X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Four Courts Hostel

15/17 Merchants Quay, Christchurch (Adjacent to Temple Bar), Dublin, Irsko

mapa a cestovní pokyny


83%Hodnocení

  • 83%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 87%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 79%Čistota
  • 79%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:
Taxi: K dispozici je taxi mimo příletové hale. To bude stát kolem 25.

Bus: Hop na číslo 747 autobus přímo u letiště a požádat, aby se nechal vystoupit na obchodníka Quay. To bude stát € 6. Ten bude pravděpodobně tě ven na sále nábřeží, které je těsně kolem našeho hostelu. Když se dostanete z autobusu, odbočte vlevo a pěšky zpět do hostelu minulého semaforech.

K dispozici je také 24 hod autobusová doprava, Aircoach Express sběrnice, která vás přivede na O'Connell Street za € 7.

Levnější možností je pravidelná autobusová # 41 nebo # 16A, která bude kapku tě na O'Connell Street. Tento autobus stojí € 2.20. Pak můžete mít Luas (tram) z Abbey Street rovně dolů až na doraz Four Courts. Přejeďte přes řeku a jste nás měli vidět.
Případně se kousek podél řeky od ulice O'Connell Street dostanete k nám.

Chůze od O'Connell Bridge:
Odbočit vpravo po přejedete most tak, že řeka je na pravé straně. Projděte se podél řeky, dokud jste prošel čtyřmi mosty. Jakmile minete 4. most budeme na levé straně, na půli cesty mezi ním a dalším mostem. K dispozici je velké znamení, takže nebude chybět.

Z autobusového nádraží: číslo 90 bude stát jen 1.10 €, nebo taxi by stálo asi 6 €. Můžete si také vzít Luas (tram) (€ 1.50) a vystupte na Four Courts stop.We je jen přes řeku.

Z vlakového nádraží: číslo 90 autobus jezdí mezi oběma nádraží Heuston a Connolly a prochází přímo před naše dveře! Tramvaj také probíhá mezi Heuston a Connolly, ale musíte přes řeku od zastávky Four Courts.

Od trajektového přístavu Dublin: Mimo přístavu se můžete dostat číslo 53 nebo 53a autobus, který opustí vás v centru města, kousek od Four Courts Hostel. Pokud jedete sledovat ukazatele do centra města, která vás dovede na jižním břehu řeky Liffey, projít čtyři dopravní mosty, a my jsme na levé straně!

Dobrá volba u velkých skupin je a zeptejte se nás zařídit soukromý minibus vás vyzvedne a kapku tě na našem prahu. To stojí € 8 na osobu nebo € 15 Zpět cesty.

Dostat se z hostelu zpět na letiště:
Máte směšně brzké let z Dublinu?
Máme na letiště kyvadlovou autobusovou dopravu, která jezdí z našeho hostelu každou celou hodinu od 03:30 - 06:30.
Cesta trvá 30 minut a stojí 7 € za osobu.
Drahocenný čas na spaní zachránil! Yaaahh.