělých osob s vlastním sociálním zařízením.
Všechny pokoje a apartmány v Bohemian Rhapsody mají vlastní koupelnu, ledničku, klimatizaci, plazmovou TV, domácí kino.
Noc v zvedne z 21,90 eur snídaně v ceně.

Zkontrolujte, zda v politice: od 10,30 do 13,00 a od 15,00 do 22,00.
Prosím, respektujte naši kontrolu, v politice, pokud máte v úmyslu přijet později prosím sdělte nám.
Podívejte se na 11,00.

Vezměte prosím na vědomí, že předautorizovat zálohu z kreditní karty, aby přijala svou rezervaci, pokud vaše kreditní karta bude neplatný nebo s nedostatečným fondem, budeme vás požádat, abyste nám poskytli jinou. Pokud tak neučiníte, vyhrazujeme si právo zrušit svou rezervaci.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Snídaně v ceně
  • DVD
  • Společenská místnost
  • Ručníky v ceně


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Freddy's House Located at Corte Tancredi, 11, , Bari.
Freddy's House
Italy
Bari 70122 Corte Tancredi, 11
0% 59
41.1319063 16.8696999
Freddy's House
    Pokoje jsou k dispozici     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc