X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Feetup Yellow Nest Hostel

Passatge Regente Mendieta 5, Barcelona, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 76%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 87%Zařízení

Přeloženo: Google Z autobusového nádraží Estacio del Nord:
Vezměte metra červené linky (L1) děje ve směru Hospital de Bellvitge, změny na Placa de Sants, a vzít modrou čáru (L5) ve směru Cornella centra. Vystupte na stanici metra Badal a postupujte podle pokynů níže.

Od vlakového nádraží Sants Estacio:
Vezměte metra modrou čáru (L5) ve směru Cornella centra a vystupte na stanici metra Badal a postupujte podle pokynů níže.

Z letiště Girona:
Take speciální autobus do centra města (doba jízdy je 1h20 a náklady kolem 10). To vás nechá na Estacio del Nord, hlavního autobusového nádraží. Vezměte metra červené linky (L1) ve směru Hospital de Bellvitge; změnit na Plaza de Sants a vzít modrou čáru (L5) ve směru Cornella centra a vystupte na stanici Badal a postupujte podle pokynů níže.

Od El Prat, letiště v Barceloně:
... Vlakem (nejrychlejší možnost):
Jeďte vlakem na nádraží Sants (20 minut). Jakmile tam mít metro modré čáry (L5) děje ve směru Cornella a vystupte na stanici Badal (je to dvě zastávky) a postupujte podle pokynů níže.
... By Aerobus:
Vezměte Aerobus, který vás dopraví přímo v centru Barcelony na náměstí Plaza Catalunya, nebo si můžete také zastavit na náměstí Plaza de España. Je lepší se zastavit na náměstí Plaza de España, jak je to blíže k hostelu. Odtud metrem červenou linii (L1) ve směru Hospital de Bellvitge; změnit na Plaza de Sants a vzít modrou čáru (L5) ve směru Cornella centra. Vystupte na stanici metra Badal a postupujte podle pokynů níže.
Poznámka: Aerobus směrem na letiště má zastávku u Sants Estacio, dvě zastávky od hostelu.

Od náměstí Plaza Catalunya:
Vezměte metra červené linky (L1) ve směru Hospital de Bellvitge; změnit na Plaza de Sants a vzít modrou čáru (L5) děje ve směru Cornella centra. Vystupte na stanici metra Badal a postupujte podle pokynů níže.

Od Badal stanice:
Jedná se o čtyři minuty chůze, pokud budete postupovat podle pokynů.
Poté, co ve stanici, přejděte na levé straně přes Carreras jsem Candi výstupu. To má dvoje dveře; získat jeden na pravé straně (Sortida Sants). Jakmile se na ulici, jděte rovně do dalšího rohu a odbočit vpravo na Arizala ulici. Po 100m sáhnete Avenida Madrid; přes cestu a chodit do první malé ulice na levé straně. To je Passatge del Regente Mendieta, kde najdete nás na N 5. Zde je hostel!