X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Florida Hostel & Hotel

Vico Primo Rota, Sorrento, Itálie

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 93%Zabezpečení
  • 82%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 89%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 89%Zařízení

Přeloženo: Google "Florida" se nachází v samém srdci Sorrento Coast, v tradiční jižní Itálii malé uličce, daleko od rušných silnic a dopravní.

Pěší vzdálenosti:
Autobusová zastávka do Port / Sorrento centra: 2 minuty;
La Marinella Pláž: 5 min;.
Vlakové nádraží: 10/15 min.

Dobrá kvalita / cena restaurace a pizzerie v okolí.

Trasy:
VLAKEM
To trvá asi jednu hodinu od Piazza Garibaldi "nebo" Neapol Stazione Centrale "dosáhnout Sorrento.
Chytit místní vlak (Circumvesuviana) najdete na spodním patře nádraží a podívejte se na vedení Napoli - Sorrento (směr ke Sorrento). Vystoupíte na poslední zastávce a přijmout kroky na stanici, se dostanete na hlavní silnici "Corso Italia", se čtvercovým "Piazza Lauro" před vámi. Odtud se můžete rozhodnout se k nám dostanete Walking (cca 10 min.) Nebo autobusem (jízdenka na vlak stále platný).
Chůze: se stanicí v zádech, odbočte vpravo a začít chodit na Corso Italia ve stejném směru vozů. Na rozcestí, pokračujte rovně na Corso Italia. Po 500 m. odbočit vlevo do malé malé ulici s názvem "Vico Primo Rota" (těsně před Hotel Girasole), pěšky dolů a zjistíte, Florida na pravé straně.
Autobusem: u nádraží v zádech, jen pár kroků na pravé straně najdete autobusovou zastávku (jen v přední části Kontatto Bar). Jízdenka na vlak je platná po dobu 3 hodin a to je dobré pro všechny veřejné dopravy, včetně BUS EAV. Vezměte linky C nebo trasa A po chvíli, když vidíte, Hotel Central na levé straně silnice, zavolejte na doraz. Vystupte, přejdeme silnici a odbočit vlevo do malé malé ulici s názvem "Vico Primo Rota" (těsně před Hotel Girasole), pěšky dolů a zjistíte, Florida na pravé straně.

AUTEM
Každý směr, jsou zasílány z, vzít A3 Napoli - Salerno.
Sledovat trasu Salerno / Reggio Calabria - Penisola Sorrentina pokud Castellammare di Stabia východu. Jeďte po SS 145 a projít Vico Equense, Meta di Sorrento, Piano di Sorrento a S. Agnello. Po hlavní silnici "Corso Italia", kolem kostela S.Agnello a nechat to na levé straně, pak odbočte vpravo na Via Crawford, po 500m. odbočit vlevo do Via Cocumella a najdete Florida v malé uličce na levé straně (Vico Primo Rota), hned vedle decourated podepsat "Sorrento" na Wall Street.

Z letiště
Od Neapole Capodichino letiště, jen mimo příletové výjezdu autobusem (CURRERI Viaggi bus) směr Sorrento, a to přijde na nádraží Sorrento. Odtud postupujte podle pokynů, které najdete výše (vlakem).