X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Flamingo Hotel Istanbul Apartments

Aksaray Mahallesi Namık Kemal Caddesi No.4, Fatih Istanbul Turkey, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Od letiště Atatürk:
Istanbul Ataturk Mezinárodní letiště je přímo dostupné metrem. Získáte metro na letiště do Aksaray a po dosažení stanice metra Aksaray, minete Aksaray náměstí směrem k moři směrem k Namik Kemal ulice.
Vedle našeho majetku je obchodní dům s názvem Ender. Naše recepce se nachází v Flamingo Hotel Istanbul vedle Ender Building. To je 200 m chůze od hotelu.

Autem:
Pokud jedete autem, naše adresa je Namik Kemal Caddesi No: 4 v Aksaray. Se můžete dostat do našeho majetku z Adnan Menderes Boulevard, Turgut Özal Boulevard. Pokud jedete z Golden Horn Direction, můžete jen sledovat, jak na Turgut Özal Boulevard a udělat U-Turn z Findikzade na bulváru, po tomto tahu sledovat cestu zpět do Aksaray, pobyt na pravé straně, a když vidíte Ender obchodní dům, odbočte vpravo do Namik Kemal ulice. Uvidíte Flamingo Hotel Istanbul vedle Ender budovy. Recepce hotelu vám pomůže o své check-in.

Jak přijít o autobusové nádraží:
Můžete také přístup k našemu majetku, od domácího autobusového nádraží v Istanbulu, Pokud jste z jiného města v Turecku autobusem, jen dostat metrem na terminálu do Aksaray a postupujte podle pokynů z letiště Atatürk.