X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Florentine Backpackers Hostel

10, Elifelet Street, Tel Aviv, Izrael

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 84%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 94%Atmosféra
  • 86%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google Pokyny a jak se dostat:
Z letiště Ben Gurion: (autobusové nádraží Tel Aviv střední)
- Autobusem nebo vlakem - Take autobusem, nebo vlakem do Tel Avivu centrálního autobusového nádraží (Ha-Hagana vlakového nádraží, což je velmi blízko centrálního autobusového nádraží).
Z centrálního autobusového nádraží je 20 minut chůze od hostelu (Elifelet ulice) můžete buď chodit na Salame (Solomon / Shlomo - má různá jména) ulici (západ-k pláži), dokud se přes Elifelet ulici a pak odbočit vpravo na Elifelet, dokud se nedostanete Elifelet 10. Nebo autobusem číslo 41 z 4rth podlahy na centrální autobusové nádraží a požádat řidiče, aby vás vysadit na nejbližší stanici do Elifelet ulici. (Zeptejte se ho na cestu ... jsou většinou milí a rádi pomohou). Také z Har Tzion Avenue (v blízkosti centrálního autobusového nádraží) autobusem číslo 42 bude kapku tě na rohu Salame (Solomon), ulice a Elifelet ulici. Pak jen chodit do Eliefelet (sever), dokud se nedostanete Elifelet 10.
Někdy se jen čeká na autobus trvá dvakrát tolik času, kolik jen prostě chůzi ..
- TAXI --- z centrálního autobusového nádraží na Elifelet st by neměla stát více než 30 šekelů (8 USD, 5 EUR)
Taxi-být věrný s taxikáři .... obvykle využít turistů a extra, takže jen vím, jak vyjednávat, nebo stanovit cenu předem. Cesta z letiště do jakéhokoliv místa v centru města Tel Aviv by stálo kolem 150 šekelů! (Více než 40 USD nebo 30 EUR), možná 10-20 šekel více, pokud je během noční doby.

Florentine Hostel
10 Elifelet St
Tel Aviv.
Florentine sousedství
*) Můžete vždy zavolat mt mobil nebo přímo na koleje, pokud máte problémy se zde.