X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Four Courts Hostel

15/17 Merchants Quay, Christchurch (Adjacent to Temple Bar), Dublin, Irsko

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 84%Hodnota za peníze
  • 88%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 82%Atmosféra
  • 79%Čistota
  • 81%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:
Taxi: K dispozici je taxi mimo příletové hale. To bude stát kolem 25 let.

Autobus: Hop na autobus č. 747 přímo mimo letiště a požádat, aby se nechal vystoupit na nábřeží obchodníka. To bude stát € 6. Ten bude pravděpodobně tě ven na zřízenci Quay, což je jen kolem našeho hostelu. Když vystoupíte z autobusu, odbočte vlevo a pěšky zpět do hostelu minulosti semaforech.

K dispozici je také autobusová doprava 24h, Aircoach Express Bus, že se dostanete do ulice O'Connell Street za € 7.

Levnější varianta je pravidelnou autobusovou # 41 nebo # 16A, který klesne vám na O'Connell Street. Tento autobus stojí € 2.20. Pak můžete Tramvajová (tramvaj) od Abbey ulice rovnou do Four Courts zastávky. Kříž nad řekou a měli byste vidět nás.
Případně se kousek podél řeky od ulice O'Connell Street abys nám.

Chůze od O'Connell Bridge:
Odbočit vpravo po přejedete most tak, že řeka je na pravé straně. Projděte se podél řeky, dokud jste prošel čtyři mosty. Jakmile minete 4. most budeme na levé straně, na půli cesty mezi ním a dalším mostem. K dispozici je velké znamení, takže nebude chybět.

Z autobusového nádraží: č. 90 bude stát pouhých € 1.10 nebo taxi by měla stát kolem € 6. Můžete si také vzít Tramvajová (tram) (€ 1.50) a vystupte na The Four Courts stop.We je jen přes řeku.

Z vlakového nádraží: č. 90 autobus jezdí mezi oběma Heuston a Connolly stanice a prochází přímo před naše dveře! Tramvaj také jezdí mezi Heuston a Connolly, ale musíte přes řeku od The Four Courts zastávky.

Z dublinského přístavu: Mimo přístavu se můžete dostat č. 53 nebo 53a autobus, který opustí vás v centru města, kousek od Four Courts Hostel. Pokud jedete postupujte podle značek na centra, která vás dovede na jižním břehu řeky Liffey, projít čtyři dopravní mosty a jsme na levé straně!

Dobrá volba pro velké skupiny, je požádat nás zařídit soukromého minibusu vás vyzvedne a kapku tě na našem prahu. To stojí 8 € za osobu nebo € 15 Skok cesta.

Dostat se z hostelu zpět na letiště:
Máte směšně brzy let z Dublinu?
Máme letištního autobusu, který odjíždí z našeho hostelu každou celou hodinu od 03:30 - 06:30.
Cesta trvá 30 minut a stojí 7 € za osobu.
Precious spaní ušetřený čas! Yaaahh.