X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Feetup Yellow Nest Hostel Barcelona

Passatge Regente Mendieta 5, Barcelona, Catalonia, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 82%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 88%Čistota
  • 92%Zařízení

Přeloženo: Google Od Estacio del Nord autobusové nádraží:
Jeďte metrem červenou čáru (L1) děje ve směru Hospital de Bellvitge, přestup na Placa de Sants, a vzít modrou čáru (L5) ve směru Cornella centra. Vystupte na stanici metra Badal a postupujte podle pokynů níže.

Od Sants Estacio nádraží:
Vezměte metra modrou čáru (L5) ve směru Cornella centra a vystupte na stanici metra Badal a postupujte podle pokynů níže.

Z letiště Girona:
Take speciální autobus do centra města (doba jízdy je 1h20 a stojí kolem 10). To vás nechá na Estacio del Nord, hlavní autobusové nádraží. Jeďte metrem červenou čáru (L1) ve směru Hospital de Bellvitge, změna na Plaza de Sants a vzít modrou čáru (L5) ve směru Cornella centra a vystupte na stanici Badal a postupujte podle pokynů níže.

Od El Prat, Barcelona Letiště:
... Vlakem (nejrychlejší varianta):
Jeďte vlakem na nádraží Sants (20 minut). Jakmile se metro modrá čára (L5) bude ve směru Cornella a vystupte na stanici Badal (je to dvě zastávky) a postupujte podle pokynů níže.
By ... Aerobus:
Vezměte Aerobus, který vám přináší přímo v centru Barcelony na náměstí Plaza Catalunya, nebo si můžete zastavit na náměstí Plaza de España. Je lepší se zastavit na náměstí Plaza de España, jak je to blíže k hostelu. Odtud mít metro červená linka (L1) ve směru Hospital de Bellvitge, změna na Plaza de Sants a vzít modrou čáru (L5) ve směru Cornella centra. Vystupte na stanici metra Badal a postupujte podle pokynů níže.
Poznámka: Aerobus směrem na letiště má zastávku u Sants Estacio, dvě zastávky od hostelu.

Od Plaza Catalunya:
Jeďte metrem červenou čáru (L1) ve směru Hospital de Bellvitge, změna na Plaza de Sants a vzít modrou čáru (L5) děje ve směru Cornella centra. Vystupte na stanici metra Badal a postupujte podle pokynů níže.

Od Badal stanice:
Jedná se o čtyři minuty chůze, pokud budete postupovat podle pokynů.
Jakmile se ve stanici, přejděte na levé straně přes Carreras I výstupu Candi. Má dvoje dveře, dostat ten na pravé straně (Sortida Sants). Jakmile se na ulici, jděte rovně do dalšího rohu a odbočit vpravo na ulici Arizala. Po 100m vám dosáhnout Avenida Madrid, přes cestu a chodit do první malé ulice na levé straně. To je Passatge del Regente Mendieta, kde najdete nás na N 5. Zde je hostel!