X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Feetup Garden House Hostel Barcelona

Calle d' Hedilla 58, Barcelona, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 96%Hodnota za peníze
  • 93%Zabezpečení
  • 78%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 93%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Z autobusového nádraží Estacio del Nord:
Vezměte červenou čáru (L1) metrem z Triumfální oblouk ve směru Hospital de Bellvitge. Vystupte na stanici Catalunya a převést na zelenou linku (L3). Vystupte na stanici Valldaura. Když se dostanete ven ze stanice, chůzi držet ve stejném směru a odbočit vpravo na druhé ulici Calle dHedilla. Jsme na číslo 58, na levé straně.

Od vlakového nádraží Sants Estacio:
Vezměte zelená čára (L3) metro ve směru Trinitat Nova. Vystupte na stanici Valldaura. Když se dostanete ven ze stanice, chůzi držet ve stejném směru a odbočit vpravo na druhé ulici Calle dHedilla. Jsme na číslo 58, na levé straně. Je to jen 20 minut! To bude stát 2.

Od El Prat letiště v Barceloně:
... Vlakem: K dispozici je vlak z letiště do centra města. To trvá pouhých 25 minut. Pokud si koupíte T-10 nebo T-den (viz užitečné informace níže), můžete jej použít pro tento vlak. Pokud ne, bude stát 2,60.
Máte dvě možnosti. Rychlejší cesta je vystoupit z vlaku na Passeig de Gracia. Odtud se vydejte na metro linky 3 ve směru Trinitat Nova a vystupte ve stanici Valldaura.
Druhou možností je vystoupit z vlaku v Barcelona Sants a pak vzít metro 3 ve směru Trinitat Nova a pak vystupte ve stanici Valldaura.
Když se dostanete ven ze stanice, chůzi držet na stejné
směr a odbočit vpravo na druhé ulici, Calle dHedilla. Jsme na číslo 58, na levé straně.

... Od Aerobus:
Mimo každého terminálu najdete modrý autobus s názvem Aerobus, který vás zaveze do centra Barcelony. Cesta trvá asi 20 minut a stojí 5,30. Vystupte na Plaza Catalunya a přes hlavní náměstí. Před vámi je budova s ​​názvem El Triangle a Café Curych. Naproti Caf Curych uvidíte stanici metra, kde budete muset vzít na zelenou linku (L3) směr Trinitat Nova. Vystupte na stanici Valldaura. Na výjezdu, pokračovat pěšky ve stejném smyslu opustíte stanici a odbočit vpravo na druhé ulici (Calle d'Hedilla). Jsme na číslo 58, která bude na levé straně.

... Taxíkem:
Chcete-li si vzít taxi z letiště vás bude stát kolem 20 nebo 25, ale záleží na taxikáře.

Užitečné informace:
Existuje několik typů cestovních karet, si můžete koupit, v závislosti na tom, jak dlouho jste ubytováni v Barceloně. T-10 je 9,25 pro 10 cest. T-průměr je 6,95 na jeden den neomezených cest.

Náklady na jedno metro jízdenka 2 a můžete přenášet mezi stanicemi v rámci 1h15mins. Tyto vstupenky jsou k dispozici ve stanicích metra, autobusové terminály, loterie obchody, FCG stanicích a prodejnách tisku kiosků.
Vezměte prosím na vědomí, že můžete použít T-10 a T-Dia na autobus, metro, vlaky, Rodalies Renfe a na noční autobus.